06 červen 2014

Volkswagen pokřtil v Děčíně hřebečka 4Motion

Volkswagen Passat - Importér číslo 1Volkswagen pokřtil hřebečka v Děčíne

2014-06-05

Volkswagen se stal kmotrem hříběte 4Motion. Budoucí hvězda parkurových soutěží se narodila 20. dubna 2014 klisně For Passion a pokřtěna byla v neděli 1. června 2014 u příležitosti jezdeckých závodů, pořádaných Jezdeckým klubem Větrný ranč Rychnov v areálu Střední zahradní a zemědělské školy A. E. Komerse v Děčíně-Libverdě.

Hříbátko 4Motion se má čile k světu a svému jménu dělá všechnu čest. Ve stáří dvou týdnů už 4Motion daleko předčil své měsíční kamarády a nyní má už za sebou také slavnostní křest, který se uskutečnil v rámci severočeského oblastního mistrovství v Děčíně-Libverdě.

"Můj otec Martin Gojdič měl slabost pro vozy značky Volkswagen už jako malý kluk, a tak nepřekvapí, že v současnosti jezdí v naší rodině celkem sedm vozů Volkswagen, od Golfu, přes Passat až po Multivan a Transporter. Naším největším klenotem je Golf Country, který mi statečně slouží každý den, přestože má ve svém technickém průkazu stejný rok výroby, jako je rok mého narození," říká Adriana Gojdičová, třiadvacetiletá vedoucí učitelka v jednotřídní mateřské škole v Děčíně, která se od svého dětství aktivně věnuje parkurovému skákání.

4Motion je prvním hříbětem v rodinné stáji Gojdičových. A odkud přišla inspirace pro toto neobvyklé jméno? "Při přepravě našich koní samozřejmě náležitě oceňujeme modely Volkswagen s pohonem všech kol, který je pro nás při jízdě s těžkými přívěsy nepostradatelným, a tak jsme se rozhodli dát našemu hříbátku jméno 4Motion," vysvětluje sympatická Adriana Gojdičová, která neskrývá radost z budoucího šampiona parkurových soutěží a nové tváře značky Volkswagen.

Zpět nahoru