VOLKSWAGEN Transporter Kombi

Transporter Kombi

Úspěšný model již téměř 60 let

VW Transporter Kombi skladem


Volkswagen Transporter - Kombi - Exteriér

Flexibilita, které se nic nevyrovná

Co je charakteristické pro vůz kombi

Dostatečný počet míst k sezení a mnoho úložného prostoru. Transporter má od obojího víc než dostatek. To však ještě není všechno: Transporter kombi nabízí takovou míru flexibility, které se hned tak něco nevyrovná. Konkrétní uspořádání sedadel zůstává na Vás a Vašich potřebách. Například může být v každé řadě umístěno trojsedadlo - záleží na tom, kolik spolupracovníků chcete přepravovat. Díky na přání dodávanému modulárnímu systému upevňování sedadel je k přestavbě prostoru pro cestující potřeba jen několika málo úkonů. Ve voze Transporter kombi může být k dispozici až devět míst k sezení.

U modelu s dlouhým rozvorem se nabízí mimořádně velké množství variant uspořádání. Vůz kromě toho nabízí i další prostor pro zavazadla a další předměty, které je třeba vézt s sebou.

Inovace pro vyšší bezpečnost a hospodárnost

Na základě četných technických inovací se mohou cestující ve voze Transporter kombi cítit ještě bezpečněji. Nové motory jsou zárukou efektivního provozu:

  • Nové výkonné motory TDI s technologií Common Rail snižují spotřebu paliva a emisí CO2, zvyšují hospodárnost.
  • Inovativní sedmistupňová převodovka s dvojitou spojkou DSG se dodává také ve spojení s pohonem obou náprav 4Motion.
  • Asistenční systémy pro řidiče se starají o vyšší bezpečnost a vyšší jízdní komfort: Odbočovací světlo pro osvětlení zatáček, systém "Side Assist" pro bezpečné přejíždění z pruhu do pruhu, zpětná kamera pro bezpečné couvání a parkování, kontrola poklesu tlaku vzduchu v pneumatikách s kontrolkou.
  • Mimořádné množství variant pro nejrůznější nároky a potřeby.

Volkswagen Transporter - Kombi - Interiér

Interiér: Variabilní koncepce

Variabilní koncepce interiéru pro Transporter kombi

Transporter kombi velmi moderním způsobem definuje pojem flexibilita. Například trojsedadlo může být v modulárním systému upevňování sedadel podle potřeby namontováno v každé řadě - podle toho, kolik spolupracovníků potřebujete přepravit. Zbylý prostor může být bez problémů využit jako úložný. Již varianta s krátkým rozvorem může mít až devět míst k sezení. Také model s dlouhým rozvorem nabízí místa maximálně pro devět osob, ovšem s větším prostorem pro pohyb cestujících, případně naopak další plus k objemu nákladového prostoru.

Velké boční posuvné dveře umožňují pohodlné nastupování a vystupování. O dobré klima na cestách se Trasporter kombi stará svým topením a ventilací. Na přání dodávaný modulární systém upevňování sedadel na zadních místech Vám umožní rychle a optimálně upravit prostor pro cestující pro další zakázku. Rovněž na přání se dodává klimatizace "Climatic", která zajistí individuální klima v prostoru pro cestující a v kabině řidiče.

Transporter kombi nabízí pro utváření prostoru pro cestující četné možnosti dané velkým výběrem dobře promyšlených variant sezení. Vzniká tak velmi flexibilní koncepce prostoru pro cestující. Tak například verzi s krátkým rozvorem lze objednat buď s jednou, nebo se dvěma řadami sedadel. Pro první řadu lze kombinovat dvojsedadlo s opěrkou, resp. dvojsedadlo kombinované se sklopným samostatným sedadlem včetně funkce "Easy Entry". Ve druhé řadě může být dále namontováno sklopné trojsedadlo.

U verze s dlouhým rozvorem můžete zvolit buď jednu, dvě, nebo dokonce tři řady sedadel v prostoru pro cestující. První řada může být jako dvojsedadlo s loketní opěrkou nebo jako dvojsedadlo se sklopným samostatným sedadlem s funkcí "Easy Entry" pro snadné nastupování cestujících na zadní sedadla. K dispozici je také trojsedadlo.


  • testovaci-jizda
Zpět nahoru