Oblíbené VW Polo

Volkswagen Polo Maraton Edition s měsíční splátkou již od 2 951,- Kč


 • volkswagen polo bocni design

  Vše je podřízeno kráse

  Ostře tvarovaná ramenní hrana a vzestupná linie přední partie opticky prodlužují karoserii vozu Polo, aniž by tím byla narušena jeho kompaktnost. Dojem dynamiky a agility pak umocňují výrazné detaily, jako jsou vnější zpětná zrcátka lakovaná v barvě vozu s integrovanými směrovými světly nebo zadní střešní spoiler.

 • volkswagen polo celni design

  Tendence k pohybu vpřed

  Design zadní partie vozu Polo formují jasné kontury, čisté linie a kompaktní tvary. Zadní světla, odrazky a zejména panel poznávací značky vytvářejí určující akcenty, které jsou důvodem, proč se za vozem Polo každý rád ohlédne.

 • volkswagen polo design zadi

  Ostré rysy

  Vše je jasné již na první pohled: Nové Polo si rozhodně s žádným jiným vozem nespletete. Stylová harmonie sportovních designových linií a výrazných detailů zajistí, že tento vůz zanechá trvalý dojem. Například díky markantním vnějším zpětným zrcátkům lakovaným v barvě vozu či nově tvarovaným zadním světlům.


volkswagen polo interier

Dokonale sladěný

V interiéru se Polo prezentuje komfortem a přehledným členěním prostoru. Ovládací prvky jsou ergonomicky uspořádané a díky tomu jsou velmi snadno dosažitelné. Bílé podsvícení přístrojů navíc usnadňuje orientaci. Nový přehledný kombinovaný panel palubní desky s přístroji s vysokými lemy dále zlepšuje čitelnost důležitých dat o automobilu. Kontrastním dojmem pak působí červeně podsvícené přepínače a další ovládací prvky, které jsou mimo jiné také na multifunkčním volantu v kůži (výbava na přání). Decentní design čalounění sedadel je pak dokonale sladěn s novým designem volantu.


volkswagen polo kombi pristrojovka

Určuje směr vývoje v přehlednosti

Nový kombinovaný přístroj vozu Polo s vysokými kruhovými lemy a jasně strukturovaným displejem Vám umožňuje jedním pohledem zachytit všechna relevantní data o automobilu, aniž byste přitom museli přestat sledovat dění na silnici. Všechny údaje lze navíc mnohem pohodlněji číst. Ovládací prvky na palubní desce mají červené podsvícení a kromě působivého dojmu usnadňují orientaci. Kombinovaný přístroj pak optimálně završuje intuitivní design interiéru.


volkswagen polo radio

Nová média

Rádio "Composition Colour", které je součástí sériové výbavy pro linii Comfortline, je velmi flexibilní a splňuje ty nejvyšší nároky. Je vybavené barevným displejem s přibližovacími senzory a úhlopříčkou 12,7 cm. K jeho další výbavě patří šest reproduktorů, ze kterých můžete poslouchat jak hudbu z rádia v pásmech FM/AM tak i z CD přehrávače, který samozřejmě podporuje hudební formáty MP3 i WMA. To však není vše - do příslušného slotu můžete vložit také SD kartu nebo prostřednictvím multimediálního rozhraní AUX-IN můžete k rádiu připojit externí zařízení.
Další možnou volbou je rádio "Composition Media" (sériová výbava pro Polo Highline a GTI) jehož barevný dotykový displej má úhlopříčku celých 16,5 cm. Oproti modelu "Composition Colour" disponuje navíc druhým slotem na SD kartu, USB rozhraním a protokolem bluetooth pro připojení mobilního telefonu.


volkswagen polo dab

Lepší zábava

Ve Vašem voze Polo si na přání můžete užívat také kvalitu digitálního vysílání DAB+. Vaše rádio nebo navigační systém vybavené systémem Digital Audio Broadcasting (DAB+) přijímá kromě audiosignálu i další informace, jako např. ještě aktuálnější dopravní hlášení, informace o rozhlasové stanici, hudbě, informace o počasí a mnoho dalšího. V případě, že je rádio nebo navigační systém vybaven vhodným displejem, mohou na něm být zobrazovány dokonce i grafické informace, jako např. plány měst nebo animace.


Ceník a data Volkswagen Polo

Ceník Volkswagen Polo

Ceník originálního příslušenství VW Polo

Katalog VW Polo (10MB)

Katalog originálního příslušenství VW Polo (4,7MB)

Rozměry VW Polo

Technická data VW Polo

Konfigurátor nového modelu VW Polo

Nové skladové vozy Volkswagen Polo

Ojeté a předváděcí vozy VW Polo - prověřené vozy Das WeltAuto


Spoléhá na umění inženýrů

Polo je doslova nabité nejmodernějšími technologiemi. Jeho efektivní motory a promyšlené bezpečnostní a asistenční systémy určují nové standardy.

volkswagen polo naftove motory se systemem common rail

Silně úsporné

Polo je dobře připraveno na budoucnost. Díky nízkým hodnotám emisí zcela splňuje přísnou emisní normu Euro 6. Ať už se rozhodnete pro benzinový motor s technologií TSI nebo bez ní, či pro naftový motor TDI s technologií Common Rail, úsporné a výkonné agregáty budou vždy zdrojem Vašeho nadšení.


volkswagen polo prevodovka dsg

Rychlejší řazení

Sportovní charakter manuálního řazení a současně snadné ovládání automatické převodovky - to jsou dvě přednosti, které si budete užívat v případě, že se rozhodnete pro dvouspojkovou převodovku DSG (výbava na přání). Její dvě navzájem nezávislé převodovky se v závislosti na převodovém stupni spojují s motorem a zajišťují tak plynulou změnu převodu bez přerušení přenosu hnací síly. S dvouspojkovou převodovkou DSG navíc řadíte efektivněji a díky tomu je Vaše jízda hospodárnější ve srovnání s konvenční manuální převodovkou.


 • volkswagen polo podvozek sport

  Podvozek „Sport Select“

  Suverénní nejenom v zatáčkách. Výrazně větší radost z jízdy zajistí podvozek "Sport Select" (výbava na přání), jehož součástí je karoserie vozu snížená o 15 mm a nastavitelné tlumiče. Pomocí stisku tlačítka můžete volit mezi nastavením podvozku "Normal" nebo "Sport". Naladění podvozku se současně zobrazuje také displeji palubního počítače. Ať tedy preferujete jakýkoli způsob jízdy, podvozek "Sport Select" Vám otevírá všechny možnosti.

 • volkswagen polo paket xds

  Paket „Sport“ s XDS

  Sportovní jízda je žádoucí. Paket "Sport" pro Polo (výbava na přání) zlepšuje zejména dynamiku vozu. Specifické nastavení pružin, tlumičů a stabilizátorů přispívá ke sportovnímu způsobu jízdy při jedinečném komfortu. Součástí paketu je také snížená karoserie, která dále zlepšuje radost z jízdy. Elektronická uzávěrka diferenciálu XDS pak díky sportovnějšímu a přesnějšímu chování vozu v zatáčkách ještě umocňuje jízdní zážitky. Paket "Sport" se však projevuje také vizuálně prostřednictvím zatmavených zadních bočních oken a okna dveří zavazadlového prostoru, které redukují sluneční záření až o 65 procent a přispívají tak k příjemné teplotě v interiéru vozu.

 • volkswagen polo blue motion

  Optimalizovaná spotřeba paliva

  Cílem opatření BlueMotion Technology ve voze Polo je udržet emise a spotřebu paliva na co nejnižší úrovni bez toho, aby bylo nutné obětovat agilní jízdní vlastnosti. Mezi opatření BlueMotion Technology patří systém "Start Stop" a využívání energie uvolněné při brzdění (rekuperace). Radost z jízdy při nízké spotřebě paliva tak díky BlueMotion Technology není z říše snů.


Akční nabídka: VOLKSWAGEN POLO 1.0 k 55kW Comfortline

Nové Volkswagen Polo - akční nabídka

Ceníková cena (5 dveří): 294 900,- Kč
Individuální sleva: -8 700,- Kč
Vaše akční cena: 286 200,- Kč

Volkswagen 1% - Financování na jedničku

Ceny všech modelů jsou v Kč včetně 21% DPH.

Veškeré údaje obsažené v tomto ceníku mají pouze informativní charakter. Od data předání do tisku nebo uveřejnění na internetu mohlo dojít k úpravám.


Zapůsobí svou bezpečností

Polo zaujme nejen svým sebevědomým designem, ale také svými inovativními bezpečnostními a asistenčními systémy.

 • volkswagen polo zadni kamera

  Zpětná kamera

  Zpětná kamera v rámci zorného pole objektivu zajistí, abyste ani při couvání neztratili kontrolu nad situací. Kamera snímá obraz prostoru za vozem, který se zobrazuje na displeji Vašeho rádia nebo navigačního systému. Vy tak bez většího úsilí můžete rozpoznat překážky, které byste potenciálně mohli přehlédnout. Obraz z kamery na displeji je navíc doplněn pomocnými liniemi, které Vám ulehčují odhad vzdálenosti od překážek.

 • volkswagen polo kontrola unavy

  Systém sledování únavy

  Dojedete v pořádku. Vaše Polo může být vybaveno systémem sledování únavy řidiče (sériová výbava pro linii Highline). Jakmile tento systém rozpozná (v rámci daných možností) odchylky od držení volantu v plně koncentrovaném stavu, doporučí prostřednictvím akustického signálu a hlášení na displeji palubního počítače přestávku na odpočinek.

 • volkswagen polo stabilizace

  Elektronický stabilizační systém

  Elektronický stabilizační systém ve voze Polo rozpozná kritické jízdní situace a ve spolupráci s protiblokovacím systémem (ABS), protiprokluzovou regulací (ASR), elektronickou uzávěrkou diferenciálu (EDS) a omezovačem brzdného účinku motoru (MSR) může zabránit smyku automobilu. Elektronický stabilizační systém při nedotáčivém chování vozu přibrzďuje zadní kolo na vnitřní straně zatáčky. Současně také sníží výkon motoru až do okamžiku, kdy je automobil opět stabilní. Přetáčení pak elektronický stabilizační systém brání pomocí cíleného brzdění předního kola na vnější straně zatáčky a také zásahem do řídicího systému motoru a převodovky. I přesto je však nutné dodržovat předvídavý způsob jízdy, protože ani elektronický stabilizační systém nedokáže překonat hranice dané fyzikálními zákony. Asistent pro rozjezd do kopce pak pomáhá řidiči při rozjezdu ve stoupání - při kterém už nedojde k nežádoucímu couvnutí automobilu nebo zhasnutí motoru. Ovládání automobilu je tak velmi snadné a komfortní.

 • volkswagen polo multikolizni brzda

  Multikolizní brzda

  Zmírní potenciální škody. Dvacet dva procent všech nehod se zraněním osob představují vícenásobné kolize. Volkswagen proto vyvinul inovativní multikolizní brzdu s cílem zabránit následným kolizím. Multikolizní brzda je nedílnou součástí bezpečnostního systému. Je-li zaregistrován náraz, multikolizní brzda zpomaluje automobil a může tak v rámci možností daných systémem zabránit následným srážkám nebo zmírnit jejich následky. Multikolizní brzda se aktivuje poté, co jeden ze dvou nezávislých senzorů zaznamená náraz a v takovém případě brzdí automobil. Řidič přitom může kdykoli opět převzít kontrolu nad vozem.

 • volkswagen polo acc

  Automatická regulace odstupu

  Maximální komfort. Automatická regulace odstupu ACC udržuje přednastavený odstup od vpředu jedoucího vozu a v závislosti na zadané relativní rychlosti automaticky přizpůsobuje rychlost jízdy. V kombinaci s dvouspojkovou převodovkou DSG přizpůsobuje Polo rychlost jízdy až do úplného zastavení. Systém v rámci daných možností pracuje až do rychlosti 160 km/h /p>


Rozměry modelu VW Polo a technické údaje


 • testovaci-jizda

Někteří nesprávně říkají: wolksvagen polo nebo wv polo.

Zpět nahoru