28 březen 2013

Volkswagen představil závodní hru pro všechny fanoušky rallye

Závodní hra - Rallye

Volkswagen, největší výrobce automobilů v Evropě, úspěšně vstoupil v lednu 2013 do mistrovství světa v rallye WRC. Fanoušci rallye mohou od konce března závodit s vozem Polo R WRC také na svém chytrém telefonu nebo tabletu - ve hře "RALLY THE WORLD. THE GAME".

Volkswagen přichází s inovativní interpretací klasických závodních her, která je od 27. března zdarma k dispozici pro přístroje s operačními systémy iOS a Android. Na rozdíl od běžných her s tématikou automobilových závodů nezaujímá hráč roli jezdce, ale spolujezdce, který během soutěže informuje řidiče o zvláštnostech trasy.

Hra RALLY THE WORLD. THE GAME staví hráče před výzvu projíždět se soutěžním vozem Polo R WRC, v dynamické perspektivě pronásledovatele, nebezpečné zatáčky a náročné úseky rychlostních zkoušek. Tato hra vyžaduje kromě rychlých reflexů především chytrost, díky níž může hráč optimálně přizpůsobovat své plány, načasování a rychlost aktuální situaci. Čím častěji hráč projede nějakou trasu, tím více bodů obdrží za zkušenosti, které mu otevřou cestu k virtuálním soutěžím v dalších zemích a k dalším hracím kartám.

Kromě verze pro přenosná zařízení je na adrese www.rallytheworld.com k dispozici také internetová varianta této závodní hry. Všichni hráči se na internetu mohou zúčastnit nejen virtuálních závodů, ale i skutečných soutěží o ceny.

RALLY THE WORLD. THE GAME je součástí mezinárodní kampaně značky Volkswagen, která se pod názvem "Rally the World" zaměřuje na motoristický sport. Základem kampaně je internetová platforma "RALLYTHEWORLD.com", která nabízí vedle sportovních reportáží v reálném čase a informací o novém soutěžním voze Polo R WRC také rozhovory, fotografie, videa a různé reportáže.

Hra je k dispozici pro iOS v Apple App Store a pro Android ji lze získat prostřednictvím Google Play, Android Pit a Samsung Store.

Zpět nahoru