Nový Volkswagen Golf Alltrack

Golf Alltrack: Připravený na každé dobrodružství

Golf Alltrack zaujme svým dynamickým a elegantním designem i na cestách s nezpevněným povrchem. Všední den tak bude okamžitě mnohem vzrušující.
 • Volkswagen Golf Alltrack - Exteriér

  Exteriér

  Sportovní charakter se znakem elegance. Ať jedete v džungli velkoměsta nebo po šotolinové cestě, Golf Alltrack je díky robustním krytům spodku vozu vpředu i vzadu a krytům podběhů i blatníků z černého plastu se zvrásněnou strukturou povrchu dobře vybaven pro drsné podmínky jízdy v terénu. Rozšířené boční prahy zaujmou svým leskem, stejně jako ochranné kryty spodku vozu ve stříbrné barvě "Reflex" vpředu i vzadu. Výrazné akcenty vozu dodává také přední i zadní nárazník, které byly speciálně navrženy pro Golf Alltrack. Robustní exteriér je doplněn kryty vnějších zpětných zrcátek, které jsou lakovány stříbrnou barvou "Reflex" a chromovanou sponou v dekoru "Alu matt" na mřížce chladiče. A v případě, že je Golf Alltrack vybaven tažným zařízením (výbava na přání), dostává další příležitost dokázat svou enormní sílu při jízdě s připojeným přívěsem o hmotnosti až 2 000 kg (brzděný při 12% stoupání).

 • Volkswagen Golf Alltrack - Interiér

  Interiér

  Zvenku robustní, zevnitř útulný. Nastupte a rozhlédněte se. Velmi kvalitní design interiéru vozu Golf Alltrack vyvolá okamžitě nadšení. Dekory na přístrojové desce a středové konzole v provedení "Dark Magnesium" a exkluzivní dekorační lišty "Tracks" ve dveřích a nad přihrádkou v palubní desce dodávají interiéru nádech luxusu. Něžná stránka vozu Golf Alltrack je pak umocněna prostřednictvím vysoce kvalitních potahů sedadel, jejichž materiál je i přes svou robustnost velmi příjemný. Boční plochy sedadel v provedení "Alcantara" zaujmou vzhledem velurové kůže. Černé čalounění stropu (výbava na přání), pedály s aluminiovým vzhledem a nepřímé osvětlení "Ambiente" dodávají interiéru vozu ušlechtilou atmosféru a tvoří tak dokonalý kontrast s vnějším světem.

 • Volkswagen Golf Alltrack - Kola

  Kola

  Zvládnou jízdu v téměř každém terénu. Výrazný design osmnáctipalcových kol z lehké slitiny "Canyon" (výbava na přání) s pneumatikami 205/55 R 18 završuje vzhled vozu Golf Alltrack. Dynamická a sportovní bude i Vaše jízda v náročném terénu. Kvalitu a jedinečný charakter však vozu dodávají také sériová sedmnáctipalcová kola z lehké slitiny "Valley". Naše automobily jsou sériově vybaveny letními pneumatikami. Pro zimní období je nutné respektovat zákonnou úpravu. O zimní výbavě se prosím poraďte se svým prodejcem automobilů značky Volkswagen.


Volkswagen Golf Alltrack - Offroad

Offroad: Jízdní program Offroad

Podpora při každé jízdě

Usnadňuje jízdu v náročném terénu. Jízdní program "Offroad" aktivuje více asistenčních systémů a zlepšuje tak jízdní vlastnosti vozu Golf Alltrack při jízdě mimo zpevněné komunikace. Asistent pro rozjezd do kopce zajistí plynulý start při rozjíždění do svahu bez couvnutí nebo zhasnutí motoru. Asistent pro jízdu z kopce pak automaticky reguluje otáčky motoru a variabilně udržuje rychlost vozu mezi 0 a 30 km/h. Další podporou je také pomoc při rozjíždění v komplikovaném terénu, přizpůsobená charakteristika plynového pedálu a elektronický stabilizační systém speciálně vyladěný pro jízdu v terénu.


Volkswagen Golf Alltrack - Úložný prostor

Komfort: Úložný prostor

Spousta volného prostoru

Spousta místa pro spontánní rozhodnutí: Ve velkém zavazadlovém prostoru vozu Golf Alltrack o objemu 605 litrů si vše najde své místo - od výbavy pro trávení volného času, až po velký nákup. A když na to přijde, umožňuje rovněž interiér vozu mnohostranné využití. Opěradla zadních sedadel je možné odjistit, a to buď zevnitř pomocí dálkového ovládání, nebo zezadu, sklopit a zvětšit tak velikost zavazadlového prostoru až na 1 620 litrů. Díky nízko položené nakládací hraně - pouhých 60 cm -bude nakládání i vykládání zavazadel do vozu Golf Alltrack snadnou záležitostí. A díky průvlaku v opěradle zadního sedadla pod loketní opěrkou je možné transportovat dlouhé a neskladné předměty.


Volkswagen Golf Alltrack - Multikolizní brzda

Asistenční systémy: Multikolizní brzda

Minimalizuje následky nehody

Proto, aby po kolizi nenásledovaly žádné další, je Golf Alltrack sériově vybaven inovativní multikolizní brzdou, která po srážce automaticky brzdí automobil a může tak v rámci možností daných systémem zabránit případným následným kolizím nebo alespoň snížit jejich následky. Multikolizní brzda, která je nedílnou součástí integrovaného bezpečnostního systému, se aktivuje v případě, kdy dva na sobě nezávislé senzory identifikují náraz. V případě, že bezprostředně poté nezačne řidič brzdit, je automobil automaticky předdefinovaným způsobem zpomalován až do rychlosti 10 km/h. Řidič může v průběhu činnosti systému kdykoli opětovně převzít kontrolu nad vozem.


TECHNOLOGIE a bezpečnost: Podporují Vás i v tom, co teprve nastane

 • Volkswagen Golf Alltrack - Systém sledování únavy

  Systém sledování únavy

  I dobrodruzi si musí někdy odpočinout. K rychlejší únavě řidiče přispívají zejména jízdy na dlouhé vzdálenosti nebo monotónní dopravní situace. A právě při nich nachází své uplatnění systém sledování únavy řidiče. Jakmile tento systém ve voze Golf Alltrack v rámci svých možností zaregistruje odchylky od způsobu, jakým volant ovládá plně koncentrovaný řidič, reaguje varovným zvukovým signálem. Současně se na kombinovaném přístroji palubního počítače rozsvítí symbol s textem, který řidiči doporučuje, aby si dal přestávku na odpočinek.

 • Volkswagen Golf Alltrack - Elektronická uzávěrka diferenciálu XDS

  Elektronická úzavěrka diferenciálu XDS

  Přichází ke slovu v zatáčkách. A také ve stoupání. Jízdu v zatáčkách si je možné i pořádně užít. Elektronická uzávěrka diferenciálu XDS se ve voze Golf Alltrack postará nejenom o větší radost z jízdy, ale může také zvýšit její bezpečnost. Systém cíleně přibrzďuje přední kolo na vnitřní straně zatáčky tak, aby se zabránilo jeho protáčení. Díky přesně dávkovanému brzdnému tlaku je zlepšena trakce, chování vozu při průjezdu zatáčkou je agilnější a řízení přesnější. V kombinaci s volitelným asistentem pro rozjezd do kopce budete dokonale zvládat i starty ve stoupání. Systém usnadňuje rozjezd do kopce a dokáže zabránit nechtěnému couvnutí vozu.

 • Volkswagen Golf Alltrack - Adaptivní regulace podvozku DCC

  Adaptivní regulace podvozku DCC

  To správné nastavení pro každou cestu. Cestovat můžete vždy trochu jinak. Díky adaptivní regulaci podvozku DCC (výbava na přání) mohou být vlastnosti vozu Golf Alltrack měněny podle přání. Volit můžete mezi třemi možnými nastaveními podvozku - sportovním, komfortním a normálním. Elektronicky nastavitelným tlumičům se přitom automaticky přizpůsobuje také elektromechanický posilovač řízení. Adaptivní regulace podvozku DCC přitom permanentně reaguje na různé jízdní situace, při nichž zohledňuje průběh brzdění, natočení volantu i zrychlování, a bezprostředně optimalizuje jízdní vlastnosti vozidla.


Ceník Volkswagen Golf Alltrack

Ceník Volkswagen Golf Alltrack

Ceník originálního příslušenství VW Golf Alltrack

Katalog VW Golf Alltrack (4,3MB)

Katalog příslušenství VW Golf Alltrack (6,6 MB)

Technická data Volkswagen Golf Alltrack

Konfigurátor VW Golf Alltrack

Nové skladové vozy Volkswagen Golf Alltrack

Ojeté a předváděcí vozy VW Golf Alltrack - prověřené vozy Das WeltAuto

Podnikatelský bonus -25 000,- Kč


Volkswagen Golf Alltrack - Hot spot

Hot spot

WLAN hot spot

Aby se ani Vaši spolucestující nemuseli vzdát připojení k internetu je možné rozhraní pro mobilní telefon "Premium" (výbava na přání) využívat také jako WLAN hot spot. K němu můžete připojit Váš chytrý mobilní telefon s podporou rSAP buď pomocí protokolu bluetooth, nebo můžete využít integrovaný slot na separátní SIM kartu. Přenos dat je výrazně vylepšen díky přenosu dat přes vnější anténu vozu. Z těchto výhod může profitovat až sedm koncových zařízení s podporou WiFi připojení.


Volkswagen Golf Alltrack - Car-Net

Car-Net

Internet teď už jede s Vámi

Díky mobilním službám on-line Car-Net1) pojedete s Vaším automobilem Volkswagen do cíle Vaší cesty bez stresu a velmi spolehlivě. Systém totiž nepřetržitě získává ta nejnovější data z internetu a má proto k dispozici nejaktuálnější informace. Vytvoří-li se někde například dopravní zácpa nebo naopak dojde k jejímu uvolnění, budete patřit k mezi první, kteří se o tom dozvědí. Trasa Vaší cesty bude okamžitě odpovídajícím způsobem automaticky přizpůsobena aktuální dopravní situaci. Díky satelitním snímkům a detailnímu zobrazení Google Earth® bude orientace mnohem snazší, než kdykoli dříve. Na mnoha místech máte navíc k dispozici panoramatické zobrazení v perspektivě 360° Google Street View®. To ale stále není vše: Systém Car-Net pro Vás může také vyhledat zajímavá místa ve Vašem okolí prostřednictvím služby "Vyhledávání zvláštních cílů". Můžete tak objevit například mnoho příjemných restaurací a najít i další cíle, které jsou pro Vás zajímavé - např. hotely, čerpací stanice nebo nově otevřené kino. Díky permanentní aktualizaci dat z internetu na Vás čeká spousta zajímavých a užitečných objevů.


Volkswagen Golf Alltrack - Parkovací asistent Park Assist

Parkovací asistent Park Assist

Parkuje jakoby sám od sebe

Suverénní v průběhu celého dne. Parkovací asistent "Park Assist" usnadňuje v džungli velkoměsta parkování i vyjíždění z parkovacího místa. Automaticky navede Golf Alltrack do podélných i příčných parkovacích mezer a z podélných parkovacích míst dokáže navíc i samostatně vyjet. Při jízdě systém rozpoznává a měří vhodné parkovací mezery a v rámci daných možností následně automobil navede i do těsných parkovacích míst. Řidič zahájí parkovací manévr aktivací směrového světla na straně, na které chcete parkovat, a při následném procesu parkování ovládá pouze pedály plynu a brzdy. Kdykoli však může převzít i kontrolu nad ovládáním volantu.


Volkswagen Golf Alltrack - Motory

Motory

Přesvědčivě výkonné a také přesvědčivě úsporné

Připraven na každé dobrodružství: Pro Golf Alltrack jsou k dispozici motory TDI a TSI nejnovější generace. Například benzinový motor o objemu 1,8 litru a výkonem 132 kW (180 k) nebo tři naftové motory TDI s výkonem od 81 kW (110 k)** až do 135 kW (184 k)****. Všechny motory určené pro Golf Alltrack zaujmou jak svou výrazně nízkou spotřebou, tak i velkým kroutícím momentem a současně nízkými emisemi. Tyto vlastnosti se projevují i v kombinaci s inovativními technologiemi, jako sériovým pohonem všech kol 4MOTION, který se v nepříznivých povětrnostních podmínkách a na náročném povrchu vozovky postará o optimální trakci.

** Golf Alltrack s motorem TDI 81 kW (110 k): spotřeba paliva (l/100 km): město - 5,7; mimo město - 4,3; kombinovaný provoz - 4,8; emise CO2 (g/km): kombinovaný provoz - 124; energetická třída: A (***)

**** Golf Alltrack s motorem TDI 135 kW (184 k): spotřeba paliva (l/100 km): město - 5,7; mimo město - 4,6; kombinovaný provoz - 5,0; emise CO2 (g/km): kombinovaný provoz - 132; energetická třída: B (***)

***) Uvedené hodnoty jsou získávány předepsaným způsobem měření. Údaje se nevztahují na konkrétní vozidlo a nejsou součástí nabídky, ale slouží pouze pro účely srovnání jednotlivých typů vozidel. Spotřeba paliva a emise CO2 konkrétního vozidla závisí nejen na hospodárném využití paliva, ale jsou ovlivněny také způsobem jízdy a dalšími netechnickými faktory (např. okolními podmínkami).

Výbava a příslušenství (doplňkové díly, pneumatiky atd.) mohou mít za následek změnu jízdních parametrů, např. hmotnosti, valivého odporu či aerodynamických vlastností, a mohou tak kromě počasí a podmínek v dopravě rovněž ovlivnit spotřebu paliva a výkon.

Podle směrnice 1999/94/ES, v aktuálním znění, je možné další informace o oficiální spotřebě paliva a oficiálních emisích CO2 nových modelů osobních automobilů získat v příručce "Návod na měření spotřeby paliva, emisí CO2 a energetické spotřeby nových osobních automobilů", která je zdarma k dostání na všech prodejních místech v rámci celé Evropské unie.

Energetické třídy hodnotí vozidla podle produkovaných emisí CO2 při zohlednění jejich užitečné hmotnosti. Automobily, které dosahují průměrných hodnot, jsou zařazeny do třídy D. Vozidla, jež dosahují lepších hodnot, než je aktuální průměr, jsou klasifikována do třídy A+, A, B nebo C a ta, jejichž hodnoty jsou vyšší než současný průměr, jsou zařazena do třídy E, F nebo G.


Rozměry modelu VW Golf Alltrack a technické údaje


 • testovaci-jizda
Zpět nahoru