Volkswagen Golf Sportsvan Maraton Edition se zvýhodněním až 102 180,- Kč

Měsíční splátka již od 3 316,- Kč

Golf Sportsvan si můžete pořídít i na operativní leasing za 7 699,- Kč


Připraven na cokoliv. Každý den

 • Volkswagen Golf Sportsvan - boční design

  Boční design

  Oproti vozu Golf byl rozvor prodloužen o 4,6 cm. Celkem je Golf Sportsvan ve srovnání s modelem Golf o 8,3 cm delší a o 12,8 cm vyšší. Zkrácený převis karoserie vpředu posiluje jeho dynamický projev. Linie probíhající v úrovni madel dveří pod bočními okny, opticky prodlužuje karoserii. Madla dveří jsou přitom do designu boční linie zakomponovány takovým způsobem, že při pohledu z dálky téměř splývají s karoserií vozu. Vnější zpětné zrcátko vychází přímo z parapetu dveří v oblasti A-sloupku, čímž vytváří prostor pro další boční okno. Výsledkem je zlepšený výhled a větší celková plocha oken. Chromové lemy pětidílných bočních oken dodávají výbavové linii Highline hodnotu a eleganci.

 • Volkswagen Golf Sportsvan - design zádi

  Design zádi

  Široké sportovní boky spolu s průběžnou boční linií harmonicky přecházejí do zadní partie vozu. Dvoudílná zadní světla tvoří aerodynamickou zalomenou hranu a současně představují zakončení boční linie. Aerodynamické boční díly vycházející ze střešního spoileru, lemují velké zadní okno, které díky své velké šířce podtrhuje celkový vzhled zádi. Dvoudílná zadní světla zlepšují aerodynamiku a současně představují zakončení boční linie. Boční díly vycházející ze střešního spoileru vylepšují obtékání vzduchu a současně tvoří lem zadního okna, které díky své velké šířce podtrhuje celkový vzhled zádi.

 • Volkswagen Golf Sportsvan - světlomety

  Uvidíte to, co ostatní neuvidí

  Xenonové světlomety představují oproti běžným halogenovým světlometům značné vylepšení. Spektrální charakteristika jimi vyzařovaného světla je podobná světlu dennímu, čímž značně ulehčují řidiči při jízdě v noci. K větší bezpečnosti přispívá i velká osvětlená plocha, a to jak do dálky, tak také do šířky. Další kladné body získávají díky snížené spotřebě energie a dlouhé životnosti. Pro lepší sportovní vzhled a ještě větší bezpečnost jsou bi-xenonové světlomety (výbava na přání) sériově vybaveny světly pro denní svícení tvořenými LED diodami a dynamickým osvětlením zatáček, díky kterému při jízdě do zatáčky dříve rozpoznáte případné překážky. Díky systému "Dynamic Light Assist" můžete jet delší dobu se zapnutými dálkovými světly. Systém dokáže rozpoznat protijedoucí i vpředu jedoucí vozidla a částečně cloní světlomety Vašeho automobilu tak, aby řidiči protijedoucích vozidel nebyli oslňováni.


Volkswagen Golf Sportsvan - Komfort

Volkswagen Golf Sportsvan:
Velkorysý komfort

Nový Golf Sportsvan nabízí nejen spoustu prostoru pro zavazadla, ale také spoustu místa pro pohodlí. Každá jízda se tak stává příjemným zážitkem.


Volkswagen Golf Sportsvan - Asistenční systémy

Asistenční systémy: Doprovod na úrovni

Už nikdy nepojedete sami. Asistenční systémy nového vozu Golf Sportsvan Vás podporují v silničním provozu a napomáhají k tomu, abyste každý den absolvovali bezpečně a uvolněně.

 • Rozpoznávání dopravních značek
 • Parkovací asistent Park Assist
 • Systém kontroly okolí Front Assist
 • Automatická regulace odstupu ACC
 • Dynamic Light Assist
 • Systém Side Assist s asistentem pro vyjíždění

Volkswagen Golf Sportsvan - Technologie

Technologie Sportsvan: Inovativní pohony

Nabídka pohonných jednotek pro nový Golf Sportsvan zahrnuje mnoho variant, které mají jedno společné: maximální radost z jízdy při nízké spotřebě paliva a příkladných hodnotách emisí.

 • TSI
 • TDI
 • Volba jízdního profilu
 • Bluemotion Technology
 • Adaptivní regulace podvozku DCC

Bezpečnost: Uklidňující pocit bezpečí

Nový Golf Sportsvan poskytuje spoustu místa pro nejrůznější plány. Pro riziko ani nebezpečí však v něm žádné místo nenajdete. Postarají se o to inovativní a spolehlivé bezpečnostní systémy.
 • Volkswagen Golf Sportsvan - Ochrana cestujících

  Ochrana cestujících

  V rámci zvýšené ochrany cestujících jsou místa řidiče a předního spolujezdce v novém voze Golf Sportsvan vybavena čelními, bočními a hlavovými airbagy a optimalizovanými hlavovými opěrkami. Dodatečnou bezpečnost pro řidiče pak znamená kolenní airbag. V případě, že je na sedadle předního spolujezdce umístěna dětská sedačka, lze airbag spolujezdce velmi jednoduše deaktivovat. Tříbodové samonavíjecí bezpečnostní pásy lze na předních místech snadno zapnout a nastavit výšku jejich uchycení. Nezapnutí bezpečnostního pásu je řidiči signalizováno jak opticky, tak také akusticky prostřednictvím varovného tónu. Boční airbagy pro cestující na zadních místech jsou součástí výbavy na přání.

 • Volkswagen Golf Sportsvan - rozpoznávání únavy

  Rozpoznávání únavy

  Zejména při jízdách na dlouhé vzdálenosti s monotónním průběhem se může projevit únava. Rozpoznávání únavy řidiče, které je součástí sériové výbavy, analyzuje prostřednictvím pohybů volantu Vaše chování za jízdy. V případě zaznamenání odchylky od normálu, Vás systém varuje pomocí akustického signálu a současně Vám doporučí preventivní přestávku na odpočinek.

 • Volkswagen Golf Sportsvan - Elektronický stabilizační systém s XDS+

  Stabilita s inteligencí

  V nepřehledné dopravní situaci, na namrzlé vozovce nebo při jízdě po sněhu, může náhlá změna směru jízdy, zejména při průjezdu zatáčkou, vést k rychlé ztrátě trakce. Elektronický stabilizační systém v rámci daných možností rozpozná kritické jízdní situace a ve spolupráci s protiblokovacím systémem ABS s komfortním brzdovým asistentem, elektronickým rozdělovačem brzdné síly, omezovačem brzdného účinku motoru MSR a protiprokluzovou regulací ASR brání smyku nebo vybočení automobilu ze stopy. Také při jízdě s přívěsem může systém zajistit stabilitu jízdní soupravy tím, že cíleně omezuje krouticí moment motoru a brzdí jednotlivá kola. Elektronická uzávěrka diferenciálu XDS+ reaguje při rychlém průjezdu zatáčkou na odlehčení kola přední nápravy na její vnitřní straně a prostřednictvím jeho cíleného přibrzďování zajišťuje dynamičtější a přesnější průjezd zatáčkou. • Volkswagen Golf Sportsvan - odkládací prostory

  Odkládací prostory

  Více odkládacích prostor,větší pohoda.

 • Volkswagen Golf Sportsvan - zadní sedadla

  Zadní sedadla

  Tolik prostoru, kolik jen potřebujete.

 • Volkswagen Golf Sportsvan - Kola

  Kola

  Dynamika až do nejmenšího detailu.

 • Volkswagen Golf Sportsvan - Rozpoznávání dopravních značek

  Rozpoznávání dopravních značek

  Stále v obraze. Rozpoznávání dopravních značek.

 • Volkswagen Golf Sportsvan - Nastoupení

  Nastoupení

  Pohodlné nastupování i vystupování.

 • Volkswagen Golf Sportsvan - vyhřívané sklo

  Vyhřívané sklo předního okna

  Dobrý výhled v kterémkoli ročním období.


Rozměry modelu VW Golf Sportsvan a technické údaje


 • testovaci-jizda
Zpět nahoru