Testovací jízdy VW Sharanu zdarma

Zarezervujte si testovací jízdu nového Sharana

Velký je ten,  kdo má formu

 • Volkswagen Sharan - Interiér

  Už na první pohled: stylový

  Že si styl není možné koupit? To přece není pravda. Alespoň v případě, že se rozhodnete pro Sharan, který je etalonem stylu. Odolné potahy sedadel mohou být u linie výbavy Highline nahrazeny jemnou Alcantarou. Od linie výbavy Comfortline jsou součástí sériové výbavy dobře tvarovaná sedadla se 6 nastavitelnými parametry a s částečně elektrickým ovládáním. Dekory v matném chromu jsou součástí sériové výbavy od linie Trendline. Všechny zmíněné prvky vytvářejí jedinečnou a vkusnou atmosféru a jsou přitom pouze zlomkem možností, jak můžete Váš nový Sharan vybavit přesně podle Vašeho nároku na styl.

 • Volkswagen Sharan - Linie karoserie

  Osvědčený řešitel výzev všedního dne. Avšak s nevšedním vzhledem

  Elegantní linie a chromované lišty na mřížce chladiče, které jsou projevem moderního a nezaměnitelného designu automobilů Volkswagen. Sportovní vzhled nového vozu Sharan podtrhují dynamické tvary kapoty motoru společně s velkými světlomety. Stejně tak dotváří závodní dojem kola z lehké slitiny, která si můžete vybrat z jejich bohaté nabídky. Nejde však jen o efekt, ale zároveň o vysokou funkčnost. Díky velkým bočním posuvným dveřím je nastupování snadnější a připoutání dětí méně obtížné. Velké dveře zavazadlového prostoru, které mohou být na přání vybavené elektrickým otevíráním a zavíráním umožňují velmi pohodlné nakládání zavazadel. Determální prosklení zadních oken a dveří zavazadlového prostru absorbuje sluneční záření pronikajícího do interiéru a zajišťuje příjemnou vnitřní teplotu.

 • Volkswagen Sharan - Automatické řazení

  Převodovka s dvojitou spojkou DSG

  Dá se porovnávat s klasickou automatickou převodovkou? Ne tak úplně. Šestistupňová převodovka s dvojitou spojkou DSG představuje milník ve vývoji této součásti pohonu. Skládá se nově ze dvou vzájemně nezávislých dílčích převodovek. Pomocí dvojité spojky jsou podle aktuálního převodového stupně obě dílčí převodovky střídavě spojovány s motorem pomocí dvou hnacích hřídelí. Výsledkem je plynulá změna převodového stupně bez přerušení přenosu hnací síly, ale přitom je zachován komfort automatické převodovky.


Veliký je ten, kdo se může změnit

 • Volkswagen Sharan - Integrované dětské sedačky

  Integrované dětské sedačky

  Jedno, dvě nebo třeba tři? Nový Sharan rozhodně neomezuje, kolik potomků můžete maximálně mít. Na přání jej můžete vybavit jednou nebo dvěma integrovanými dětskými sedačkami pro malé cestující od věku tří let. Součástí sériové výbavy jsou pak úchytná oka ISOFIX, jejichž prostřednictvím mohou být ve druhé řadě sedadel bezpečně ukotveny až další tři dětské sedačky. Pro maximální bezpečnost Vašich dětí slouží napínače bezpečnostních pasů a jejich vysoká stabilita. Vaši nejmenší tak mohou i na dlouhých trasách cestovat pohodlně, bezpečně a způsobem ohleduplným pro malé děti.

 • Volkswagen Sharan - Paket 7 sedadel

  Paket 7 sedadel

  Všichni nastupovat prosím. Ten, kdo má děti to zná. Ze dvou cestujících se rychle stanou čtyři nebo pět. Ve voze Sharan s paketem 7 sedadel to nepředstavuje žádný problém. Všechna zadní sedadla jsou vybavena úchytnými oky ISOFIX pro upevnění dětských sedaček a akustickou signalizaci nezapnutých bezpečnostních pasů. Mimořádnou bezpečnost zajišťují boční airbagy a napínače bezpečnostních pasů pro vnější místa druhé řady sedadel. Třetí řada sedadel je snadno přístupná díky funkci "Easy Entry". Opěradlo sedadla druhé řady stačí jen překlopit dopředu a pak celé sedadlo posunout a cesta je volná. K osvěžení slouží klimatizace "Climatronic" ve zdvojeném provedení a držáky nápojů vpředu i vzadu. A potřebujete-li místo mnoha pasažérů transportovat neskladná zavazadla, pak pomocí funkce "EasyFold" snadno přizpůsobíte zavazadlový prostor Vašim aktuálním potřebám.

 • Volkswagen Sharan - Sklopné pravé přední sedadlo

  Zcela sklopné pravé přední sedadlo

  Stolečku prostři se! Přestávka musí být, obvzlášť na dlouhých cestách. V takovém případě je praktické zcela sklopné pravé přední sedadlo, které je možné použít jako stůl. Pro linie Comfortline a Highline je to součást sériové výbavy, pro Trendline může být objednáno na přání. Přední sedadla jsou navíc výškově nastavitelná a vybavená bederními opěrkami. Avšak i v případě, že opěradlo sedadla spolujezdce nechcete využít jako stůl, jeho kompletní sklopení značně rozšiřuje možnost přepravy dlouhých a neskladných předmětů.


Volkswagen Sharan - Multikolizní brzda

Multikolizní brzda

Udržuje pozornost při vzájemných kolizích

Multikolizní brzda se v novém voze Sharan aktivuje v případě, že řidič po srážce nereaguje dostatečně rychle. Systém může po nárazu prostřednictvím okamžité aktivace brzd zabránit případným následným kolizím. Multikolizní brzda je navíc v rámci možností daných systémem schopna zabránit tomu, aby se automobil dostal do smyku. Cestující v novém voze Sharan tak v ideálním případě neutrpí žádná zranění, která by byla způsobena následnými kolizemi a ani ostatní účastníci provozu nepřijdou k újmě. Řidič přitom má kdykoli možnost prostřednictvím dotyku pedálů plynu nebo brzdy činnost systému ukončit. Multikolizní brzda je u nového vozu Sharan součástí sériové výbavy.


Volkswagen Sharan - Radio

Rádio "Composition Colour"

Klasická hudba, nejnovější hity hitparád nebo dětské písničky - vše zní dobře

Pro nový Sharan jsou k dispozici dvě rádia s jednoduchým ovládáním, která se postarají o dobrou náladu. Rádio "Composition Colour" s barevnou dotykovou obrazovkou o úhlopříčce 12,7 cm je nejen zárukou optimálního příjmu, ale dokáže přehrávat i hudbu z různých datových médií a různých hudebních formátů. Integrovaný CD přehrávač rozpozná data v MP3 formátu. Prostřednictvím multimediálního rozhraní AUX-IN je možné připojit téměř každý mobilní audiopřístroj. Lze přehrávat rovněž audioknihy a hudební data z SD karty po jejím zasunutí do příslušného slotu. Rádio "Composition Media" (sériové) je navíc vybavené mnohostranným USB rozhraním a integrovaným rozhraním pro mobilní telefon, které využívá protokol bluetooth. Jeho citlivá dotyková obrazovka má úhlopříčku 16,5 cm.


Volkswagen Sharan - Car-Net App-Connect

Car-Net App-Connect

Komfortní využívání aplikací

Softwarové rozhraní Car-Net App Connect nyní umožňuje certifikovaným aplikacím běžícím na Vašem chytrém mobilním telefonu ovládání pomocí displeje systému Infotainment. Aplikace jsou přitom přehrávány na dotykové obrazovce Vašeho nového vozu Sharan. Vyzkoušejte například internetové rádio "miRoamer", pomocí aplikace "Parkopedia" získat informace o parkovacích místech v okolí, či prostřednictvím aplikace "MyGuide" vyhledat zajímavá místa. Možností využití je stále více, neboť pro rozhraní "Car-Net App-Connect" jsou stále vyvíjeny nové aplikace.


TECHNOLOGIE a bezpečnost: Veliký je ten, kdo mění úhel pohledu

 • Volkswagen Sharan - Front assist

  Front assist

  Dává pozor na to, co se děje před automobilem. Při nouzovém brzdění může rozhodovat každý metr. Systém sledování okolí vozu "Front Assist" (výbava na přání) v ideálním případě zabrání, aby ke kritické situaci vůbec došlo. A v případě, že taková situace přece jen nastane, "Front Assist" v rámci daných možností dokáže zkrátit brzdnou dráhu. Systém průběžně měří odstup od vpředu jedoucího vozidla. V případě, že vzdálenost k němu je tak malá, že by mohlo dojít k nehodě z nedobrzdění, varuje řidiče akusticky a také krátkým brzdným rázem. Jestliže řidič na tyto signály nereaguje je zahájeno brzdění vozu. Současně se systém připraví na nouzové brzdění, takže následný i lehký dotek pedálu brzdy vyvolá intenzivní reakci. A nedá-li se již kolizi zabránit, může vždy alespoň zmírnit její následky.

 • Volkswagen Sharan - Lane Assist

  Lane Assist

  Asistent specializovaný na koncetraci. Monotónní jízdy na dlouhé vzdálenosti, při kterých dochází ke snížené koncentraci na řízení, zužující se jízdní pruhy nebo úzké okresní silnice: je velmi pozitivní, že ve voze Sharan ještě někdo dohlíží na to, zda udržujete správný směr. Na přání dodávaný asistent pro udržování vozu v jízdním pruhu "Lane Assist" snímá pomocí kamery umístěné ve vnitřním zpětném zrcátku vodorovné dopravní značení a současně vyhodnocuje pozici automobilu. V případě, že se Sharan vychýlí ze svého jízdního pruhu, systém "Lane Assist" řidiče varuje prostřednictvím protipohybu řízení. Je-li systém aktivní, samočinně reaguje od rychlosti 65 km/h, při poklesu tempa pod 60 km/h nebo při zapnutém směrovém světle se jeho činnost automaticky přeruší.

 • Volkswagen Sharan - Blind spot Sensor

  Blind spot Sensor

  Dává pozor při změně jízdního pruhu. Automobil, který se nachází v tzv. "mrtvém úhlu" není vidět ani ve vnějším ani ve vnitřním zpětném zrcátku. Je-li Váš nový Sharan vybaven "Blind Spot" senzorem (výbava na přání), jste na vozidlo, které se nachází v tzv. "mrtvém úhlu", upozorněni optickou signalizací ve vnějším zpětném zrcátku. V případě, že tuto signalizaci nerespektujete a i přesto se chystáte přejet do vedlejšího pruhu, Sharan Vás v rámci možností daných systémem varuje prostřednictvím protipohybu řízení. Riziko potenciální nehody je tak značně sníženo.


Ceník a data Volkswagen Sharan

Ceník modelu VW Sharan

Ceník originálních dílů a příslušenství Volkswagen Sharan

Katalog VW Sharan (3,4 MB)

Katalog origninálních dílů a příslušenství na VW Sharan (3,5 MB)

Rozměry VW Sharan

Technická data VW Sharan

Konfigurátor modelu Volkswagen Sharan

Nové skladové vozy Volkswagen Sharan

Ojeté a předváděcí vozy VW Sharan - prověřené vozy Das WeltAuto


Nejžádanější konfigurace: VW Sharan Comfortline 2,0 TDI BMT 6G (110kW / 150k)

VW Sharan - Nejžádanější konfigurace

Ceníková cena: 899 900,- Kč
Zvláštní výbava celkem +85 900,- Kč
Individuální sleva: -40 000,- Kč
Podnikatelský bonus: -60 000,- Kč
(pouze pro držitele IČ)
Vaše cena s DPH: 885 800,- Kč

Financování Volkswagen+

 • Zvláštní výbava (je zahrnuta v ceně v modelu)

 • Barva vozidla Bílá Pure White 3 600,- Kč
 • Telefonní rozhraní 0,-Kč
 • USB zdířka 0,- Kč
 • Akční paket Comfort Safe 44 300,- Kč

 • vnější zpětná zrcátka elektricky nastavitelná, sklopná, vyhřívaná
 • automatické naklonění vnějšího zpětného zrcátka u spolujezdce při zařazení zpátečky Automat. parkovací asistent Park Assist
 • umožňující zaparkování částečně bez zásahu řidiče
 • parkpilot se signalizací vzdálenosti od překážek směrem dopředu i dozadu Zpětná kamera Navigace "Discover Media"
 • 6, 5" barevný dotykový display
 • Bluetooth
 • Aux-In
 • 4 reproduktory vpředu, 2 vzadu
 • 2 sloty na SD karty
 • 3 roky aktualizací zdarma
 • navigační data pro Evropu
 • Car-Net "Guide & Inform"
 • připojení mobilního zařízení
 • Akční paket Comfort Space 38 000,- Kč

 • 7místné provedení
 • 3 samostatná sedadla v 2. řadě sedadel
 • 2 samostatná sedadla v 3. řadě sedadel
 • nastupování Easy Entry
 • příprava pro připevnění dětských sedaček Isofix
 • předepínače bezpečnostních pásů
 • zvuková a světelná výstraha při nezapnutí bezpečnostních pásů vpředu a vzadu USB zdířka (funkční také s IPhone) Elektrické otevírání a zavírání víka zavazadlového prostoru
 • Sériová výbava modelu VW Sharan Comfortline

 • 12V zásuvka
 • 12V zásuvka v zavazadlovém prostoru
 • 16" kola z lehkých slitin "Memphis"
 • 6,5 J x 16 - pneumatiky 215/60 R16 - samozacelující pneumatiky
 • 2 držáky nápojů v každé řadě - vpředu zakrytelné
 • 5místné provedení
 • Automatická klimatizace Climatronic - automatická regulace - 3zónová teplotní regulace - klimatizovaná přihrádka spolujezdce
 • Automatický spínač světlometů - denní svícení - Coming/Leaving home - vnitřní zpětné zrcátko s aut. clonou - dešťový senzor - osvětlení prostoru pro nohy
 • Bederní opěrky vpředu - u řidiče el. nastavitelná - u spolujezdce manuálně nastavitelná
 • Boční a hlavové airbagy vpředu - hlavové airbagy vzadu
 • Centrální zamykání s dálkovým ovládáním - v kombinaci bez alarmu - 2 klíče
 • Čelní airbagy řidiče a spolujezdce - možnost deaktivace u spolujezdce - kolenní airbag řidiče
 • Dekorace interiéru "Triangle Titan" - dekorace přístrojové desky - dekorace obložení dveří vpředu
 • Dešťový senzor
 • Dvojitá koncová světla - brzdové světlo LED
 • Elektrické dětské pojistky pro zadní dveře, ovladatelné u řidiče
 • Elektromechanická parkovací brzda - s funkcí Auto Hold
 • Elektronický imobilizér
 • Elektronický stabilizační systém ESP - hydraulický brzdový asistent - ABS plus, EDS, ASR, MSR
 • Emisní norma EU6
 • Halogenové světlomety - s denním svícením
 • Chromované lišty okolo bočních oken
 • Chromované orámování - spínače světlometů - výstražného světla
 • Koncové mlhové světlo
 • Kontrola poklesu tlaku vzduchu v pneu
 • Kryt zavazadlového prostoru - zatažitelný a odebratelný
 • Látkové potahy sedadel design "Bridge"
 • 5místné provedení
 • LED osvětlení SPZ
 • Make-up zrcátka ve slunečních clonách - s osvětlením
 • Multifunkční 3ramenný volant v kůži - hliníková dekorace - ovládání palubního počítače - ovládání rádia - ovládání telefonu - hlavice řadicí páky v kůži
 • Nádoba na odpadky - vyjímatelná
 • Nekuřácké provedení - odkládací prostor ve středové konsole vpředu - odkládací prostory v zadních dveřích
 • Odklací schránky v prostoru pro nohy - vlevo a vpravo v 2.řadě
 • Odkládací kapsy a sklopné stolky - na zadní straně předních sedadel
 • Odkládací prostor s víkem na přístrojové desce
 • Odkládací přihrádky pod předními sedadly
 • Palubní literatura v českém jazyce
 • Palubní počítač Plus - funkční rozšíření palubního počítače o možnost nastavení nezávislého vodního topení, rychlostního limitu pro zimní pneu, paketu světla a výhled, hodin, volby jazyka a jednotek
 • Posilovač řízení - s proměnlivým účinkem v závislosti na rychlosti
 • Přední okno snižující průnik hluku - termoizolační
 • Přední opěrky hlavy vpředu nastavitelné podélně a výškově - integrovaná tlačítka pro odjištění
 • Přihrádka ve stropě uzavíratelná
 • Přístrojová deska - elektronický tachometr - počítadlem celkových a denních kilometrů - otáčkoměr
 • Rádio "Composition Media" - 6,5" barevný dotykový displej - 8 reproduktorů - CD přehrávač - FM/AM příjem - slot na SD kartu - USB - Bluetooth handsfree - Aux-in zdířka
 • Sedadlo řidiče i spolujezdce výškově nastavitelné - elektrické nastavení sklonu opěradla u řidiče
 • Sedadlo spolujezdce zcela sklopné - opěradlo sedadla zcela sklopné
 • Signalizace nezapnutých bezpečn. pásů - akustická a světelná
 • Sportovní komfortní sedadla vpředu
 • Start-Stop systém - rekuperace kinetické energie při brždění
 • Středová loketní opěrka vpředu
 • Střešní podélné nosiče černé
 • Systém sledování únavy řidiče vyhodnocováním pohybu volantu
 • Tempomat
 • Tepelně izolující tónovaná skla - v zeleném odstínu - postranní a zadní skla
 • Textilní koberečky vpředu a vzadu
 • Vnější zpětná zrcátka - elektricky nastavitelná a vyhřívaná - na straně řidiče asferické
 • Vnější zpětné zrcátko na straně spolujezdce - asferické
 • Vnitřní osvětlení - s opoždeným zhasínáním a ztmíváním
 • 2 lampičky na čtení vpředu a vzadu
 • Vnitřní zpětné zrcátko - s automatickou clonou
 • Zadní 3 sedadla s Isofix - příprava pro upevnění 3 dětských sedaček na sedadlech druhé řady - 3 samostatná sedadla v druhé řadě sedadel, posuvná a sklopná s funkcí Easy Fold - možnost nastavení sklonu opěradla
 • Zadní dveře vpravo i vlevo posuvné

Ceny všech modelů jsou v Kč včetně 21% DPH.

Veškeré údaje obsažené v tomto ceníku mají pouze informativní charakter. Od data předání do tisku nebo uveřejnění na internetu mohlo dojít k úpravám.


Speciální konfigurace Sharanu 4x4 s DSG převodovkou:
Sharan Highline 2.0 TDI 4MOT 7DSG SCR (135kW / 184k)

Nový Volkswagen Sharan

Ceníková cena: 1 112 900,- Kč
Zvláštní výbava celkem +115 200,- Kč
Individuální sleva: -50 000,- Kč
DSG Bonus: -30 000,- Kč
Podnikatelský bonus: -60 000,- Kč
(pouze pro držitele IČ)
Vaše cena s DPH: 1 088 100,- Kč

Volkswagen 1% - Financování na jedničku

 • Zvláštní výbava (je zahrnuta v ceně v modelu)

 • Barva vozidla Bílá Pure White 3 700,- Kč
 • Car-Net "Guide & Inform" 0,- Kč
 • Telefonní rozhraní 0,- Kč
 • Akční paket Comfort View 35 300,- Kč

 • Bi-xenonové světlomety pro potkávací i dálková světla, dynamicky reagující na směr jízdy, s automatickou regulací sklonu, ostřikovače světlometů
 • Denní LED svícení
 • Elektrické otevírání a zavírání víka zavazadlového prostoru
 • Zpětná kamera zobrazující situaci za vozem na displeji rádia
 • Boční airbagy pro druhou řadu sedadel včetně předepínačů bezpečnostních pásů vzadu
 • Vnější zpětná zrcátka elektricky nastavitelná, sklopná a vyhřívaná, automatické naklonění vnějšího zpětného zrcátka u spolujezdce při zařazení zpátečky
 • Akční paket Space+ 55 700,- Kč

 • 7místné provedení
 • 3 samostatná sedadla v 2. řadě sedadel
 • 2 samostatná sedadla v 3. řadě sedadel
 • nastupování Easy Entry
 • příprava pro připevnění dětských sedaček Isofix
 • předepínače bezpečnostních pásů
 • zvuková a světelná výstraha při nezapnutí bezpečnostních pásů vpředu a vzadu
 • USB zdířka
 • funkční také s IPhone
 • Aux-in
 • Samostatné ovládání klimatizace v druhé řadě
 • Climatronic s automatickou regulací v druhé řade a u 6/7 místného provedení
 • Elektrické ovládání posuvných dveří
 • otevírání a zavírání bočních dveří
 • Navigace "Discover Media" 20 500,- Kč

 • 6, 5" barevný dotykový display
 • Bluetooth
 • USB
 • Aux-In
 • 4 reproduktory vpředu, 4 vzadu
 • 2 sloty na SD karty
 • 3 roky aktualizací zdarma
 • navigační data pro Evropu na SD kartě
 • Car-Net "Guide & Inform"
 • připojení mobilního zařízení
 • Sériová výbava modelu VW Sharan Highline

 • 12V zásuvka
 • 12V zásuvka v zavazadlovém prostoru
 • 17" kola z lehkých slitin "Sydney" - 7 J x 17" - samozacelující pneumatiky 225/50 R17
 • 2 držáky nápojů v každé řadě - vpředu zakrytelné
 • 5místné provedení
 • ACC - automatická regulace odstupu od vpředu jedoucího vozu do 160km/h - s funkcí Front Assist - zkrácení brzdné dráhy a varování při nebezpečném snížení odstupu - funkce zastavení vozu - funkce City - nouzové brzdění (do 30km/h)
 • Akustický parkovací systém Parkpilot - zvuková signalizace dopředu i dozadu - zobrazení situace na displeji rádia
 • Automatická klimatizace Climatronic - automatická regulace - 3zónová teplotní regulace - klimatizovaná přihrádka spolujezdce
 • Automatický spínač světlometů - denní svícení - Coming/Leaving home - vnitřní zpětné zrcátko s aut. clonou - dešťový senzor - osvětlení prostoru pro nohy
 • Bederní opěrky vpředu - u řidiče el. nastavitelná - u spolujezdce manuálně nastavitelná
 • Boční a hlavové airbagy vpředu - hlavové airbagy vzadu
 • Centrální zamykání s dálkovým ovládáním - v kombinaci bez alarmu - 2 klíče
 • Čelní airbagy řidiče a spolujezdce - možnost deaktivace u spolujezdce - kolenní airbag řidiče
 • Dekorace interiéru "Piano Black" - dekorace přístrojové desky - dekorace obložení dveří vpředu
 • Dešťový senzor
 • Dvojitá koncová světla - brzdové světlo LED
 • Dvoutónový klakson
 • Elektrické dětské pojistky pro zadní dveře, ovladatelné u řidiče
 • Elektromechanická parkovací brzda - s funkcí Auto Hold
 • Elektronický imobilizér
 • Elektronický stabilizační systém ESP - hydraulický brzdový asistent - ABS plus, EDS, ASR, MSR
 • Emisní norma EU6
 • Halogenové světlomety - s denním svícením
 • Chromované lišty okolo bočních oken
 • Chromované orámování - spínače světlometů - panelu pro ovládání vnějších zpětných zrcátek a oken
 • Koncové mlhové světlo
 • Kontrola poklesu tlaku vzduchu v pneu
 • Kryt zavazadlového prostoru - zatažitelný a odebratelný - manuálně
 • LED osvětlení SPZ
 • Make-up zrcátka ve slunečních clonách - s osvětlením
 • Mlhové světlomety - se statickým odbočovacím světlem
 • Textilní koberečky vpředu a vzadu
 • Vnější zpětná zrcátka - elektricky nastavitelná a vyhřívaná - na straně řidiče asferické
 • Vnější zpětné zrcátko na straně spolujezdce - asferické
 • Vnitřní osvětlení - s opoždeným zhasínáním a ztmíváním - 2 lampičky na čtení vpředu a vzadu
 • Nádoba na odpadky - vyjímatelná
 • Nekuřácké provedení - odkládací prostor ve středové konsole vpředu - odkládací prostory v zadních dveřích
 • Odklací schránky v prostoru pro nohy - vlevo a vpravo v 2.řadě
 • Odkládací kapsy a sklopné stolky - na zadní straně předních sedadel
 • Odkládací prostor s víkem na přístrojové desce
 • Odkládací přihrádky pod předními sedadly
 • Osvětlení prostoru pro nohy
 • Palubní literatura v českém jazyce
 • Palubní počítač Premium s barevným displejem - funkční rozšíření palubního počítače o možnost nastavení nezávislého vodního topení, rychlostního limitu pro zimní pneu, paketu světla a výhled, hodin, volby jazyka a jednotek
 • Podélný střešní nosič stříbrný eloxovaný
 • Posilovač řízení - s proměnlivým účinkem v závislosti na rychlosti
 • Potahy sedadel - středový pruh Alcantara - boky v kožence - 5místné provedení
 • Přední okno snižující průnik hluku - termoizolační
 • Přední opěrky hlavy vpředu nastavitelné podélně a výškově - integrovaná tlačítka pro odjištění
 • Přihrádka ve stropě uzavíratelná
 • Přístrojová deska - elektronický tachometr - počítadlem celkových a denních kilometrů - otáčkoměr
 • Rádio "Composition Media" - 6,5" barevný dotykový displej - 8 reproduktorů - CD přehrávač - FM/AM příjem - slot na SD kartu - USB - Bluetooth handsfree - Aux-in zdířka
 • Sedadlo řidiče i spolujezdce výškově nastavitelné - elektrické nastavení sklonu opěradla u řidiče
 • Sedadlo spolujezdce zcela sklopné - opěradlo sedadla zcela sklopné
 • Signalizace nezapnutých bezpečn. pásů - akustická a světelná
 • Soubor zimní výbavy - vyhřívané trysky ostřikovačů čelního skla - vyhřívaná přední sedadla
 • Sportovní komfortní sedadla vpředu
 • Start-Stop systém - rekuperace kinetické energie při brždění
 • Středová loketní opěrka vpředu
 • Systém sledování okolí - Front Assist - City Brake
 • Systém sledování únavy řidiče vyhodnocováním pohybu volantu
 • Tepelně izolující tónovaná skla - v zeleném odstínu - postranní a zadní skla
 • Vnitřní zpětné zrcátko - s automatickou clonou
 • Vyhřívaná přední sedadla
 • Zadní 3 sedadla s Isofix - příprava pro upevnění 3 dětských sedaček na sedadlech druhé řady - 3 samostatná sedadla v druhé řadě sedadel, posuvná a sklopná s funkcí Easy Fold - možnost nastavení sklonu opěradla
 • Zadní dveře vpravo i vlevo posuvné

Ceny všech modelů jsou v Kč včetně 21% DPH.

Veškeré údaje obsažené v tomto ceníku mají pouze informativní charakter. Od data předání do tisku nebo uveřejnění na internetu mohlo dojít k úpravám.


Volkswagen Sharan - spousta mimořádné výbavy navíc

 • Volkswagen Sharan - Světlomety

  Světlomety

  Zřejmě na první pohled: rozjasněný. Bi-xenonové světlomety s dynamickým osvětlením zatáček se natáčejí paralelně s pohyby volantu a optimalizují tak osvětlení vozovky v serpentinách a při odbočování. Potkávací světla se navíc přizpůsobují aktuální jízdní situaci, kdy se v závislosti na rychlosti jízdy mění tvar vyzařovaného světelného kužele. Dalším pozoruhodným prvkem jsou nová LED světla.

 • Volkswagen Sharan - Easy Entry

  Easy Entry

  Díky funkci "Easy Entry"pro usnadnění nastupování pohodlně zaujmout svá místa i cestující v třetí řadě sedadel. Opěradla vnějších sedadel druhé řady u volitelného šesti- nebo sedmisedadlového provedení lze jednoduchým pohybem překlopit dopředu a poté celé sedadlo posunout. Cesta k nastoupení nebo vystoupení je pak volná.

 • Volkswagen Sharan - Sportovně komfortní sedadla

  Komfortní sedadla

  Sportovně-komfortní sedadla. Sport je zdravý. Tato lidová moudrost je nesporná, nebyla však vždy spojována s pohodlím. Až doposud. Díky elektrickému nastavení dvanácti parametrů - podélné pozice, výšky sezení, sedací plochy, sklonu opěradla a nastavení integrované bederní opěrky - zaručují nekompromisní komfort sezení ve sportovním provedení.


  Interiér a design nového modelu Volkswagen Sharan

 • Volkswagen Sharan - Keyless Access

  Keyless Access

  Díky zamykacímu a startovacímu systému "Keyless Access" bez přímého použití klíčku, již není nutné aktivní použití klíčku. Stačí, když jej máte pouze u sebe. Poté co se dotknete kliky dveří vozu proběhne komunikace mezi klíčkem a elektronikou vozu a Vy můžete nastoupit. A motor? Ten nastartujete stiskem tlačítka.

 • Volkswagen Sharan - Klimatizace Climatronic

  Climatronic

  Plně automatická klimatizace "Climatronic" vytvoří v novém voze Sharan až tři klimatizované zóny tak, aby si řidič, spolujezdec a cestující na zadních místech mohli prostřednictvím oddělené regulace nastavit příjemnou teplotu. Senzor, jenž zabraňuje zamlžení oken zajistí využívání velmi efektivním způsobem.

 • Volkswagen Sharan - Navigace RNS 510

  Navigační systémy

  Navigační systém toho dokáže mnohem více, než jen ukázat cestu do cíle Vaší cesty. Systém "Discover Media" je vybaven barevným dotykovým displejem s vysokým rozlišením o úhlopříčce 16,5 cm, který se díky přibližovacím senzorům velmi pohodlně ovládá. Kromě plánování cest je navigační systém vybavený také funkcí "Point of Interest" - Vyhledávání zvláštních cílů s uživatelsky přívětivým ovládáním.


Rozměry modelu VW Sharan a technické údaje


Testovací jízdy zdarma

 • testovaci-jizda

Někteří nesprávně říkají: wolksvagen sharan, wv sharan nebo wolsvagen sharan.

Zpět nahoru