Nikdy nedostanete druhou příležitost udělat dobrý první dojem

 • Volkswagen CC - Kupé

  Splnil očekávání. Tím, že je překonal.

  V čem spočívá jeho krása? Za půvabem nového vozu Volkswagen CC stojí dynamika a elegance kupé. Jeho nezaměnitelné linie vedou od střechy, která se pozvolně snižuje nad bočními okny bez rámů až k markantním bočním prahům. Vedle okouzlujícího designu, který je typický pro vozy kupé, však překvapí svým prostorem. V sériovém provedení si komfort nového vozu Volkswagen CC může užívat až pět cestujících. V případě, že se rozhodnete pro Volkswagen CC se čtyřmi místy, který je součástí výbavy na přání, budou si cestující na zadních místech užívat pohodlí na komfortních samostatných sedadlech.

 • Volkswagen CC - Záď vozu

  Záď vozu - Suverénní finále

  Dynamický design nového vozu Volkswagen CC pokračuje také elegantním vedení linií na zádi, které je zakončeno náznakem zadního spoileru, jenž představuje další subtilní důkaz síly nového kupé. Završením designu je potom tvar zadních světel, která zejména za tmy představují výrazné akcenty zádi vozu.

 • Volkswagen CC - Přístrojová deska

  Kvalita se skrýva v detailu

  Volkswagen CC je ztělesněním čistého a ušlechtilého designu. Potvrzením toho je také palubní deska, která je díky přehledným a dobře uspořádaným přístrojům potěšením pro smysly. Přístrojový panel, středová konzola a obložení dveří jsou sériově zdobeny dekory ve stříbrné barvě "Titan", které mohou být na přání zaměněny kovovým dekorem "Tmavý kartáčovaný hliník" nebo dekorem z ušlechtilého dřeva "Ebony" či "Kořen ořešáku". Výdechy ventilace vpředu a osvětlený otočný spínač světel jsou elegantně olemovány chromem, chromované lemy zdobí také přístroje na palubní desce. Tradiční hodnotou vozu Volkswagen CC jsou klasické analogové hodiny - vysoká kvalita zpracování a ambiciózní design dotažený až do detailu.


Passat CC: Objevte krásu v ryzí dokonalosti

 • Volkswagen CC - Paket Ambiente

  Paket Ambiente

  Osvětlené prvky propůjčují interiéru vozu velmi příjemnou atmosféru. Paket "Ambiente" doplňuje sériové nepřímé osvětlení interiéru o působivé prvky - světelné lišty v předních a zadních dveřích, osvětlená vnitřní madla dveří, stejně jako osvětlené nástupní lišty a varovná světla v předních dveřích, které slouží k navození příjemné světelné pohody. Intenzitu osvětlení je možné plynule regulovat a přizpůsobit ji tak individuálním přáním.

 • Volkswagen CC - Panoramatické výklopné střešní okno

  Panoramatické výklopné střešní okno

  Perfektní design, který poutá pozornost, avšak nikoli primárně na sebe, ale na nebe nad ním. Panoramatické střešní okno i při svých velkých rozměrech elegantně kopíruje linii střechy a zakrývá její přední část až k B-sloupku karoserie. Interiér vozu je tak dokonale prosvětlený. Okno je přitom možné až o tři centimetry vyzvednout a zajistit tak přísun čerstvého vzduchu.

 • Volkswagen CC - Čelo vozu

  Tvary, které mají účel: dokonalost

  Volkswagen CC je magnetem pro oči. Například díky charakteristickým čelním partiím, které díky čistému vedení linií prozrazují nezaměnitelný design automobilů Volkswagen a současně také podtrhují stylový a jedinečný charakter vozu Volkswagen Passat CC. Atraktivním prvkem, jenž na sebe poutá pozornost, je mřížka chladiče s chromovaným olemováním a lamelami leštěnými do vysokého lesku s centrálně umístěným logem Volkswagen, které je rovněž obklopené chromovaným lemem. Pokračováním harmonické průběžné linie mřížky chladiče jsou působivé bi-xenonové světlomety, které mohou být volitelně doplněné osvětlením zatáček a světly pro denní svícení tvořenými LED diodami.Volkswagen CC - rozpoznávání dopravních značek

Rozpoznávání dopravních značek

Značky jsou včas rozpoznány

V záplavě dopravních značek se může někdy stát, že nějakou přehlédnete. Díky na přání dodávanému systému rozpoznávání dopravních značek budete informováni o všech omezeních maximální rychlosti, zákazech předjíždění nebo naopak o ukončení jejich platnosti. Sledování dopravních značek se uskutečňuje prostřednictvím kamery umístěné ve vnitřním zpětném zrcátku Vašeho vozu Volkswagen CC. Odpovídající informace jsou poté zobrazeny na multifunkčním displeji palubního počítače nebo na displeji navigačního systému.


Volkswagen CC - Sportovní podvozek

Dynamika: Sportovní podvozek

Jezděte s vášní a chladnou hlavou

Užijte si ještě více radosti z jízdy. Sportovní podvozek nového vozu Passat CC přináší oproti normálnímu podvozku značně sportovnější a tvrdší vyladění. Výsledkem je lepší ovladatelnost při sportovním způsobu jízdy zejména v zatáčkách a současně odpovídající vysoký komfort, který od vozu Volkswagen CC oprávněně očekáváte. Rozhodnete-li se pro model s motorem 118 kW TSI nebo 103 kW TDI získáte sportovní podvozek jako součást sériové výbavy.


Volkswagen CC - Převodovka s dvojitou spojkou DSG

Převodovka s dvojitou spojkou DSG

Pocit štěstí by neměl být ničím přerušován

Inovativní převodovka s dvojitou spojkou DSG, která je dodávana na přání, představuje milník ve vývoji moderních převodovek. DSG totiž přeřadí na již předvolený následující převodový stupeň téměř nepostřehnutelně za méně než setinu sekundy bez toho, aby byl přerušen přenos hnací síly. Díky těmto extrémně krátkým reakčním časům a vylepšené odezvě můžete zažít sportovní zrychlení. Jinak řečeno - v novém voze Volkswagen CC zažijete tu nejčistší radost z jízdy. Model se základním TSI motorem se dodává se sedmistupňovým provedením této inovativní převodovky, modely se silnějšími motory se pak dodávají v kombinaci se šestistupňovou převodovkou s dvojitou spojkou DSG.


TECHNOLOGIE a bezpečnost: Všechny nástrahy zvládnete s lehkostí

 • Volkswagen CC - Park Assist

  Park Assist

  Volné ruce při parkování. Hledání vhodného parkovacího místa bude s parkovacím asistentem "Park Assist" včetně systému ParkPilot, který je součástí výbavy na přání, značně jednodušší. Tento asistent Vás aktivně podporuje při parkování do podélných i příčných parkovacích míst. Přitom zejména do těsných mezer, které jsou o pouhých 80 cm delší, než je délka vozu, navede Váš Volkswagen CC zcela samostatně a dokáže z nich poté opět vyjet. Na Vás přitom zbývá pouze ovládání pedálů plynu a brzdy.

 • Volkswagen CC - Systém detekce únavy řidiče

  Systém detekce únavy řidiče

  Dojedtě do cíle bezpečně a odpočatí. Dlouhé monotónní jízdy v sobě skrývají nebezpečí mikrospánku řidiče. Nový Volkswagen CC je proto sériově vybaven systémem detekce únavy řidiče. Jakmile se jeho držení volantu začne odlišovat od běžného způsobu řízení, pro který jsou typické malé úhlové změny natočení volantu, zazní varovný signál. Systém za této situace navíc prostřednictvím zprávy na displeji palubní desky doporučí zastávku na odpočinek.

 • Volkswagen Passat CC - Systém Dynamic Light Assist

  Systém Dynamic Light Assist

  Flexibilní a jasný výhled. Dynamická regulace dálkových světel "Dynamic Light Assist" se neustále přizpůsobuje světelným poměrům před vozem. Prostřednictvím kamery jsou identifikovány protijedoucí a před Vámi jedoucí automobily a Vaše dálková světla jsou následně cloněna tak, aby nemohlo dojít k oslnění ostatních účastníků silničního provozu. Vozovka před Vámi tak prostřednictvím permanentně zapnutých dálkových světel může být osvětlena nejlepším možným způsobem, aniž by to rušilo ostatní řidiče.


Ceník a data Volkswagen CC

Ceník modelu Volkswagen CC

Ceník originálního příslušenství Volkswagen CC

Katalog modelu Volkswagen CC (3,5 MB)

Katalog originálních dílů a příslušenství na VW CC (3 MB)

Rozměry Volkswagen CC

Technická data Volkswagen CC

Konfigurátor modelu Volkswagen CC

Nové skladové vozy Volkswagen CC

Ojeté a předváděcí vozy VW CC - prověřené vozy Das WeltAuto


Akční nabídka: VOLKSWAGEN CC 2,0 TDI BMT 6G (110kW / 150k)

Volkswagen CC - akční nabídka

Ceníková cena: 814 900,- Kč
Individuální sleva: -55 000,- Kč
Podnikatelský bonus: -100 000,- Kč
(pouze pro držitele IČ)
Vaše akční cena: 659 900,- Kč

Volkswagen 1% - Financování na jedničku

Akce na protiúčet: sleva 50 000,- Kč

 • Sériová výbava modelu Volkswagen CC

 • 12V zásuvka na středové konzole vzadu a v zavazadlovém prostoru
 • 17" kola z lehkých slitin "Phoenix" - 8 J x 17 - samozacelující pneumatiky 235/45 R17 - pojistka proti krádeži
 • 2 úchytná oka v zavazadlovém prostoru
 • 4 tříbodové bezpečnostní pásy - vpředu i vzadu s výškovým nastavením - vpředu s předepínači
 • Akustický parkovací systém Parkpilot - zvuková signalizace dopředu i dozadu - zobrazení situace na displeji rádia
 • Automatická klimatizace Climatronic
 • Automatická klimatizace Climatronic - nastavení teploty odděleně pro řidiče a spolujezdce - senzor kvality vnějšího vzduchu s automatickým přepnutím na vnitřní cirkulaci
 • Automatické spuštění výstražných světel při plném nouzovém brždění
 • Automatický spínač světlometů - Coming/Leaving home - dešťový senzor - denní svícení
 • Bílé podsvětlení přístrojů na přístrojové desce - regulovatelné - červené noční osvětlení tlačítek
 • Boční airbagy vpředu, hlavové airbagy vpředu i vzadu
 • Centrální zamykání s dálkovým ovládáním - dva klíče - komfortní startování Press&Drive - automatické otevírání víka zavazadlového prostoru
 • Čelní airbagy řidiče a spolujezdce - možnost deaktivace u spolujezdce
 • Dekorace Titansilber - přístrojová deska, středová konzola a dveře
 • Dvě opěrky hlavy vpředu, dvě vzadu
 • Elektrické ovládání oken vpředu i vzadu
 • Elektromechanická parkovací brzda - s funkcí Auto Hold
 • Elektronický imobilizér
 • Elektronický stabilizační program ESP s impulsem do řízení, ABS s brzdovým asistentem, ASR, EDS a MSR
 • Filtr pevných částic výfukových plynů DPF - bezúdržbový
 • Chromované lišty okolo bočních oken
 • Chromovaný rám a žebra masky chladiče - vnější zpětná zrcátka, nárazníky a kliky dveří v barvě vozu
 • Isofix - příprava pro připevnění 2 dětských sedaček na sedadlech vzadu
 • 2 upevňovací oka na plošině za sedadly
 • Konektor MEDIA-IN pro připojení s USB připojení vnějšího datového zdroje: - USB paměti - MP3 přehrávače s USB konektorem - ovládání a zobrazení přes rádio nebo navigaci - podporuje audioformáty MP3, WMA, OGG a AAC - připojení na iPod pouze přes dodatečně dokoupený kabel
 • Kontrola tlaku vzduchu v pneumatikách
 • Kontrolka signalizující nezavřené dveře a víko zavazadlového prostoru
 • Loketní opěrka vpředu s odkládacím boxem a výdechy ventilace dozadu
 • Make-up zrcátka ve slunečních clonách - s osvětlením
 • Multifunkční 3ramenný volant v kůži - s chromovanou dekorací - výškově i podélně nastavitelný - hlavice řadicí páky v kůži
 • Odkládací box se 2 držáky nápojů mezi zadními sedadly
 • Odkládací přihrádka ve stropní konzole
 • Ochranné lišty vpředu v barvě vozu - na bocích a vzadu chromované
 • Palubní počítač Plus - s multifunkčním ukazatelem - ukazatel vnější teploty
 • Posilovač řízení elektromechanický - s proměnlivým účinkem v závislosti na rychlosti
 • Potahy sedadel Silversprint v ploché tkanině
 • Použití samozacelujících pneumatik umožňuje, že vůz není vybaven ani rezervním kolem, ani lepicí sadou. Při výměně pneumatik na obyčejné nutno dovybavit.
 • Přídavné elektrické vzduchové topení (pouze pro TDI)
 • Přihrádka spolujezdce s osvětlením - s možností chlazení - zamykatelná
 • Rádio RCD310 s CD-MP3 - 4 x 20W - 4 reproduktory vpředu a 4 reproduktory vzadu - zdířka Aux-in ve středové konsole
 • Sportovní podvozek
 • Sportovní sedadla vpředu - výškově nastavitelná - s bederními opěrkami - sedadlo řidiče elektricky nastavitelné v 6 parametrech
 • Start-Stop systém u TDI - rekuperace kinetické energie při brždění
 • Statické Bi-xenonové světlomety - potkávací i dálková světla
 • Systém sledování únavy řidiče
 • Tempomat
 • Textilní koberečky vpředu a vzadu
 • Vnější zpětná zrcátka - elektricky nastavitelná, sklopná a vyhřívaná - zrcátko u řidiče asférické - vnitřní zpětné zrcátko s automatickou clonou
 • Vnitřní osvětlení vpředu a vzadu se zpožďovačem
 • 2 čtecí lampičky vpředu a 2 vzadu
 • Výstražný trojúhelník
 • Zadní 2místné sedadlo nedělené a nesklopitelné - středová loketní opěrka - průvlak pro přepravu dlouhých předmětů
 • Zadní světlomety s LED technologií

Ceny všech modelů jsou v Kč včetně 21% DPH.

Veškeré údaje obsažené v tomto ceníku mají pouze informativní charakter. Od data předání do tisku nebo uveřejnění na internetu mohlo dojít k úpravám.NEJPRODÁVANĚJŠÍ KONFIGURACE: VOLKSWAGEN CC 2,0 TDI BMT 6DSG (135kW / 184k)

Volkswagen CC - Nejprodávanější konfigurace

Ceníková cena: 923 900,- Kč
Individuální sleva: -60 000,- Kč
Podnikatelský bonus: -100 000,- Kč
(pouze pro držitele IČ)
Vaše cena: 763 900,- Kč

Volkswagen 1% - Financování na jedničku

Akce na protiúčet: sleva 50 000,- Kč

 • Seriová výbava modelu Volkswagen CC

 • 12V zásuvka na středové konzole vzadu a v zavazadlovém prostoru
 • 17" kola z lehkých slitin "Phoenix" - 8 J x 17 - samozacelující pneumatiky 235/45 R17 - pojistka proti krádeži
 • 2 úchytná oka v zavazadlovém prostoru
 • 4 tříbodové bezpečnostní pásy - vpředu i vzadu s výškovým nastavením - vpředu s předepínači
 • Akustický parkovací systém Parkpilot - zvuková signalizace dopředu i dozadu - zobrazení situace na displeji rádia
 • Automatická klimatizace Climatronic
 • Automatická klimatizace Climatronic - nastavení teploty odděleně pro řidiče a spolujezdce - senzor kvality vnějšího vzduchu s automatickým přepnutím na vnitřní cirkulaci
 • Automatické spuštění výstražných světel při plném nouzovém brždění
 • Automatický spínač světlometů - Coming/Leaving home - dešťový senzor - denní svícení
 • Bílé podsvětlení přístrojů na přístrojové desce - regulovatelné - červené noční osvětlení tlačítek
 • Boční airbagy vpředu, hlavové airbagy vpředu i vzadu
 • Centrální zamykání s dálkovým ovládáním - dva klíče - komfortní startování Press&Drive - automatické otevírání víka zavazadlového prostoru
 • Čelní airbagy řidiče a spolujezdce - možnost deaktivace u spolujezdce
 • Dekorace Titansilber - přístrojová deska, středová konzola a dveře
 • Dvě opěrky hlavy vpředu, dvě vzadu
 • Elektrické ovládání oken vpředu i vzadu
 • Elektromechanická parkovací brzda - s funkcí Auto Hold
 • Elektronický imobilizér
 • Elektronický stabilizační program ESP s impulsem do řízení, ABS s brzdovým asistentem, ASR, EDS a MSR
 • Filtr pevných částic výfukových plynů DPF - bezúdržbový
 • Chromované lišty okolo bočních oken
 • Chromovaný rám a žebra masky chladiče - vnější zpětná zrcátka, nárazníky a kliky dveří v barvě vozu
 • Isofix - příprava pro připevnění 2 dětských sedaček na sedadlech vzadu
 • 2 upevňovací oka na plošině za sedadly
 • Konektor MEDIA-IN pro připojení s USB připojení vnějšího datového zdroje: - USB paměti - MP3 přehrávače s USB konektorem - ovládání a zobrazení přes rádio nebo navigaci - podporuje audioformáty MP3, WMA, OGG a AAC - připojení na iPod pouze přes dodatečně dokoupený kabel
 • Kontrola tlaku vzduchu v pneumatikách
 • Kontrolka signalizující nezavřené dveře a víko zavazadlového prostoru
 • Loketní opěrka vpředu s odkládacím boxem a výdechy ventilace dozadu
 • Make-up zrcátka ve slunečních clonách - s osvětlením
 • Multifunkční 3ramenný volant v kůži - s chromovanou dekorací - výškově i podélně nastavitelný - hlavice řadicí páky v kůži
 • Odkládací box se 2 držáky nápojů mezi zadními sedadly
 • Odkládací přihrádka ve stropní konzole
 • Ochranné lišty vpředu v barvě vozu - na bocích a vzadu chromované
 • Palubní počítač Plus - s multifunkčním ukazatelem - ukazatel vnější teploty
 • Posilovač řízení elektromechanický - s proměnlivým účinkem v závislosti na rychlosti
 • Potahy sedadel Silversprint v ploché tkanině
 • Použití samozacelujících pneumatik umožňuje, že vůz není vybaven ani rezervním kolem, ani lepicí sadou. Při výměně pneumatik na obyčejné nutno dovybavit.
 • Přídavné elektrické vzduchové topení (pouze pro TDI)
 • Přihrádka spolujezdce s osvětlením - s možností chlazení - zamykatelná
 • Rádio RCD310 s CD-MP3 - 4 x 20W - 4 reproduktory vpředu a 4 reproduktory vzadu - zdířka Aux-in ve středové konsole
 • Sportovní podvozek
 • Sportovní sedadla vpředu - výškově nastavitelná - s bederními opěrkami - sedadlo řidiče elektricky nastavitelné v 6 parametrech
 • Start-Stop systém u TDI - rekuperace kinetické energie při brždění
 • Statické Bi-xenonové světlomety - potkávací i dálková světla
 • Systém sledování únavy řidiče
 • Tempomat
 • Textilní koberečky vpředu a vzadu
 • Vnější zpětná zrcátka - elektricky nastavitelná, sklopná a vyhřívaná - zrcátko u řidiče asférické - vnitřní zpětné zrcátko s automatickou clonou
 • Vnitřní osvětlení vpředu a vzadu se zpožďovačem
 • 2 čtecí lampičky vpředu a 2 vzadu
 • Výstražný trojúhelník
 • Zadní 2místné sedadlo nedělené a nesklopitelné - středová loketní opěrka - průvlak pro přepravu dlouhých předmětů
 • Zadní světlomety s LED technologií

 • Volkswagen CC - zpětná kamera

  Zpětná kamera

  Díky výhledu dozadu se dostanete dále.Díky zpětné kameře, která je dodávána na přání, máte přehled také o situaci za Vaším vozem.

 • Volkswagen CC - Systém Start-Stop

  Systém Start-Stop

  Pokrok díky nečinnosti.
  Jak název napovídá, využití systému "Start-Stop" je účelné při častém zastavování a opětovném rozjíždění.

 • Volkswagen CC - BlueTDI

  BlueTDI

  Nový Volkswagen CC BlueTDI je automobil s naftovým motorem s čistými výfukovými plyny.

 • Volkswagen CC - Easy Open

  Easy Open

  Je Vám po ruce v případě, že ty Vaše máte plné.

 • Volkswagen CC - Tažné zařízení

  Tažné zařízení

  Potřebujete-li zvládnout transport něčeho většího, přijde ke slovu dobře uložené tažné zařízení, jež je součástí výbavy na přání.

 • Volkswagen CC - Klimatizovaná sedadla

  Klimatizovaná sedadla

  Posaďte se, masáž začíná.


Rozměry modelu VW CC a technické údaje


Objednejte si testovací jízdu


Zpět nahoru