Nový Volkswagen Passat GTE

Promyšlená elegance

Komfortní ovládání, dynamické jízdní vlastnosti a velmi kvalitní interiér: nový Passat.


Maximálně inovativní

Nový Passat GTE. Plug-in Hybrid značky Volkswagen.

 • VW Passat GTE - Design

  Design

  Sportovní design modelu Passat GTE je přesvědčivým argumentem jak ve verzi limuzína, tak u varianty kombi.

 • VW Passat GTE - Led světlomety

  LED Světlomety

  Šetřete energii s touto efektivní technologií a užívejte si sebejistý výraz svého vozu.

 • VW Passat GTE - Kola

  Kola z lehké slitiny

  Dodejte svému vozu Passat GTE jeho vlastní charakter zvolením toho správného designu z nabídky našich kol z lehké slitiny.VW Passat GTE - Režim GTE

Režim GTE

Citelně dynamická jízda

Pokud si chcete užít mimořádně dynamickou jízdu, stačí stisknout tlačítko GTE: v režimu GTE s max. točivým momentem 400 Nm a max. výkonem 160 kW (218 koní) Vám Passat GTE dopřeje vychutnat si skutečně sportovní jízdu. Za těmito výkonovými parametry stojí spojení benzínové jednotky TSI a elektromotoru do jedné koncentrované hnací síly. To, že je režim GTE intenzivně zaměřen na výkon, ucítíte hned po prvním sešlápnutí plynového pedálu a zaznamenáte to také na citlivějších reakcích řízení.


VW Passat GTE - Interiér

Interiér nového Passatu GTE

Modrá ve znamení naší planety

Interiéru modelu Passat GTE dominuje elegantně zakomponovaná modrá barva. Výběr této barvy samozřejmě není náhodou, protože se jedná o charakteristický rys elektrických a plug-in hybridních modelů Volkswagen. Pokud jde o konkrétní modře laděné detaily, patří sem prošívání kůží potaženého multifunkčního volantu a kožené manžety řadicí páky a modré dekorativní proužky na hlavici řadicí páky v hliníkovém provedení. Modré tóny se objevují v podobě příjemného osvětlení, které dodává kabině modelu Passat GTE na ještě větší přitažlivosti.


VW Passat GTE - Hybridní pohon

Hybridní pohon

Efektivní spolupráce

Ukázkový příklad dokonalé spolupráce: první model Passat s plug-in hybridním pohonem je poháněn silným elektromotorem s vysokým točivým momentem a s výkonem 85 kW (115 koní), který se výborně doplňuje s benzínovým agregátem 1.4 TSI. S průměrnou spotřebou od 1,7 l/100 km a 12,9 kWh/100 km je model Passat GTE ideálním řešením nejen na krátké popojíždění po městě, ale také na dlouhé cesty za jeho hranice. Mezi další významné výhody patří také nízké emise CO2, které při kombinovaném provozu činí pouhých 39 g/km. Krom hospodárnosti je samozřejmostí i zábavná jízda, kterou umožňuje spalovací motor s přeplňováním turbodmychadlem, jenž nabízí výkon 115 kW (156 koní) a max. točivý moment 400 Nm. V hybridním režimu dokáže vůz zrychlit až na 220 km/h.

Dojezd

Nový Passat GTE ujede v čistě elektrickém režimu až 50 km. Při využití spalovacího motoru se jeho dojezd prodlouží na více než 1000 km.


Konfigurátor a webový speciál nového Passatu GTE

Ceník nového modelu Volkswagen Passat GTE

Ceník nového modelu Volkswagen Passat GTE Variant

Katalog VW Passat GTE (8 MB)

Technická data VW Passat GTE

Webový speciál nového VW Passatu GTE

Konfigurátor modelu VW Passat GTE

Nové skladové vozy Volkswagen Passat GTE

Ojeté a předváděcí vozy VW Passat GTE - prověřené vozy Das WeltAuto


VW Passat GTE - Exteriér

Nový Passat GTE - Exteriér

Přesvědčí Vás na celé čáre

Ke své příslušnosti k rodině elektrických a plug-in hybridních modelů značky Volkswagen se nový Passat GTE hlásí prostřednictvím dekorativní modré linky, která prochází horní částí chromované masky chladiče a pokračuje až k vnějším okrajům čelních světlometů.

Dalším rozpoznávacím znakem této průkopnické řady vozidel jsou výrazná LED světla pro denní svícení formovaná do tvaru C, která jsou zde integrována v předním nárazníku a doplněna dekorativním žebrováním, které modelu Passat GTE dodává na ostřejším výrazu. Tato unikátní světelná signatura přispívá společně s hlavními LED světlomety k vytvoření charakteristického vzhledu modelu Passat GTE. Mimo to vypovídají o efektivitě tohoto modelu také modře podbarvené znaky s nápisem GTE umístěné na předních blatnících.

Nový model Passat GTE je k dispozici s exkluzivními 17" koly "Montpellier" z lehké slitiny. Na přání jej lze vybavit také buď 17" koly "London", "Nivelles" a "Soho" nebo 18" koly "Dartford", "Marseille" a "Monterrey". Atraktivita těchto příplatkových kol je umocněna modrými brzdovými třmeny.

Spotřeba paliva v l/100 km: kombinovaný provoz 1,7 - 1,6; spotřeba elektrické energie v kWh/100 km: kombinovaný provoz 12,9 - 12,2;  emise CO2 v g/km: kombinovaný provoz 39 - 37;  třída efektivity: A+VW Passat GTE - E-režim

Passat GTE a jeho E-režim

Bezemisní jízda po pouhém stisknutí tlačítka

Pokud je akumulátor dostatečně nabitý a venkovní teplota není příliš nízká, nastartování modelu Passat GTE automaticky probíhá v elektrickém režimu, tzv. E-režimu. Elektrickou energii vozidlu dodává výkonný lithium-iontový vysokonapěťový akumulátor, který díky své kapacitě umožňuje v čistě elektrickém režimu dojezd až 50 km. To je ideální řešení především pro městská centra a obydlené oblasti, kterými můžete projíždět s nulovými lokálními emisemi a naprosto nehlučně. Nicméně, v E-režimu lze jezdit i poměrně vyššími rychlostmi: například na dálnici Vám Passat GTE dovolí jet rychlostí až 130 km/h a využívat max. točivý moment 330 Nm.

Když přijde čas na nabití akumulátoru, máte na výběr z těchto tří možností: standardně dodávaný 2,3 kW nabíjecí kabel na střídavý proud, volitelně dodávaný 3,6 kW nabíjecí kabel na střídavý proud, který významně zkracuje dobu nabíjení, a na přání dostupná nástěnná nabíječka.

Pokud si chcete ještě více usnadnit život, je zde pro Vás platební karta Charge&Fuel, kterou lze použít na více než 1 200 nabíjecích stanicích provozovaných společnostmi RWE, EnBW a Ladenetz. S touto kartou lze navíc bezhotovostně platit na přibližně 10 800 běžných čerpacích stanicích sítě UTA. Ideální doplněk: aplikace Charge&Fuel.


VW Passat GTE - Jízdní komfort

Jízdní komfort

Komfortní stránka pokroku

Nezáleží na tom, zda v novém Passatu GTE sedíte vpředu nebo vzadu, protože se vždy můžete těšit na příjemně strávenou jízdu, která je podpořena standardně dodávanou třízónovou klimatizací "Climatronic" umožňující individuální nastavení teploty pro řidiče, předního spolujezdce a cestující na zadních sedadlech.

Součástí standardní výbavy je také multifunkční displej "Premium", jenž udělá radost především řidiči, kterému bude stačit jeden pohled na to, aby získal přehled o momentálním proudění energie a dojezdu v čistě elektrickém režimu.

Na přání je k dispozici také Aktivní informační displej tvořený velkým TFT barevným displejem s vysokým rozlišením, který nabízí výborně čitelné zobrazení celé řady informací a možnost přizpůsobení potřebám řidiče.

Ve standardní výbavě najdete také audio systém "Composition Media". Ten se může kromě snadno ovladatelného dotykového displeje pochlubit také integrovanou přípravou pro začlenění mobilního telefonu. Mimo to k němu lze prostřednictvím dostatečného počtu konektorů připojit také různá externí zařízení.


VW Car-Net

VW Passat GTE - Car-Net

Buďte stále v obraze

Informační a navigační aplikace a služby Car-Net Guide & Inform Vám zajistí všechny výhody online mobility od aktuálních dopravních informací přes vyhledání nejlevnějších čerpacích stanic až po oblíbené restaurace. Všechny tyto informace se budou přehledně zobrazovat na displeji audio a navigačního systému Vašeho vozu Passat GTE.

Online dopravní informace

„Online dopravní informace“ Vám nabízí přehled o aktuální dopravní situaci, přičemž Vám umožní naplánovat rozumnou trasu mimo dopravní zácpy.

Import cílové destinace

Prostřednictvím funkce „Import cílové stanice“ může ještě před vlastní cestou odeslat do navigačního systému Vašeho vozu informace o bodech zájmu (POI), které se chystáte navštívit.

Informace o palivu a parkování

Zjistěte si, kde se ve Vašem okolí nacházejí čerpací stanice, jaké nabízejí ceny paliva a jaká je jejich provozní doba. Mimo to Vám tato aplikace umožní také jednoduše najít parkovací místo a zjistit, kolik Vás bude parkování stát, jak je to daleko a jakou má dané parkoviště kapacitu.


Rozměry modelu VW Passat GTE a technické údaje


Objednejte si testovací jízdu


Někteří nesprávně říkají: Wolksvagen Passat, wolksvagen Passat nebo WV Passat.

Zpět nahoru