VW Passat Alltrackrozhodněte se pro vlastní cestu

Unikátní design a možnosti, které jsou téměř nekonečné: s novým Passatem Alltrack si užijete suverénní jízdu nejen ve městě, ale i na venkovských cestách.

 • Nový VW Passat Alltrack - Exteriér

  Sebevědomě robustní

  Neomezujte se jen na obvyklé trasy: se zvýšenou světlou výškou se Passat Alltrack vypořádá i s cestami v terénu. O jeho schopnosti poradit si s nástrahami terénu již na první pohled vypovídají výrazný nárazník ve sportovním offroadovém provedení, černý spoiler se zdrsněným povrchem a rozšířené lemy blatníků. Při pohledu zepředu udělají dojem i standardně dodávaná mlhová světla a kryty vnějších zpětných zrcátek v matném chromovaném provedení. Mezi výrazné prvky zádi patří dvě lichoběžníkové koncovky výfuku v lesklém chromovaném provedení, z nichž je každá na jedné straně. Velký důraz byl kladen také na menší detaily jako jsou logo "Alltrack" na masce chladiče, na bocích a na dveřích zavazadlového prostoru a stříbrné střešní nosiče s eloxovaným povrchem.

 • Nový Volkswagen Passat Alltrack - interiér

  Příjemně řešený interiér

  Díky vysoce kvalitnímu zpracování interiéru se řidič i spolujezdec budou v modelu Passat Alltrack za všech okolností cítit pohodlně. Nejvíce zde zapůsobí palubní deska, jejíž součástí jsou například analogové hodiny s chromovaným rámečkem a se stříbrně zbarvenými ručičkami. Chromované lemování zdobí také kombinovanou přístrojovou desku.

  Pokud jde o jízdní komfort, celá posádka si na cestách může užívat pohodlí sedadel čalouněných kůží Alcantra a textilním materiálem s novým vzorem "7 Summits". Rychlost vozu řidič reguluje prostřednictvím pedálu z broušené nerezové oceli. Z nerezové oceli jsou také masivní prahové lišty s nápisem "Alltrack", které neuniknou pozornosti při nastupování a vystupování.

 • Nový Volkswagen Passat Alltrack - kola

  Čtyři kola. Nespočet možností

  Nebojte se vyrazit do terénu: standardně dodávaná 17" kola z lehké slitiny "Ancona" ve městě podtrhnou stylový vzhled modelu Passat Alltrack, zatímco mu na nezpevněných cestách dodají na sebejistotě. Ochranu před odlétajícími kamínky a štěrkem zajišťují rozšířené lemy blatníků v černém provedení se zdrsněným povrchem. Na přání lze vůz vybavit 18" koly z lehké slitiny "Kalamata" nebo koly "Albertville" taktéž z lehké slitiny, která se mohou pochlubit velikostí působivých 19". Všechna tato kola jsou k dispozici výhradně pro Passat Alltrack.


Alltrack Offroad: Určen nejen pro aktivní životní styl

Nový Passat Alltrack se stane Vaším oblíbeným společníkem na každodenních cestách. Ačkoliv se jeho talent projeví především ve volném čase, kdy budete mít možnost na plno využívat jeho terénní schopnosti, bude Vás skvěle reprezentovat v jakékoli společnosti.

 • Nový Volkswagen Passat Alltrack - podvozek

  Podvozek - velkorysá světlá výška

  Standardní podvozek vhodný pro jízdu v terénu kompenzuje nerovnosti cesty. V první řadě došlo k nárůstu světlé výšky o 27,5 mm, díky čemuž si vůz poradí nejen s vysokými obrubníky, ale i dírami na silnici, hrboly a s celou řadou překážek, které s sebou nesou nezpevněné cesty. Krom toho je podvozek chráněn před poškozením předním a zadním spodním ochranným krytem.

 • Nový Volkswagen Passat Alltrack - 4Motion

  4Motion - perfektní trakce

  Aby byla zajištěna vynikající trakce na nerovném povrchu, je Passat Alltrack již ve standardu vybaven pohonem všech kol 4MOTION. Jedná se o pohon všech kol, který rozděluje hnací sílu mezi přední a zadní nápravu tak, aby bylo každé z kol poháněno právě takovou silou, jakou povrch cesty vyžaduje. Bez ohledu na to, zda se vůz pohybuje na silnici nebo v terénu, příslušné jízdní režimy se vždy postarají, aby nedošlo k zablokování nebo prokluzu kol. Mimo to je zaručena také výborná směrová stabilita. Protože je pohon všech kol 4MOTION stále aktivní a reaguje ve zlomku vteřiny, přispívá ke zvýšení Vaší bezpečnosti nejen v terénu, ale i v nepříznivých povětrnostních podmínkách na silnici.

 • Nový Volkswagen Passat Alltrack - jízdní režimy

  Vůz, který se Vám maximálně přizpůsobí

  Mimo tři klasické jízdní režimy "Eco", "Normal" a "Sport" nabízí Passat Alltrack také režim "Offroad", v rámci kterého se aktivuje protiblokovací systém optimalizovaný pro terénní jízdu a upravená charakteristika plynového pedálu. Dále je zde například Asistent pro rozjezd do kopce a sjíždění strmých svahů, který brání nežádoucímu klouzání vozu dolů ze svahu a omezuje otáčky motoru při jízdě z kopce.

  V závislosti na zvoleném jízdním profilu dojde k ideálnímu nastavení podvozku, motoru a převodovky, které například v režimu "Eco" umožňuje obzvláště úspornou jízdu. Kromě toho lze individuálně upravit nastavení klimatizace, světlometů a různých asistenčních systémů řidiče. V kombinaci s volitelným systémem Adaptivní regulace podvozku (DCC) můžete těžit také z výhod hydraulicky ovládaného systému tlumičů.Nový Volkswagen Passat Alltrack - Interiér

Passat Alltrack: Individuální nastavení

Přizpůsobí se svému řidiči

Pokud je model Passat Alltrack běžně řízen různými osobami, představuje možnost individuálního nastavení značné pohodlí. Každý z řidičů si totiž může do paměti palubního systému nastavit vlastní parametry různých funkcí. Příslušné nastavení se aktivuje po přihlášení prostřednictvím přístrojové desky nebo po rozpoznání klíče na základě technologie "Key Memory". Po aktivaci daného režimu se automaticky upraví požadované osobní nastavení, které se vztahuje například na klimatizaci, sedadlo řidiče, zpětná zrcátka, osvětlení interiéru a jízdní profil. Nastavení vozu Vám bude k dispozici přesně v takovém stavu, v jakém jste ho naposledy opustili.


Nový Volkswagen Passat Alltrack - Infotainment

Infotainment: Pomocník pro každého

Váš společník na cesty

Velký barevný dotykový displej s úhlopříčkou 6,5" (16,5 cm), prostorový zvuk zprostředkovaný 8 reproduktory, rozhraní pro připojení prostřednictvím technologie Bluetooth a možnost připojení smartphonu nebo MP3 přehrávače:
to vše nabízí standardně dodávaný audio systém "Composition Media", který má vše pro to, aby Vás mohl na Vašich cestách bavit a poskytnout Vám potřebné informace. Kromě svých oblíbených rozhlasových stanic můžete poslouchat také svá oblíbená CD a přehrávat si soubory uložené na paměťové SD kartě.

Příplatkové vyšší verze audio systému "Discover Media" a "Discover Pro" nabízí také navigační systém poslední generace. Oba snadno ovladatelné systémy zahrnují velký, plnobarevný dotykový displej, dostatek portů pro připojení externích zařízení a rozhraní Bluetooth umožňující hands-free telefonování. Informačně-zábavní systém "Discover Pro" lze navíc ovládat prostřednictvím hlasových příkazů.

Pokud audio systém "Composition Media" nebo "Discover Media" rozšíříte o na přání dostupnou technologii CarStick, můžete ve svém voze Passat Alltrack vytvořit vlastní WLAN síť. Jediné, co k tomu budete potřebovat, je SIM karta (není součástí balení), a pak si jen stačí užívat například výhody přístupu k užitečným službám CAR-Net.


Nový Volkswagen Passat Alltrack - Head-up display

Head-up displej: Vždy mít přehled

Maximální přehlednost

Všechny zásadní informace jsou promítány na průhlednou polykarbonátovou destičku umístěnou před čelním sklem. Díky tomuto opatření se mohou přímo v zorném poli řidiče objevovat nejen informace o rychlosti, dopravních značkách nebo činnosti asistenčních systémů, ale také různé výstrahy a navigační pokyny. Řidič má v přehledné formě k dispozici všechny důležité informace, aniž by musel spouštět oči z vozovky. Displej sloužící pro zobrazování těchto dat lze v případě potřeby zasunout do palubní desky, kde bude prostřednictvím krytu elegantně ukryt.


Ceník a data VW Passat Alltrack

Ceník nového modelu Volkswagen Passat Alltrack

Ceník originálních dílů a příslušenství VW Passat Alltrack

Katalog VW Passat Alltrack (7 MB)

Rozměry VW Passat Alltrack

Technická data VW Passat Alltrack

Konfigurátor nového modelu Volkswagen Passat Alltrack

Nové skladové vozy Volkswagen Passat Alltrack

Ojeté a předváděcí vozy VW Passat Alltrack - prověřené vozy Das WeltAuto


TECHNOLOGIE a bezpečnost: Všechny nástrahy zvládnete s lehkostí

Passat Alltrack je skvěle připraven pro jízdu na jakémkoli povrchu. A nezáleží na tom, zda to bude nebo nebude silnice: díky jeho inteligentním technologiím si budete užívat jízdu plnou dynamiky a větší sebejistotu plynoucí z vynikající trakce.

 • Nový Volkswagen Passat Alltrack - DCC

  DCC - Vůz, který reaguje na změnu podmínek

  Model Passat Alltrack je v benzínové variantě 162 kW TSI a s naftovým motorem 176 kW TDI již ve standardu vybaven systémem Adaptivní regulace podvozku (DCC). Pokud se rozhodnete pro jiný motor, můžete si tento systém objednat v rámci příplatkové výbavy. Jedná se o systém, který na základě regulace tlumení podvozku zlepšuje jízdní vlastnosti vozu a který funguje ve třech režimech: sportovní, komfortní a normální. Přínos systému DCC spočívá v neustálém reagování na měnící se jízdní podmínky, přičemž zohledňuje aspekty jako jsou brzdění, pohyby řízení a zrychlení. Objevte zcela nový jízdní zážitek: kdy se Vám přizpůsobí dokonce i řízení.

 • Nový Volkswagen Passat Alltrack - XDS

  XDS+ Hbité projíždění zatáček

  S elektronickou uzávěrkou diferenciálu XDS+ Vám bude jízda po klikatících se silničkách přinášet ještě více potěšení. Při průjezdu zatáčkou je vnitřní přední kolo tímto systémem přibržďováno tak, aby se nemohlo protáčet. Tím je dosaženo lepší trakce, která je doprovázena preciznějšími reakcemi řízení a tím pádem i perfektní ovladatelností vozu při dynamickém jízdním stylu. Elektronická uzávěrka diferenciálu XDS+ je standardní výbavou všech motorizací v rozsahu 162 kW až 176 kW. Pro všechny ostatní motory je dostupná v rámci volitelné výbavy.

 • Nový Volkswagen Passat Alltrack - Motory

  Motory - dostatek energie na jakoukoli cestu

  Standardní pohon všech kol modelu Passat Alltrack zajišťují moderní a vysoce výkonné motory. Například mocný agregát BiTurbo se silou 176 kW (240 koní) a s maximálním točivým momentem 500 Nm se může pochlubit mimořádně nízkou spotřebou paliva, která nepřesahuje 5 litrů nafty na 100 km. Další výhodou tohoto motoru jsou nízké emise CO2, ke kterým značně přispívá katalyzátor SCR (selektivní katalytická redukce). Pro Passat Alltrack jsou k dispozici celkem čtyři motory s turbopřeplňováním a přímým vstřikováním, které všechny samozřejmě splňují emisní normu Euro 6.Nový Volkswagen Passat Alltrack - Světlomety

Moderní světlomety: Prosvětlují noc

Jasné osvětlení a výrazný vzhled

Prosvětlete noc. A ve dne inspirujte své okolí dynamickým designem světlometů, které perfektně zapadají do kompozice přídi modelu Passat Alltrack. Za nepříznivého počasí zajišťují jasnou viditelnost mlhová světla, která současně podtrhují silně sportovní vyznění vozu.

Na přání jsou Vám k dispozici také LED světlomety s dynamickým osvětlením zatáček a LED světla pro denní svícení. LED světla Vám mimo nižší spotřeby energie a delší životnosti přinášejí také výhodu v podobě osvětlení blížící se svým zabarvením dennímu světlu.


Nový Volkswagen Passat Alltrack - Area View

Area View: 4 kamery kolem vozu

Panoramatický výhled

Na Vašich cestách Vás bude čekat mnoho okamžiků, kdy Vám náš volitelně dostupný systém "Area View" usnadní život. Kdykoli budete chtít, poskytnou Vám čtyři kamery, které jsou rozmístěny po obvodu Passatu Alltrack, prostřednictvím informačního displeje přehled o situaci kolem vozu. To znamená, že můžete například nahlédnout i do ulic, kam byste z pozice řidiče jinak nemohli vidět. Při couvání budete vědět o všech překážkách a zároveň Vám tento výhled zajistí snazší manipulaci s přívěsem. Nejvíce však systém "Area View" oceníte při manévrování ve stísněném prostoru, kde je dokonalý výhled k nezaplacení.

V režimu 3D ptačí perspektivy dojde ke spojení obrazu zachyceného všemi čtyřmi kamerami, díky čemuž dokáže systém vytvořit 3D náhled (omezený záběrem kamer) na situaci kolem vozu Passat Alltrack. To je obzvláště výhodné v členitém terénu, kdy Vám tyto informace umožní lépe se orientovat.


Nový Volkswagen Passat Alltrack - Zadek vozu

Alltrack: Výhled za vůz

Udržujte si přehled

Po zařazení zpátečky se automaticky aktivuje zadní kamera integrovaná na zádi vozu Passat Alltrack (příplatková výbava), která přenese zachycený obraz na displej informačně-zábavního systému. Mimo vlastní situace za vozem se na displeji zobrazují také vodicí linie usnadňující manévrování s vozem. Výhled za vůz "Rear View" Vám v rámci zorného pole daného kamerou zajistí větší bezpečnost při couvání.


Rozměry modelu VW Passat Alltrack a technické údaje


Objednejte si testovací jízdu


Zpět nahoru