Volkswagen R / R-Line

Volkswagen R modely


Sportovní temperament v rychlém jízdním pruhu: Nový Golf R

Akční nabídka Volkswagen R-Line modelů

Přichází nejvýkonnější model z rodiny vozů Golf: Díky 300 k (221 kW) a vynikajícímu designu je Golf R dokonalým spojením vášně a špičkového výkonu.
 • Volkswagen Golf R - Výkon motoru

  Výkon motoru
  Ryzí síla, jež z něj děla závodní vůz

  Nový Golf R s sebou na silnice přináší automobilový sport. Se svými 300 k (221 kW) je nejsilnějším vozem Golf jaký kdy spatřil světlo světa - z nuly na 100 km/h zrychlí za pouhých 4,9 sekundy. Srdcem, které bije pod jeho kapotou, je TSI motor přeplňovaný turbodmychadlem. Kombinace přímého vstřikování a inteligentního přeplňování je v každém okamžiku zárukou adrenalinových jízdních zážitků. Stálý pohon všech kol 4Motion napomáhá k tomu, aby nový Golf R držel ve stopě a současně je také podporou při zrychlování. Adaptivní regulace podvozku DCC navíc během milisekund přizpůsobuje každý tlumič podmínkám na silnici i jízdní situaci. Nový Golf R lze na přání získat rovněž se šestistupňovou DSG převodovkou, která umožňuje řazení bez přerušení přenosu hnací síly.

  Spotřeba paliva (l/100 km): město - od 8,8 do 9,4; mimo město -5,9; kombinovaný provoz - od 6,9 do 7,1; emise CO2 (g/km): kombinovaný provoz - od 159 do 165; energetická třída: D.

 • Volkswagen Golf R - Čelní partie

  Čelní partie
  Přesvědčivě sportovní vzhled

  Díky svému dynamickému zevnějšku je nový Golf R zárukou dech beroucích momentů. Boční prahy lakované v barvě vozu určují boční linie a vizuálně podtrhují jeho sportovní charakter. Velké vstupy vzduchu v předním nárazníku v designu "Motorsport", stejně jako černá leštěná mřížka chladiče jsou zárukou toho, že nový Golf R zapůsobí výrazným dojmem. Ten je dále umocněn LED diodami ve tvaru dvojitého písmene "U" a bi-xenonovými světlomety, v nichž jsou integrována světla pro denní svícení a které jsou vybavené funkcí dynamického osvětlení zatáček. Dokonalý sportovní design pak završují detaily, ke kterým patří loga "R" na bocích vpředu či matně chromované kryty vnějších zpětných zrcátek.

 • Volkswagen Golf R - Sedadla, deatily

  Sedadla, detaily
  Unikátní karbonový vzhled

  Pohled, který vyzařuje suverenitu: Dynamický švih na elegantních, lehce zešikmených světelných pásech a lesklá chromovaná maska chladiče dávají vyniknout bi-xenonovým světlometům. Mlhové světlomety, světla pro denní svícení, světla pro odbočování i směrovky navíc využívají technologii LED diod a mají díky tomu výrazně vyšší svítivost než světla s běžnými žárovkami. Nárazníky proudnicového tvaru a rafinované změny mezi matným a leštěným chromem na masce chladiče propůjčují vozu Phaeton nezaměnitelně distingovaný výraz - koneckonců čelní partie byla navržena výhradně pro něj.


 • Volkswagen Golf R - Design zádi

  Design zádi
  Nekompromisně sportovní

  S novým vozem Golf R není snadné na silnici držet krok. Avšak i zezadu je vlastně daleko vpředu. Charakteristický design jeho zadních partií společně se zatmavenými zadními světly tvořenými LED diodami a logem "R" na sebe přitahuje všechny pohledy okolí. Zadní spoiler zajišťuje optimální držení vozu na silnici i dodatečný přítlak. Difuzor ve specifickém R-designu, stejně jako dvojité koncovky výfuku na levé i pravé straně prozrazují nejen vizuálně, ale i svým sytým zvukem, že v novém vozu Golf R je ukryta enormní síla.

 • Volkswagen Golf R - Interiér, detaily

  Interiér, detaily
  Závodní trať v zorném poli

  Již při prvním pohledu do interiéru nového vozu Golf R se Vám zvýší tep. Ztělesnění automobilového sportu je zde dotaženo až do nejmenšího detailu. Jasným důkazem toho jsou již při nastoupení modře podsvícené prahové lišty z ušlechtilé oceli. Dalším magnetem pro oči v interiéru jsou dekory "Carbon Touch" na přístrojové desce a v obložení dveří, stejně jako pedály se vzhledem ušlechtilé oceli. Sportovním dojmem rovněž působí černé čalounění stropu a bíle podsvícené přístroje na palubní desce s ručičkami ukazatelů v modré barvě, které jsou typické pro model R. Multifunkční sportovní volant v kůži je doplněn logem "R" na sponě. V případě, že se rozhodnete pro převodovku s dvojitou spojkou, je volant doplněn tzv. pádly, která umožňují rychlejší řazení převodových stupňů bez toho, abyste museli sejmout ruce z jeho věnce.

 • Volkswagen Golf R - Kola z lehké slitiny

  Kola z lehké slitiny

  Sportovní temperament postoupil do dalšího kola. Se sériovými osmnáctipalcovými koly z lehké slitiny "Cadiz" s pneumatikami šíře 225 - volitelně také v devatenáctipalcovém provedení - si nový Golf R zjedná na silnici respekt. A to nejen za jízdy. Kola z hliníkové slitiny zapůsobí dokonalým dojmem i v případě, že jsou v klidu. Perfektní vzhled zajistí novému vozu Golf R také devatenáctipalcová kola z lehké slitiny "Pretoria", která jsou dodávána na přání. Černě lakované brzdové třmeny společně s logem "R" pak završují celkový sportovní dojem.

  Naše automobily jsou sériově vybaveny letními pneumatikami. Pro zimní období je nutné respektovat zákonnou úpravu. O zimní výbavě se prosím poraďte se svým prodejcem automobilů značky Volkswagen.


Vaše začátky v rallye: Polo R WRC

Uvidíte ho. Uslyšíte ho. Volkswagen hledá opravdové piloty
 • Vokswagen Polo R WRC - Interiér

  Interiér

  Interiér vozidla je čistě černý s elegantními sportovními detaily. Sportovní sedadla - sedadla ve sportovním designu s logem R na opěradlech, středový pruh Alcantara s modrým prošitím, černý sportovní design interiéru s bílým podsvícením ukazatelů na přístrojové desce s modrými ručičkami, kožený sportovní volant s logem WRC a kožená řadící páka - oboje s modrým obšitím, pedály z ušlechtilé oceli.

 • Volkswagen Polo R WRC - Exteriér

  Exteriér

  Polo WRC nám ukazuje odlišnost: techniku, dynamiku a vůli vyhrát. Třídveřové provedení v bílém laku s modrými a šedými pruhy na kapotě a bocích vozu, zadní spoiler je černě lakovaný. Standardem jsou bi-xenonové světlomety s LED denním svícením. Nápis WRC a R na víku zavazadlového prostoru, logo R na masce chladiče, nástupní lišty s logem R, dvojitá koncovka výfuku.

 • Volkswagen Polo R WRC - Motor

  Motor

  Pod značkou WRC se skrývá obrovský výkon. Je těžké zůstat objektivní tváří v tvář takovým schopnostem.


 • Volkswagen Polo R WRC - Sportovní sedadla

  Sportovní sedadla

  Sportovní sedadla nejvyšší třídy - v ralley se člověk a stroj stávají jedním. Sportovní sedadla tak tvoří zasádní kontaktní bod.

 • Volkswagen Polo R WRC - Funkce

  Funkce

  Více pohodlí než bychom mohli od sportovního auta očekávat. Díky kombinaci síly a dynamiky je Polo WRC určeno i pro náročné zákazníky, nepostrádá však ani smysl pro detail.

 • Volkswagen Polo R WRC - Kola

  Kola

  Modré brzdové třmeny a sportovní podvozek snížený o 15 milimetrů nám jasně ukazují, co můžeme očekávat. 18" kola z lehkých slitin "Cagliari" se 14 paprsky s modrým brzdovým třmenem.


Volkswagen R - Line modely

Výbavy pro: Golf R-Line

Vlastní třída
 • Volkswagen Golf R-Line

  Vlastní třída
  Exteriér, Interiér

  Výbavy R-Line zdůrazňují atletický zevnějšek vozu Golf.

 • Volkswagen Golf R-Line - Exteriér

  R-Line Exteriér
  Sportovní charakter, který přesvědčí

  Paket R-Line "Exteriér" zdůrazňuje atletický zevnějšek vozu Golf. Přední a zadní nárazník R-Line a také difuzor v provedení s černým leskem mu zajišťují působivý první dojem. Rozšířené prahy v barvě vozu, otvory pro přívod vzduchu specifické pro R-Line a logo "R-Line" v mřížce chladiče nenechají nikoho lhostejným. Ještě sportovnější ráz nabízejí mlhové světlomety a zadní spojler, který se stará o lepší aerodynamiku zadní nápravy a tím také o to, aby vůz lépe seděl na vozovce. Všechny pakety R-Line pro Golf lze v rámci volitelné výbavy kombinovat s koly z lehkých slitin společnosti Volkswagen R GmbH. Například s novými 17" nebo 18" koly z lehkých slitin "Salvador" v šedé spanlíze.

 • Volkswagen Golf R-Line - Interiér

  R-Line Interiér
  Sportovní charakter, který nadchne

  S paketem R-Line "Interiér" dodáte sportovní ráz i interiéru vozu Golf. Výrazný vzhled zajišťují dekorační prvky "Black Lead Grey", černý stropní panel a kryty pedálů z ušlechtilé kartáčované oceli. Dalšími highlighty designu jsou barevně odlišené ozdobné švy hlavice řadicí páky a volantu v kůži v krystalově šedé barvě ve spodní části s logem "R-Line". Sportovní sedadla přesvědčí látkovým potahem "Race" a potahem "San Remo" z mikrovlákna a rovněž logem "R-Line" na opěradlech předních sedadel. Na přání lze sportovní sedadla obdržet rovněž s koženým potahem "Vienna" v černé barvě. Ta mají také ozdobné švy v krystalově šedé barvě a logo "R-Line" na opěradlech předních sedadel.


Výbavy pro: Polo R-Line

Sportovní design
 • Volkswagen Polo R-Line

  Sportovní design
  Exteriér, Interiér

  S individuálními pakety výbavy R-Line zdůrazníte dynamickou stránku svého vozu Polo.

 • Volkswagen Polo R-Line - Exteriér

  R-Line Exteriér
  Úkazat sportovní charakter

  Je úplně jedno, jak se na Polo R-Line díváte, velká 16" kola z lehkých slitin "Mallory" ukazují jeho silné stránky. Pneumatiky s rozměrem 215/45 R16 mu nejen propůjčují dravý vzhled, ale především díky nim lépe sedí na vozovce. A sportovní podvozek s tuhým nastavením, který se dodává jako volitelná výbava, naproti tomu zajistí požitek z jízdy jako ve voze té nejvyšší třídy. R-Line u vozu Polo ale také znamená, že si jeho optická stránka jde vlastními cestami: Rozšířené boční prahy a také přední a zadní nárazník v barvě vozu, černě lakovaná mřížka chladiče s vsazeným logem R-Line, spojler střešní hrany, difuzor a chromované kryty na koncovce výfuku (podle motoru) jsou hlavními akcenty tohoto sportovního vzhledu. Při vší dynamice se ale nesnížila bezpečnost: Součástí paketu R-Line "Exteriér" jsou mlhové světlomety reagující na směr jízdy.

 • Volkswagen Golf R-Line - Interiér

  R-Line Interiér
  Sportovní charakter, který nadchne

  S paketem R-Line "Interiér" dodáte sportovní ráz i interiéru vozu Golf. Výrazný vzhled zajišťují dekorační prvky "Black Lead Grey", černý stropní panel a kryty pedálů z ušlechtilé kartáčované oceli. Dalšími highlighty designu jsou barevně odlišené ozdobné švy hlavice řadicí páky a volantu v kůži v krystalově šedé barvě ve spodní části s logem "R-Line". Sportovní sedadla přesvědčí látkovým potahem "Race" a potahem "San Remo" z mikrovlákna a rovněž logem "R-Line" na opěradlech předních sedadel. Na přání lze sportovní sedadla obdržet rovněž s koženým potahem "Vienna" v černé barvě. Ta mají také ozdobné švy v krystalově šedé barvě a logo "R-Line" na opěradlech předních sedadel.


Výbavy pro: Beetle R-Line

Volkswagen Beetle R-Line
 • Volkswagen Beetle R-Line

  Sportovní design
  Exteriér, Interiér

  Více už sportovní snad být Beetle nemůže.

 • Volkswagen Beetle - Exteriér

  R-Line Exteriér
  Silný dojem

  Sportovní, individuální, silný. Paket R-Line "Exteriér" dodá vozu Beetle obzvláště výrazný vzhled. O to se postarají takové komponenty, jako je přední nárazník R-Line v barvě vozu s otvory pro přívod vzduchu s černou strukturou, zadní nárazník s difuzorem a směrová světla s chromovanými rámečky. Působivý vzhled se zdůrazněnými sportovními rysy dotvářejí 18" kola z lehkých slitin "Twister". Drobným poznávacím znakem paketu je logo R-Line na předních bočních dílech a nástupních lištách.

 • Volkswagen Beetle R-Line - Interiér

  R-Line Interiér.
  Výrazná optika.

  Paket R-Line "Exteriér/Interiér" doplňuje znaky výbavy exteriéru o působivé designové prvky pro interiér. Sportovní sedadla s látkovým potahem "Kyalami" a ozdobnými švy v šedé barvě "Artgrey" - jako volitelná výbava lze obdržet rovněž kůži "Vienna" - s logem R-Line na předních opěrkách hlavy zvýrazňují jasně čitelný atletický charakter. Švy v šedé barvě "Artgrey" zdobí rovněž sportovní volant s logem R-Line, manžetu řadicí páky a také ruční brzdy. Dekorační prvky "Dark Vanadium" a nástupní lišty s logem R-Line ukazují zcela jasně následující: Za volantem sedí osobnost.


Výbavy pro: Beetle Cabriolet R-Line

Volkswagen Beetle Cabriolet R-Line
 • Volkswagen Beetle Cabriolet R-Line

  Sportovní design
  Exteriér, Interiér

  Silný dojem: S pakety výbavy R-Line se Beetle Cabriolet ukazuje ve sportovním designu.

 • Volkswagen Beetle Cabriolet R-Line - Exteriér

  R-Line Exteriér
  Dobře stavěný

  S výbavou R-Line "Exteriér" Beetle Cabriolet naplno odkrývá svou sportovní tvář, a to nejen proto, že je sériově vybavený 18" koly z lehkých slitin "Twister". Stejně tak přední a zadní nárazník, specifické prvky R-Line výbavy, přesvědčí působivým designem. Dalšími výraznými znaky jsou chromované rámečky směrových světel, difuzor se sportovním vzhledem a otvory pro přívod vzduchu s černou strukturou. Nástavbové díly dveří a pouzdra vnějších zrcátek oslňují v barvě vozu. Výrazné logo R-Line na předních bočních dílech a nástupních lištách završuje dynamický vzhled vozu Beetle Cabriolet.

 • Volkswagen Beetle Cabriolet R-Line - Interiér

  R-Line Interiér
  Nepřehlednutelně sportovní

  Již na první pohled na vás Beetle Cabriolet s výbavou R-Line zapůsobí jednoznačně sportovním dojmem. Paket R-Line "Exteriér/Interiér" spojuje typické vnější prvky se sportovními designovými doplňky uvnitř vozu. Mezi ně patří sportovní sedadla s látkovým potahem "Kyalami" a ozdobnými švy v šedé barvě "Artgrey" - jako volitelná výbava rovněž v kůži "Vienna" - s logem R-Line na předních opěrkách hlavy. Ozdobné švy jsou použity na sportovním volantu, hlavici řadicí páky a ruční brzdy. Dynamický vzhled završují dekor "Dark Vanadium" a nástupní lišty s logem R-Line.


Výbavy pro: Scirocco R-Line

Volkswagen Scirocco R-Line
 • Volkswagen Scirocco R-Line

  Sportovní design
  Exteriér, Interiér

  Razance není otázkou rychlosti - ale otázkou vášně. A tu uvádí Scirocco na scénu dokonale: s pakety výbavy R-Line.

 • Volkswagen Scirocco R-Line - Exteriér

  R-Line Exteriér
  Dávat více sprotovních signálů

  Jak to vypadá, když se spojí hned několik prvků sportovního vozu? Scirocco s paketem výbavy R-Line je toho zářným příkladem: 17" nebo volitelně 18" kola z lehkých slitin "Mallory" ve stříbrné Sterling, nárazník R-Line, rozšíření prahů v barvě vozu, ztmavená koncová světla, loga R-Line na předních bočních dílech a na hliníkové nástupní liště vytvářejí kompaktní, ryze sportovní dojem.

 • Volkswagen Scirocco R-Line - Interiér

  R-Line Interiér
  Sportovní charakter

  Paket R-Line "Interiér" propůjčuje interiéru vozu Scirocco přesně ty sportovní vlastnosti, které slibuje zvenčí. Jako první upoutají pozornost sportovním sedadla s látkovými potahy "Kyalami" a logo "R-Line" na předních opěrkách hlavy a hliníkových nástupních lištách. V podobném sportovním duchu se prezentují dekorační prvky "Silver Lane" připomínající strukturu profilu pneumatiky. Další sportovní dodatečné výbavy: 17" kola z lehkých slitin nebo volitelně 18" kola z lehkých slitin "Mallory". A volant v kůži s hliníkovým dekorem a logem "R-Line" na sponě volantu: působí sportovním dojmem nejen na pohled, ale i při jeho držení.


Výbavy pro: Tiguan R-Line

S pakety R-Line propůjčíme Vašemu vozu Tiguan hned dvě různé věci: obzvláště dynamický vzhled a velkou eleganci.
 • Volkswagen Tiguan R-Line - Zadní spojler

  Sportovní design
  Zadní spojler

  Zadní spojler R-Line lakovaný v barvě vozu zajišťuje díky svému tvaru lepší aerodynamiku zadní nápravy.

 • Volkswagen Tiguan R-Line - Exteriér

  R-Line Exteriér
  Stylová dynamika

  18" kola z lehkých slitin "Mallory" , která jsou lakovaná ve stříbrné barvě Sterling výrazně vyčnívají z rozšířených prahů a doplňují sportovní charakter. Sportovní podvozek nabízí díky tužšímu nastavení podstatně větší stabilitu v zatáčkách. Přední a zadní nárazníky R-Line, které jsou lakované v barvě vozu, mřížka chladiče s logem R-Line a vzadu difuzor s černou strukturou - to je pokračování řady designových prvků R-Line. K tomu patří rovněž výrazné boční prahy v barvě vozu, jejichž chromované prvky vytvářejí přitažlivý a elegantní kontrast. Zadní spoiler R-Line přináší poslední důkaz: Tiguan s výbavou R-Line se projevuje jako stylově dynamické vozidlo.

 • Volkswagen Tiguan R-Line - Interiér

  R-Line Interiér
  Sportovní elegance

  Prvotřídní SUV. K získání tohoto dojmu stačí už první pohled na kvalitní přední sportovní sedadla se vzorem "Kyalami". S ergonomickými bočními partiemi, na vnitřní straně z mikrovlákna "San Remo", a s logem R-Line na opěrkách hlavy, nabízejí nejen výrazný vzhled, ale také komfortní oporu. Ten, kdo se rozhodne pro volitelnou koženou výbavu "Vienna" v černé barvě, si vychutná ještě větší luxus. Multifunkční volant v kůži s hliníkovým dekorem a logem R-Line podtrhuje sportovní tón výbavy R-Line. Čistou eleganci zajišťují hliníkové nástupní lišty s logem R-Line a také černý strop interiéru. Za zmínku stojí, že samozřejmostí jsou u modelu Tiguan s výbavou R-Line pedály z ušlechtilé oceli.


Výbavy pro: Passat R-Line a Passat Variant R-Line

Volkswagen Passat R-Line a Passat Variant R-Line
 • Volkswagen Passat R-Line - Interiér

  Passat R-Line
  Interiér

  Stačí si nastoupit a o sportovním charakteru vozu nebudete mít nejmenších pochyb. Začněme například hned nástupními lištami R-Line, které se stejným důrazem doplňují sportovní sedadla se vzorem tkaniny R-Line "Kyalami" a logem na předních opěrkách hlavy. V rámci volitelné výbavy lze potahy sedadel obdržet rovněž v kůži "Nappa". Ty jsou obohaceny dekoračními prvky ve stříbrné barvě "Titan" pro přístrojovou desku a obložení dveří, sportovním volantem v kůži s logem R-Line a také pedály z kartáčované ušlechtilé oceli.

 • Volkswagen Passat R-Line - Exteriér

  Passat R-Line
  Exteriér

  Sportovní od první sekundy: Výrazné nárazníky vpředu a vzadu, zadní spojler v barvě vozu, ztmavená koncová světla a rozšířené prahy to dokazují na první pohled. Tento dojem je posilován 17" koly z lehkých slitin "Mallory", která jsou lakovaná v barvě Titanium (volitelně 18") se samozacelujícími pneumatikami 235/45 R17 (volitelně 235/40 R18). Mlhové světlomety se světlem pro odbočování a chromovaným ozdobným rámečkem, černě lakovaný difuzor na zádi a tuhý sportovní podvozek podtrhují dynamiku. Logo R-Line na mřížce chladiče celý paket završuje.

 • Volkswagen Passat Variant R-Line - Interiér

  Passat Variant R-Line
  Interiér

  Stačí si nastoupit a o sportovním charakteru vozu nebudete mít nejmenších pochyb. Začněme například hned nástupními lištami R-Line, které se stejným důrazem doplňují sportovní sedadla se vzorem tkaniny R-Line "Kyalami" a logem na předních opěrkách hlavy. V rámci volitelné výbavy lze potahy sedadel obdržet rovněž v kůži "Nappa". Ty jsou obohaceny dekoračními prvky ve stříbrné barvě "Titan" pro přístrojovou desku a obložení dveří, sportovním volantem v kůži s logem R-Line a také pedály z kartáčované ušlechtilé oceli.

 • Volkswagen Passat Variant R-Line - Exteriér

  Passat Variant R-Line
  Exteriér

  Sportovní od první sekundy: Výrazné nárazníky, rozšíření prahů se závodní optikou, zadní spojler v barvě vozu, 17" kola z lehkých slitin "Mallory" lakovaná v barvě Titanium (volitelně 18" kola) s pneumatikami 235/45 R17 (volitelně 235/40 R18). Mlhové světlomety se světlem pro odbočování a hodnotnými ozdobnými chromovanými rámečky, které mají rovněž sportovní charakter. Černě lakovaný difuzor na zádi a tuhý sportovní podvozek podtrhují dynamiku. Logo R-Line na mřížce chladiče celý paket završuje.


Výbavy pro: CC R-Line

Volkswagen CC R-Line
 • Volkswagen CC R-Line

  Sportovní design
  Exteriér, Interiér

  Volkswagen CC přesvědčí svou suverenitou a elegancí. S výbavou R-Line pro exteriér a interiér zvýrazníte jeho dynamickou stránku.

 • Volkswagen CC R-Line - Exteriér

  R-Line Exteriér
  Design pro maximální nároky

  Výbava R-Line zajišťuje modelu Volkswagen CC ještě výraznější vzhled. Dynamické akcenty udávají větrací mřížky s vertikálními chromovanými lamelami a přední nárazník v barvě vozu, který má sportovní design R-Line. Dalším optickým highlightem je logo R-Line v rámečku, které je zasazené v lesklé chromované mřížce chladiče, a boční prahy R-Line v barvě vozu. O dokonalé završení sportovního vzhledu se starají 18" kola z lehkých slitin "Mallory".

 • Volkswagen CC R-Line - Interiér

  R-Line Interiér
  Dynamika s jedinečným charakterem

  S výbavou R-Line se Volkswagen CC objevuje na scéně s náležitým sebevědomím. Multifunkční sportovní volant má sportovní vzhled s hliníkovým dekorem a stylově perforovaným koženým potahem a sedí perfektně v rukou. Umožňuje mimo jiné ovládat rádio, hudbu a hands free. Pokud je vůz vybaven převodovkou s dvojitou spojkou DSG, lze i řazení ovládat pohodlně pomocí pádel na volantu. Logo R-Line na sponě volantu podtrhuje sportovní charakter interiéru. Dalším highlightem výbavy R-Line jsou nástupní lišty s logem R-Line, které již při otevření dveří zvýší hladinu adrenalinu.


Výbavy pro: Touareg R-Line

Výrazné nárazníky, mohutné rozšíření prahů, ergonomická sportovní sedadla: Pakety výbavy R-Line propůjčují Vašemu vozu Touareg sportovní eleganci.
 • Volkswagen Touareg R-Line

  R-Line
  Přímočarý: Paket R-Line

  Touareg s paketem R-Line se prezentuje suverénně a cíleně: Sportovně vyladěný podvozek se stará o radost z jízdy na všech trasách a 20" nebo v rámci volitelné výbavy také 21" kola z lehkých slitin "Mallory" mu umožňují projevit silný charakter, který lze díky pedálům z ušlechtilé oceli a multifunkčnímu volantu v kůži s logem R-Line velmi dobře ovládat. Další optický highlight představují plakety R-Line na předních bočních částech a nástupní lišty z ušlechtilé oceli s logem R-Line.

 • Volkswagen Touareg R-Line Plus

  R-Line Plus
  Jeho přirozeností je, že nabízí více

  Sportovní sedadla s potahy ve dvoubarevné kombinaci kůže "Nappa" a loga R-Line na předních opěrkách hlavy. Plus sportovně vyladěný podvozek. Plus 20" kola z lehkých slitin "Mallory" lakovaná ve stříbrné barvě Sterling. Plus další sportovní znaky: multifunkční volant v kůži s logem R-Line, plakety R-Line na předních bočních částech a nástupní lišty z ušlechtilé oceli s logem R-Line a dekorační lišty "Silver Lane". Výsledek: větší požitek z jízdy.

 • Volkswagen Touareg R-Line - Exteriér

  R-Line Exteriér
  Přitažlivě sportovní

  Nejlepší výhledy ještě před nastoupením - paket R-Line "Exteriér" propůjčuje modelu Touareg výrazný profil a díky němu je ještě dynamičtější. Podle čeho to poznáte? Podle každého detailu. Například podle nárazníků R-Line vpředu a vzadu. Podle rozšířených prahů a spojleru střešní hrany v barvě vozu. A také na základě dvou oválných pochromovaných koncovek výfuku. A obzvláště také podle plaket s logy R-Line na předních bočních částech a log R-Line v předních nástupních lištách.


Zpět nahoru