14 říjen 2015

Výherce soutěže Auto roku 2015 v ČR si vybral Volkswagen Passat

Výherce ankety Auto roku 2015

2015-10-14

Výherce soutěže Auto roku 2015

Volkswagen Passat Variant 1.4 TSI je splněným snem výherce soutěže, která se konala v rámci divácké ankety Auto roku 2015 v ČR. Jiří Maděra oceňuje na osmé generaci bestselleru střední třídy vyspělou konstrukci, elegantní design, hospodárnost a nejvyšší míru komfortu a bezpečnosti.

Volkswagen Passat Variant 1.4 TSI

Jiří Maděra z Kladna se stal výhercem soutěže v rámci divácké ankety Auto roku 2015 v ČR, v níž se soutěžilo o šek v hodnotě 500 000 Kč, určený na nákup některého z nominovaných vozů dle vlastního výběru. Klíčky od svého vozu snů, jímž je Volkswagen Passat Variant 1.4 TSI se systémem deaktivace válců, převzal 7. října v autosalonu Volkswagen pražského prodejce Auto Jarov.

Nový Volkswagen Passat se těší velkému zájmu zákazníků a zaujal také odborné novináře, kteří zvolili osmou generaci bestselleru Evropským autem roku 2015. Passat přesvědčil mezinárodní porotu technickou vyspělostí konstrukce s celou řadou inovací, intuitivním ovládáním, vynikajícími jízdními vlastnostmi, širokou nabídkou funkcí, atraktivním designem, kvalitními materiály a spolehlivostí. Stejně jako předchůdce je nový Passat souhrnem svých provozních a užitných vlastností opět etalonem ve své třídě.

Popisek k fotografii: Zleva generální ředitel společnosti Construct Ing. Jiří Dufek, vedoucí prodeje Volkswagen společnosti Auto Jarov Martin Mareček, vedoucí odboru Public Relations a interní komunikace České podnikatelské pojišťovny Mgr. Renata Čapková a vítěz soutěže Jiří Maděra.

Zpět nahoru