Vytvořen pro ty nejnáročnější podmínky

Crafter je tak robustní a kvalitní, že si poradí i s těmi nejtěžšími úkoly. A jako důkaz, že tomu tak je, od nás získáte tříletou záruku (do 250 000 km ve třetím roce provozu).
 • Volkswagen Crafter - Rádia a navigační systémy

  Rádia a navigační systémy

  Rádio "RCD 2001". Kromě velmi kvalitního tuneru je tento přístroj vybaven také CD přehrávačem s podporou formátu MP3.

  Rádio "RCD 3002". Tento stereo přístroj s podporou příjmu dopravního vysílání RDS zahrnuje všechny funkce rádia "RCD 2001". Navíc má barevný displej a integrovanou funkci Bluetooth handsfree.

  Rádio "RCD 4002". Kromě všech funkcí rádia "RCD 3002" obsahuje navíc CD měnič na šest disků s podporou formátu MP3.

  Navigační systém "RNS 4010". Tento model obsahuje DVD měnič na šest disků s podporou formátu MP3, navigaci prostřednictvím šipek z DVD disku, barevný displej a integrovanou funkci Bluetooth handsfree.

  Navigační systém "RNS 5010". Systém zahrnuje všechny funkce systému "RNS 4010", navíc má TFT displej s vysokým rozlišením a dynamické navádění prostřednictvím map, které např. při jízdě po dálnici na displeji ukazuje správný jízdní pruh. Díky navigaci z DVD disku s předinstalovanými navigačními daty již není nutné vkládat žádné navigační CD. Kromě toho můžete svá audio data ve formátu MP3 nakopírovat do 4GB paměti a následně je podle svého uvážení přehrávat.

 • Volkswagen Crafter - Přídavné vodní topení

  Přídavné vodní topení

  Přídavné vodní topení (5 kW). Toto přídavné zařízení, jehož energetickým zdrojem je nafta, podporuje standardní topný systém vozu při běžícím motoru tak, aby bylo dříve dosaženo vyšší teploty. Topný systém ve spojení s nezávislou funkcí přídavného vodního topení (výbava na přání) umožňuje až 60 minut před jízdou předehřát vůz. Programování se uskutečňuje prostřednictvím ovládání kombinovaného přístroje, resp. multifunkčního volantu. Na přání je možné systém řídit pomocí dálkového ovládání.

  Přídavné vodní topení (10 kW). Díky druhému topnému agregátu na naftu se výkon topení zvyšuje na 10 kW. Nákladní prostor, resp. prostor pro cestující se tak i při velmi nízkých teplotách souvisle vyhřeje. Přídavné vodní topení je vhodné kombinovat s větracím kanálem v podlaze a druhým tepelným výměníkem. V případě potřeby může být při vypnutém motoru v provozu pouze jeden topný agregát jako nezávislé topení (topný výkon 5 kW). Maximální doba předehřívání vozu je 60 minut a lze ji naprogramovat prostřednictvím ovládání kombinovaného přístroje palubní desky, resp. multifunkčního volantu.

 • Volkswagen Crafter - Klimatizace Climatic

  Klimatizace Climatic

  Klimatizace "Climatic" s manuálním ovládáním umožňuje nastavit jak teplotu, tak intenzitu proudění vzduchu. Integrovaný prachový a pylový filtr zajišťuje čistotu vzduchu v interiéru. Klimatizace může být vybavena digitálním ukazatelem vnější teploty, který je možné objednat zvlášť.


Na cestách vždy s pocitem uvolnění

Prostorná, extrémně odolná a přitom je pohodlná - kabina vozu Crafter splňuje všechny nároky, které kladete na lehký užitkový automobil.
 • Volkswagen Crafter - Nezávislé horkovzdušné topení

  Nezávislé horkovzdušné topení

  Nezávislé horkovzdušné topení (3,5 kW) je vybavené spínacími hodinami a výdechy ventilace v nákladním prostoru, resp. prostoru pro cestující a pro skříňový vůz má výkon 3,5 kW. Díky vnitřní cirkulaci vzduchu a odděleným ventilátorům se interiér vozu velmi rychle vyhřeje. Nezávislé horkovzdušné topení je ideální pro automobily, které dlouho stojí na místě, např. vozidla na stavbě nebo hotelové minibusy zajišťující kyvadlovou dopravu. Výdechy vzduchu se nacházejí v nákladovém prostoru, resp. prostoru pro cestující. Teplotu a čas zapnutí je možné nastavit na časovém spínači. Maximální čas, po který je topení v činnosti lze nastavit na 120 minut.

  Nezávislé horkovzdušné topení s přídavným vodním topením (5 kW). Toto přídavné topení, jehož energetickým zdrojem je nafta, je vybavené programovatelným časovým spínačem a přímo ohřívá vzduch vyfukovaný do nákladového prostoru, resp. do prostoru pro cestující. Vytápění vozidla při běžícím motoru je podporováno nezávislým topením a navíc ještě přídavným vodním topením. To vše zajišťuje komfortní vytápění interiéru během jízdy. Nabídka systému topení pro skříňový vůz a vůz kombi na přání zahrnuje také dálkové ovládání.

 • Volkswagen Crafter - Multifunkční volant a multifunkční display

  Multifunkční volant a multifunkční display

  Multifunkční volant. Pomocí kolébkových spínačů na multifunkčním volantu lze pohodlně ovládat palubní počítač, mobilní telefon s handsfree, rádio i navigační systém.

  Multifunkční displej palubního počítače. Palubní počítač ukazuje aktuální informace, mimo jiné ujetou vzdálenost, vnější teplotu a průměrnou spotřebu. Dodává se pouze v kombinaci s multifunkčním volantem.

 • Volkswagen Crafter - Elektricky nastavitelná a vyhřívaná vnější zpětná zrcátka

  Elektricky nastavitelná a vyhřívaná vnější zpětná zrcátka

  Tato zrcátka reagují na stisk tlačítka. Vnější zpětná zrcátka je možné pohodlně nastavit a v mrazivých dnech prostřednictvím integrovaného vyhřívání také rychle odmrazit. Bezpečná jízda je tak zajištěna i v zimě.


Volkswagen Crafter - Podvozek

Model - Volkswagen Crafter: Podvozek

Crafter podvozek

Postavte své podnikání na velmi solidní základ. Nejlépe na nosnou a stabilní rámovou konstrukci podvozku Crafter. Ať s uzavřenou jednoduchou nebo dvojitou kabinou - široká nabídka splní i Vaše požadavky. Pro Vaši nástavbu máte možnost zvolit si tu správnou kombinaci z mnoha různých tonáží a délek nástaveb stejně jako ze tří variant rozvoru kol. Na přání může být do elektroniky podvozku integrováno elektrické rozhraní. Je to inteligentní propojení mezi podvozkem a nástavbou, které může být nastaveno pro ovládání funkcí nástavby. Potřebná energie je pro zvolené přídavné pohony k dispozici - přípravou pro motory přídavných pohonů jsou sériově vybaveny všechny výkonové verze, přídavný pohon odvozený od převodovky je k dispozici na přání.


Volkswagen Crafter - Kombi

Model - Volkswagen Crafter: Kombi

Crafter Kombi

Ať se jedná o transport hostů do hotelu, přepravu spolupracovníků ze stavby na stavbu nebo čistě nákladní automobil, univerzální prostor pro cestující vozu kombi se přizpůsobí Vašim potřebám. Prostor pro cestující vozu kombi můžete díky široké nabídce velmi kvalitně zpracovaného vnitřního obložení, na přání dodávaných zatmavených skel oken od B-sloupku karoserie a moderním potahům sedadel přizpůsobit přesně Vašim přáním. Pro zajištění spokojeného výrazu na tvářích cestujících je navíc k dispozici jedenáct různých ventilačních, topných a chladicích systémů. Přídavné elektrické topení, kterým je kombi sériově vybaveno zajistí, aby Vaši hosté v zimě už nemuseli mrznout a brzy měli volný výhled z vozu. K tomu, aby se teplo nebo naopak chlad v létě dostaly do prostoru pro cestující, slouží výdechy ventilace, které jsou integrované v podlaze. Dodatečně ještě můžete otevřít elektricky ovládaná zadní boční okna, která jsou dodávána na přání.


Volkswagen Crafter - Skříňový vůz

Model - Volkswagen Crafter: Skříňový vůz

Crafter skříňový vůz

Skříňový vůz Crafter díky třem hmotnostním třídám (s celkovou užitečnou hmotností až 5 t), různým možnostem zvýšení a snížení hmotnosti, třem délkám rozvoru (až 4 325 mm) a čtyřem délkám nákladního prostoru (až 4 700 mm) se může přizpůsobit všem Vašim nárokům a až pěti europaletám. Podle výšky střechy - normální, vysoké nebo supervysoké - může objem nákladového prostoru dosáhnout až 17 m3. Řemesla, která k výkonu potřebují zapojit více rukou, využijí výhod skříňového vozu s dvojitou kabinou. Ten může odvézt až šest pracovníků a přitom nabízí dostatečně velký nákladový prostor. Zadní dveře přitom umožňují pohodné nastoupení.


Volkswagen Crafter - Valník

Model - Volkswagen Crafter: Valník

Crafter Valník

Crafter valník s jednoduchou nebo dvojitou kabinou spojuje komfort a funkčnost. V dvojité kabině najde dostatek místa až sedm spolupracovníků, čtyři na zadním čtyřsedadle. Dodatečné zadní dveře zajišťují pohodlný přístup na zadní sedadla a jejich stahovací okna slouží k zajištění přísunu čerstvého vzduchu. Po odklopení sedáku zadního sedadla se otevře prostor pro uložení nástrojů a nářadí. Pracovní rukavice, nádoby s jídlem a mnoho dalších drobností může být uloženo v praktických odkládacích přihrádkách v kabině.


TECHNOLOGIE a bezpečnost: Ve voze Crafter jste chráněni tím nejlepším způsobem

K tomu, abyste se ve voze Crafter mohli cítit dobře a bezpečně, Vás podporuje rozsáhlý bezpečnostní systém, který mimo jiné zahrnuje sériově dodávaný adaptivní elektronický stabilizační systém.
 • Volkswagen Crafter - Bezpečnost nákladu

  Bezpečnost nákladu

  Úchytné lišty. Pro optimální upevnění nákladu jsou v nabídce robustní kovové lišty pro umístění v podlaze (pouze ve spojení s dřevěnou podlahou), na bočních stěnách a ve stropním rámu.

  Úchytná oka. K bezpečnému upevnění zboží pomocí vázacích popruhů je nákladový prostor vozu Crafter sériově vybaven až dvanácti výklopnými vázacími oky. Ta splňují normy DIN 75410-02 (kombi) a DIN 75410-03 (skříňový vůz).

 • Volkswagen Crafter - Kontrola poklesu tlaku vzduchu v pneumatikách

  Kontrola poklesu tlaku vzduchu v pneumatikách

  Optimální tlak vzduchu v pneumatikách zajistí nízkou spotřebu paliva. Umožňuje pohodlnou kontrolu tlaku v pneumatikách z kabiny řidiče. Při odchylce tlaku v jedné z pneumatik se rozsvítí varovný symbol, který řidiče upozorňuje, aby co nejrychleji zkontroloval stav nahuštění kol.

 • Volkswagen Crafter - TDI motory s technologií Common Rail

  TDI motory s technologií Common Rail

  Naftové motory TDI. TDI motory Mono-Turbo s jednostupňovým přeplňováním 2,0 l s výkonem 80 kW/109 k (300 Nm) a 2,0 l s výkonem 100 kW/136 k (340 Nm) stejně jako v provedení Bi-Turbo s dvoustupňovým přeplňováním 2,0 l s výkonem 105 kW/143k (340 Nm) či 120 kW/163 k (400 Nm) jsou výkonné agregáty s tichým chodem, vstřikováním paliva pod vysokým tlakem a jeho efektivním spalováním. Všechny automobily jsou sériově vybaveny filtrem pevných částic a šestistupňovou manuální převodovkou.

  Příprava pro přídavné pohony jako součást sériové výbavy. Všechny výkonové verze motorů jsou sériově vybaveny přípravou pro dodatečnou instalaci přídavných agregátů.


Ceník Volkswagen Crafter

Ceník Volkswagen Crafter

Ceník Originálního příslušenství Volkswagen Crafter

Katalog Volkswagen Crafter (6,3 MB)

Katalog kompletního příslušenství na VW Crafter (6,3 MB)

Technická data VW Crafter (8,5MB)

Konfigurátor modelu Volkswagen Crafter

Nové skladové vozy Volkswagen Crafter

Ojeté a předváděcí vozy VW Crafter - prověřené vozy Das WeltAuto


 Akční nabídka: VOLKSWAGEN Crafter Skříň 30 2,0 TDI 80kW 6G KR

Volkswagen Crafter - Akční nabídka

Ceníková cena bez 21% DPH: 574 965,- Kč
Individuální sleva: -115 642,- Kč
Vaše akční cena bez 21% DPH: 459 323,- Kč

Financování - Volkswagen Business mobility

Revoluční financování užitkových vozů Volkswagen.

 • Zvláštní výbava (je zahrnuta v ceně modelu)

 • Barva vozidla modrá "indická" 0,- Kč
 • Potahy sedadel "Tasamo" látkové 0,- Kč
  • Sériová výbava modelu Volkswagen Crafter

 • 16" podvozek
 • 3. brzdové světlo - ABS, ESP, ASR
 • Airbag řidiče
 • Automatický spínač denního svícení
 • Bez zpětného zrcátka
 • Centrální zamykání s dálkovým ovládáním
 • Dělící přepážka bez okna
 • Dvojsedadlo spolujezdce
 • Elektrické ovládání oken řidiče a spolujezdce
 • Filtr pevných částic výfukových plynů DPF
 • Gumová podlaha v kabině řidiče
 • Hlavové opěrky - výškově nastavitelné
 • Imobilizér
 • Kola ocelová 5,5J x 16
 • Madlo pro nastupování
 • Odkládací přihrádka nad předním sklem
 • Odklápěcí ruční brzda
 • Palivová nádrž 75 l
 • Plnohodnotné ocelové rezervní kolo
 • Pneumatiky 205/75 R 16C
 • Posuvné dveře na pravé straně
 • Potahy sedadel "Tasamo" látkové
 • Převodový poměr 4,182:1
 • Příprava pro rádio
 • Sedadlo řidiče - nastavitelné
 • Tažné oko vpředu a vzadu
 • Topení s mechanickou regulací
 • Úchytná oka v podlaze
 • Vnější zrcátka: - manuálně nastavitelná - integrová směrová světla
 • Vnitřní osvětlení nákladového prostoru
 • Zadní křídlové dveře neprosklené
 • Základní střecha
 • Záruka na vůz 2+1 (max. 250.000)

Veškeré údaje obsažené v tomto ceníku mají pouze informativní charakter. Od data předání do tisku nebo uveřejnění na internetu mohlo dojít k úpravám.


 NEJPRODÁVANĚJŠÍ KONFIGURACE: VOLKSWAGEN Crafter Skříň 35 2,0 BiTDI 120kW 6G DR

volkswagen crafter nejprodavanejsi konfigurace

Ceníková cena bez 21% DPH: 768 841,- Kč
Individuální sleva: -166 301,- Kč
Zvláštní výbava celkem: 62 668,- Kč
Vaše akční cena bez 21% DPH: 665 207,- Kč

Financování - Volkswagen Business mobility

Revoluční financování užitkových vozů Volkswagen.

 • Zvláštní výbava (je zahrnuta v ceně modelu)

 • Barva vozidla bílá "candy" 0,- Kč
 • Potahy sedadel "Tasamo" látkové 0,- Kč
 • Čelní sklo s barevným pruhem na horním okraji 811,- Kč
 • Klimatizace "Climatic" 39 220,- Kč
  • poloautomatická regulace v kabině řidiče
 • Loketní opěrka pro sedadlo řidiče 1 617,- Kč
  • na pravé straně
 • Tempomat  8 789,- Kč
 • Ukazatel vnější teploty 3 797,- Kč
 • Vnější zrcátka 5 745,- Kč
  • elektricky nastavitelná
  • vyhřívaná
 • Výškově a podélně nastavitelný volant 2 689,- Kč
  • Sériová výbava modelu Volkswagen Crafter

 • 16" podvozek
 • 3. brzdové světlo - ABS, ESP, ASR
 • Airbag řidiče
 • Automatický spínač denního svícení
 • Bez zpětného zrcátka
 • Centrální zamykání s dálkovým ovládáním
 • Dělící přepážka bez okna
 • Dvojsedadlo spolujezdce
 • Elektrické ovládání oken řidiče a spolujezdce
 • Filtr pevných částic výfukových plynů DPF
 • Gumová podlaha v kabině řidiče
 • Hlavové opěrky - výškově nastavitelné
 • Imobilizér
 • Kola ocelová 5,5J x 16
 • Madlo pro nastupování
 • Odkládací přihrádka nad předním sklem
 • Odklápěcí ruční brzda
 • Palivová nádrž 75 l
 • Plnohodnotné ocelové rezervní kolo
 • Pneumatiky 205/75 R 16C
 • Posuvné dveře na pravé straně
 • Potahy sedadel "Tasamo" látkové
 • Převodový poměr 4,182:1
 • Příprava pro rádio
 • Sedadlo řidiče - nastavitelné
 • Tažné oko vpředu a vzadu
 • Topení s mechanickou regulací
 • Úchytná oka v podlaze
 • Vnější zrcátka: - manuálně nastavitelná - integrová směrová světla
 • Vnitřní osvětlení nákladového prostoru
 • Zadní křídlové dveře neprosklené
 • Základní střecha
 • Záruka na vůz 2+1 (max. 250.000)

 • Volkswagen Crafter - Paket pro dlouhé cesty

  Paket pro dlouhé cesty

  Ten nejlepší tým pro jízdy na dlouhé vzdálenosti.

 • Volkswagen Crafter - Systém Start-Stop

  Systém Start-Stop

  Ušetří až 0,3l paliva na 100 km.

 • Volkswagen Crafter - Digitální tachograf

  Digitální tachograf

  Kdo, kdy a kam - to ukáže digitální tachograf.

 • Volkswagen Crafter - Dělící přepážky

  Dělící přepážky

  Dělící přepážka přesně podle Vašich představ.

 • Volkswagen Crafter - Dvousedadlo spolujezdce

  Dvousedadlo spolujezdce

  Komfortní sedadlo s praktickým odkládacím prostorem.

 • Volkswagen Crafter - Boční posuvné dveře

  Boční posuvné dveře

  Šířka 1,3m pro snadné a rychlé nakládání ze strany.


 • testovaci-jizda
Zpět nahoru