Golf GTD - Výrazný sportovní temperament

Ekonomický a přitom špičkový sportovec. Naftový motor nového vozu Golf GTD zaujme svou hospodárností a silou. Prostě radost z jízdy při nízké spotřebě.
 • Volkswagen Golf GTD - Boční pohled

  Design bočních partií

  Golf GTD rád prezentuje dynamickou stránku svého charakteru. Rozšířené boční prahy opticky snižují automobil, který tak téměř leží na vozovce. K tomuto dojmu navíc přispívá sériově dodávaný sportovní podvozek, který sníží světlou výšku vozu o 15 mm. Dokonalost celkového obrazu sportovního ducha je završena textovými logy "GTD" jež září na předních blatnících.

 • Volkswagen Golf GTD - Infotaiment

  Infotaiment

  Důmyslná nadstandardní výbava. Praktické a vysoce kvalitní: Golf GTD nabízí kromě svého přesvědčivého výkonu samozřejmě také rozsáhlou nabídku infotainment systémů.

 • Volkswagen Golf GTD - Interiér

  Interiér

  Pečlivě promyšlený design. Komfort se znaky atletické elegance: Nový Golf GTD zaujme čistými liniemi také v interiéru.


Volkswagen Golf GTD - pohled

Volkswagen Golf GTD: Temperamentní design

Sebevědomí a síla. Nový Golf GTD zaujme svým designem i výbavou. Komfortní se znaky atletické elegance, čistými liniemi také v interiéru. Praktické a vysoce kvalitní. Golf GTD nabízí kromě svého přesvědčivého výkonu samozřejmě také rozsáhlou nabídku infotainment systémů. Hospodárný a plný temperamentu, spousta výkonu, stále přitom však má na zřeteli efektivitu provozu.


Volkswagen Golf GTD - motor TDI

Výkon: Síla pod kontrolou

Technologie nejnovější generace využívající jako palivo naftu dodává vozu Golf GTD ten nejvyšší výkon. Motor 2,0 l TDI s výkonem 135 kW (184 k) se svým sytým a razantním zvukem poskytuje novému vozu Golf GTD ve srovnání s jeho předchůdcem dalších 10 kW navíc. Působivý výkon 135 kW (184 k) je navíc podtržen impozantním krouticím momentem 380 Nm. Emisní třída Euro 6 a sériově dodávaná opatření BlueMotion Technology jsou nejen jasnými důkazy ohleduplnosti k životnímu prostředí - snížená spotřeba Vám přináší další výhodu, pokud jde o hospodárnost provozu, a to bez omezení výkonu.


Volkswagen Golt GTD - progresivní řízení

Progresivní řízení: Vždy dynamický

Zažijte pokrok, který můžete vnímat vlastníma rukama. Progresivní řízení nového vozu Golf GTD zajišťuje optimalizovanou odezvu řízení, která je neocenitelná jak v každodenním provozu, tak na cestách s obtížnou sjízdností. Progresivní převodový poměr řízení snižuje náročnost při procesu parkování a díky přímé odezvě současně zvyšuje jízdní dynamiku při jízdě serpentinami. Progresivní řízení tímto způsobem zajišťuje lepší kontrolu při sportovní jízdě a současně přináší dodatečný komfort při využití v každodenním běžném provozu.


Volkswagen Golf GTI: Interiér a Exteriér

 • Volkswagen Golf GTD - Design přední části

  Design přední části

  Sebevědomý projev. Sportovní elegance je typickým znakem vozu Golf GTD. Nezaměnitelný GTD design předních partií s černou mřížkou chladiče se strukturou plástve, vstupy vzduchu v černé barvě a nárazníkem ve specifickém GTD designu rozptýlí veškeré pochybnosti o tom, s kým máte tu čest.

 • Volkswagen Golf GTD - Xenonové světlomety

  Xenonové světlomety

  Jasný výhled vpřed. Silnice bude patřit jen Vám, a to zejména v situacích, kdy budete čelit rozmarům počasí. Postarají se o to xenonové světlomety pro potkávací i dálková světla, které patří do výbavy na přání. Jejich součástí jsou světla pro denní svícení tvořená LED diodami a odbočovací světla. Ostřikovače světlometů a dynamická regulace sklonu, stejně jako dynamické osvětlení zatáček přispívají k další optimalizaci světelných podmínek na vozovce před Vámi.

 • Volkswagen Golf GTD - Kůže

  Kůže

  Sport může být tak krásný. Nejdříve uvolnění všech smyslů a až poté koncentrace na dosažení cíle - to je postup, který se vyplatí nejen při sportu, ale dokonale platí i v případě volitelného čalounění v kůži "Vienna" ve Vašem novém voze Golf GTD. Jeho čistý a sportovní vzhled okouzlí již při prvním pohledu a díky příjemným pocitům, které vyvolává při fyzickém kontaktu, je tak nejenom optickým zážitkem. K tomu, aby tyto dojmy mohly trvat co nejdéle, je u tohoto přírodního materiálu ještě více zdůrazněna přirozená poddajnost a odolnost vůči zatížení, které jsou navíc podtrženy vysokou kvalitou zpracování typickou pro značku Volkswagen.


Ceník VW Golf GTD

Ceník modelu Volkswagen Golf GTD

Katalog Volkswagen Golf GTD (2,9MB)

Katalog příslušenství VW Golf GTD (4,4MB)

Technická data Volkswagen Golf GTD

Konfigurátor modelu Volkswagen Golf GTD

Nové skladové vozy Volkswagen Golf GTD

Ojeté a předváděcí vozy VW Golf GTD - prověřené vozy Das WeltAuto


NEJPRODÁVANĚJŠÍ KONFIGURACE: VOLKSWAGEN Golf GTD 2,0 TDI 6DSG (135kW / 184k)

Volkswagen Golf GTD - Nejprodávanější konfigurace

Ceníková cena: 695 900,- Kč

Zvláštní výbava celkem: 95 900,- Kč

Individuální sleva: -53 781,- Kč
Vaše akční cena: 738 019,- Kč
Podnikatelský bonus: -25 000,- Kč

Volkswagen 1% - Financování na jedničku

Akce na protiúčet: 30 000,- Kč


Volkswagen Golf GTD - Design zádi

Volkswagen Golf GTD: Design zádi

Stylový odjezd. Gentleman zná ten správný způsob rozloučení. Osvětlení poznávací značky a sériová zadní světla v tmavě červené barvě tvořená LED diodami dodávají zadním partiím zářivé akcenty, zatímco zadní spoiler lakovaný v barvě vozu, nárazník ve specifickém GTD designu a dvojitá chromovaná koncovka výfuku umocňují pocit síly. Můžete si tak být jisti tím, že dojem, který zanecháte, bude příjemný.


Volkswagen Golf GTD - LED mlhové světlomety

LED - mlhové světlomety: Zářivý příklad

Ať je hustá mlha, silný déšť nebo sněží: mlhové světlomety, které jsou dodávané na přání, Vám i ostatním účastníkům silničního provozu pomohou udržet zejména při špatné viditelnosti dobrý přehled o situaci na vozovce. Váš Golf GTD tak bude dříve rozpoznán, což je dalším příspěvkem k bezpečnosti provozu. A díky moderní technologii LED diod navíc získá sportovní vzhled.


Rozměry modelu VW Golf GTD a technické údaje


Volkswagen Golf GTD - Sportovní podvozek

Sportovní podvozek: Spolehlivý partner

Spolehlivý partner. Sériově dodávaný sportovní podvozek nového vozu Golf GTD je díky snížení světlé výšky vozu o 15 mm zárukou ještě větší radosti z jízdy. Důvodem je velmi sportovní a tuhé naladění pružin, tlumičů a stabilizátorů. Výsledek pocítíte okamžitě. Při sportovním způsobu jízdy se zejména při jízdě v zatáčkách výrazně zlepšuje ovládání vozu. Můžete tak optimálním způsobem využít výkon motoru, a přesto budete mít věci pod kontrolou.

 • testovaci-jizda
Zpět nahoru