Nezávislý a sebevědomý

Na některých vozech na první pohled poznáte jejich nezávislý charakter. Nový Beetle jednoznačně patří mezi ně.

 • Nový Volkswagen Beetle - přední pohled

  Charakter

  Nový model Beetle vzbudí pozornost okolí svým atraktivně výrazným vzhledem, který je umocněn expresivním předním i zadním nárazníkem. V zadní části vozu zaujmou koncová světla s tmavě červenými kryty, ve kterých jsou integrována obrysová světla, brzdová světla a směrová světla, a kterým může na přání dělat společnost také unikátní zadní spoiler. Nový Beetle v provedení R-Line* se může navíc pochlubit difuzorem, který kromě pěkného vzhledu přispívá také k lepší jízdní dynamice. V neposlední řadě je zde bohatá nabídka barevných laků zahrnující například na přání dostupnou zelenou spanlízu Bottle nebo stříbřitou spanlízu White Silver, které tomuto modelu dodají na působivosti.

  Podmanivé provedení: k dispozici je také speciální edice Beetle Denim, kterou na první pohled poznáte podle dekorativních polepů s nápisem "Denim", které jsou umístěny ve spodní části dveří.

 • Nový VW Beetle - panoramatické střešní okno

  Panoramatické střešní okno

  Na přání dostupné panoramatické výklopné/posuvné střešní okno kompletně vykrývá přední část střechy nového modelu Beetle, přičemž elegantně zapadá do designu střechy. Tónované sklo s tepelnou izolací odráží 99% UV záření a 92% tepla, díky čemuž není posádka vozu oslňována pronikajícími slunečními paprsky a současně nedochází k nadměrnému vyhřívání interiéru. Stačí jedno stisknutí tlačítka a pohyblivý díl tohoto skleněného střešního okna se buď elektricky posune nebo vyklopí, a to částečně nebo kompletně. Vzhledem k tomu záleží jen na Vás, zda si budete vychutnávat čerstvý vzduch nebo dáte přednost poloze, ve které nebude do vozu pronikat vítr.

 • Nový Volkswagen Beetle - kola

  Kola

  Nový Beetle je ve standardu vybaven 16" ocelovými koly. Nicméně, mimo to je zde naše široká nabídka kol, která udělá radost nejen příznivcům retro stylu, ale také skutečným milovníkům dobrého designu. Individualisty jistě potěší, že některá z nabízených kol, byla navržena výhradně pro model Beetle. Mezi ta patří například 17" kola "Circle". Tyto disky s centrálním chromovaným krytem, který svým provedením odráží design kol původního modelu Beetle, jsou k dispozici ve třech barevných verzích: v černé, bílé a červené. Pro nový model Beetle budou k dispozici také 17" kola s deseti paprsky v provedení "Philadelphia" a ti, kdo dávají přednost větším kolům, ocení 18" kola "Ravenna" ve stříbrném provedení Adamantium.


Nový Volkswagen Beetle - interiér

Nový Beetle: Komfort

Příjemný společník na cesty

Nový Beetle slibuje nejen zábavnou jízdu, ale také vynikající komfort. Z toho důvodu je již ve standardu vybaven praktickými funkcemi jako je "Easy Entry" usnadňující nastupování a sklopnými opěradly sedadel. Pokud si chcete ve svém "broukovi" dopřát ještě více komfortu, máte díky naší velkorysé nabídce volitelné výbavy z čeho vybírat. Na přání je dostupný třeba multifunkční kůží potažený volant nebo si můžete výbavu vozu rozšířit o hlasové ovládání, které se aktivuje jednoduchým stisknutím tlačítka. Mimo to je pro nový Volkswagen Beetle kromě manuálně ovladatelná klimatizace na přání k dispozici automatická klimatizace "Air Care Climatronic" s možností dvouzónové regulace teploty a s filtrem alergenů, takže si za jízdy můžete vždy zachovat chladnou hlavu.


Nový Volkswagen Beetle - sedadla

Pohodlné posezení v příjemném prostředí

Sedadla

V novém modelu Beetle hraje významnou roli komfort sedadel. Z toho důvodu jsou součástí standardní výbavy výškově nastavitelná sedadla Komfort. Pokud byste chtěli interiéru dodat na sportovním duchu a při svém aktivním řízení oceníte sedadla, ve kterých budete opravdu pevně usazeni, jsou zde pro Vás na přání také sedadla Sport. Zvláštní pozornost byla u nového modelu Beetle věnována také standardně dodávanému čalounění sedadel, které je pro každou modelovou variantu jiné: čalounění sedadel nového klasického modelu Beetle je v provedení "Web", zatímco nový Beetle Design je dodáván s čalouněním sedadel "Pepita" a nový Beetle R-Line* bude k dispozici s čalouněním v provedení "Check". V závislosti na zvolené úrovni výbavy jsou k dispozici také různobarevné textilní materiály a součástí nabídky je také kožené čalounění v provedení "Vienna".

Džínový styl: věrný svému jménu nabízí Beetle Denim čalounění z umělé kůže nebo z textilních materiálů v džínovém provedení, přičemž jsou opěradla sedadel na bocích a v zadní části opatřena typickými kapsami jako na džínech.


Navigační systémy nového VW Beetlu

Navigační systémy nového Beetlu

Multimediální podpora na cestách

Pokud svůj nový Beetle necháte vybavit navigačním systémem "Discover Media", získáte jistotu, že jste vždy na správné cestě: stačí prostřednictvím intuitivního dotykového ovládání displeje s úhlopříčkou 16,5 cm nebo hlasového ovládání zadat požadovanou adresu nebo vybrat kýžený bod zájmu a pak se jen nechat vést. Díky zobrazení Vaší aktuální polohy a trasy, která Vás čeká, na různě zaměřených mapách, budete přesně vědět, kde jste. Mimo to budete včas upozorněni např. na tvořící se dopravní kolony, přičemž Vám bude nabídnuta alternativní trasa do cíle. Aby bylo Vaše cestování ještě zábavnější, jsou součástí tohoto navigačního systému také rádio a CD přehrávač podporující formáty MP3 a WMA, které Vám spolu s osmi reproduktory zpříjemní cestu Vaší oblíbenou hudbou. Mimo to můžete k palubnímu systému prostřednictvím USB portu, dvou slotů pro SD paměťové karty nebo bezdrátové technologie Bluetooth připojit také externí zařízení.


TECHNOLOGIE a bezpečnost: Pomoc přímo na palubě

Ať se jedná o parkování, udržování rychlosti nebo změnu jízdního pruhu, nový Beetle Vám prostřednictvím svých asistenčních systémů podá pomocnou ruku.

 • Nový VW Beetle - snímač mrtvého úhlu

  Snímač sledující mrtvý úhel

  Doslova noční můrou každého řidiče se může velice snadno stát mrtvý úhel. V novém voze Beetle vybaveným na přání dostupným "Snímačem sledujícím mrtvý úhel" s asistentem pro vyjíždění z parkovacího místa budete v rámci mezí systému při změně jízdního pruhu vždy upozorněni na nebezpečí kolize s vozem přibližujícím se zezadu. Pokud systém ve chvíli, kdy chce řidič změnit jízdní směr, rozpozná v mrtvém úhlu jiné vozidlo, vizuálně na něj upozorní blikáním LED kontrolky integrované v příslušném vnějším zpětném zrcátku.

  Výše uvedeného asistenta oceníte při couvání ven z parkovacího místa, kdy systém v rámci svých mezí rozpozná přibližující se vozidla a v případě hrozící srážky aktivuje akustickou výstrahu, která Vás upozorní na potenciální nebezpečí. Pokud na toto varování nebudete reagovat, začne systém automaticky brzdit, aby došlo k minimalizaci následků případné autonehody.

 • Nový Volkswagen Beetle - systém Rear View

  Zadní kamera "Rear View"

  S na přání dostupnou zadní kamerou "Rear View" pro Vás bude parkování hračkou. Kamera, která je dobře chráněna pod otočnou rukojetí se znakem Volkswagen na víku kufru, se aktivuje po zařazení zpátečky. Kamerou zachycený obraz se promítá na displeji audio systému "Composition Media" nebo navigačního systému "Discover Media". Kromě vlastní situace za vozem se na displeji zobrazují také statické vodicí linky, které představují velmi užitečnou pomůcku při odhadování vzdálenosti.

 • Parkpilot VW Beetle

  Parkpilot

  Těsné parkovací místo? A Vy zatím ještě nemáte rozměry svého nového "brouka" v oku? S na přání dostupným parkovacím asistentem ParkPilot to není žádný problém: díky senzorům v předním a zadním nárazníku Vás systém v rámci svých mezí akusticky, a v závislosti na zvoleném informačně-zábavním systému i vizuálně, upozorní na případné překážky. Čím více se budete k překážce přibližovat, tím vyšší bude frekvence akustické výstrahy, aby se při překročení vzdálenosti 30 cm změnila na nepřetržitý tón. Pokud zvládnete svého "brouka" sebejistě zaparkovat i bez podpory, můžete parkovacího asistenta ParkPilot jednoduše vypnout.


Ceník Volkswagen Beetle

Ceník Volkswagen Beetle

Ceník Originálního příslušenství VW Beetle

Katalog modelu Volkswagen Beetle (7,6MB)

Technická data Beetle

Konfigurátor modelu Volkswagen Beetle

Nové skladové vozy Volkswagen Beetle

Ojeté a předváděcí vozy VW Beetle - prověřené vozy Das WeltAuto


Akční nabídka: VOLKSWAGEN Beetle Maraton Edition 1,2 TSI 6G (77kW / 105k)

volkswagen beetle akcni nabidka

Ceníková cena: 451 900,- Kč
Zvláštní výbava celkem: 4 400,- Kč
Individuální sleva: -13 800,- Kč
Vaše akční cena: 442 500,- Kč

Volkswagen 1% - Financování na jedničku

 • Barva vozidla - Červená Tornádo (je v ceně modelu) 4 400,- Kč
 • Sériová výbava modelu Volkswagen Beetle

 • 12V zásuvka na středové konzole vzadu a vpředu
 • 17" kola z lehkých slitin "Rotor"
 • 7 J x 17 - pneumatiky 215/55 R 17
 • 2 čtecí lampičky vpředu
 • 2 opěrky hlavy vpředu, 2 vzadu
 • 2 tříbodové bezpečnostní pásy vpředu i vzadu, vpředu s předepínači
 • Asistent pro rozjezd do kopce
 • Automatická klimatizace Climatronic
 • Bluetooth Handsfree - pro RCD 510 / RNS 510 - hands free od verze 1.5 - GMS 900/1800 MHz - s hlasitým odposlechem přes reproduktory rádia - možnost přehrávání hudby z telefonu
 • Boční airbagy vpředu, hlavové airbagy vpředu i vzadu
 • Boční ochranné lišty v barvě vozu s chromovanou lištou
 • Centrální zamykání s dálkovým ovládáním
 • 2 sklapovací klíče
 • Čelní airbagy řidiče a spolujezdce - možnost deaktivace u spolujezdce
 • Easy Entry - usnadnění nástupu
 • Elektrické ovládání oken vpředu
 • Elektronický stabilizační systém ESP - hydraulický brzdový asistent - ABS, EDS, ASR, MSR
 • Isofix - příprava pro upevnění dvou dětských sedaček na zadních sedadlech
 • Komfortní přední sedadla, potahy v látce vzor Design
 • Kotoučové brzdy vpředu a vzadu
 • Make-up zrcátka ve slunečních clonách
 • Malý kožený paket: 3ramenný kož. volant - hlavice řadicí páky a madlo ruční brzdy v kůži
 • Mlhové světlomety - se statickým odbočovacím světlem
 • Nárazníky, kliky dveří a zpětná zrcátka vnější v barvě vozu
 • Nekuřácké provedení
 • Ocelové rezervní ploché kolo - dojezdové
 • Odkládací kapsy - na zadní straně předních sedadel
 • Paket Světla a výhled
 • dešťový senzor
 • vnitřní zpětné zrcátko s automatickou clonou
 • Palubní počítač Plus
 • Posilovač řízení elektromechanický - s proměnlivým účinkem v závislosti na rychlosti
 • Přední sedadla výškově nastavitelná (sedadlo řidiče i spolujezdce)
 • Přístrojová deska lakovaná v barvě vozu - horní část dveří také - lesklý lak
 • Rádio RCD310 s CD-MP3 - výkon 4x 20 W - 8 reproduktorů - Rádio RCD510 s CD-MP3 - barevný dotykový displej - výkon 4 x 20 W - 8 reproduktorů - CD-měnič pro 6 CD - 3,5 mm Aux-in zdířka pro připojení vnějších zdrojů signálu - šachta pro SD kartu k přehrávání audio souborů - funkce dopravního zpravodajství v celkové délce 4 minut (TIM)
 • Rezervní neplnohodnotné kolo
 • Středová loketní opěrka vpředu
 • Technický paket - parkovací systém "ParkPilot" - signalizace překážek vpředu i vzadu - kontrola poklesu tlaku v pneumatikách
 • Tempomat
 • Textilní koberečky vpředu a vzadu
 • Vnější zpětná zrcátka - elektronicky nastavitelná a vyhřívaná - na straně řidiče asferické
 • Vyhřívaná přední sedadla a trysky ostřikovačů předního skla
 • Výstražný trojúhelník
 • Zadní sedadlo nedělené - opěradlo dělené symetricky a sklopné

Ceny všech modelů jsou v Kč včetně 21% DPH.

Veškeré údaje obsažené v tomto ceníku mají pouze informativní charakter. Od data předání do tisku nebo uveřejnění na internetu mohlo dojít k úpravám.


Pakety výbavy

Bez ohledu na to, zda je pro Vás důležitý komfort, příjemné osvětlení nebo unikátní design, Vás jistě osloví některý z našich paketů volitelné výbavy.

VW Beetle - paket Styl

Paket Styl

Atraktivní stylové detaily

Jsou případy, kdy malé detaily znamenají obrovský rozdíl. Dokladem toho je na přání dostupný paket "Styl" pro nový model Beetle Design a nový Beetle R-Line*. V rámci úrovně výbavy "Design" je palubní deska výhradně v šedém lakovaném provedení Platinum, zatímco u úrovně výbavy "R-Line" je v tmavém provedení se vzorem Dark Grid. Středová konzola je v rámci paketu "Style" dle Vašeho přání k dispozici v barvách žlutá Sandstorm, červená Tornado, oranžová Habanero nebo bílá Pure White. Ve stejném odstínu jako obložení středové konzoly budou lakovány také jinak chromované dekorativní lemy klik dveří a dekorativní kroužky okolo výdechů ventilace a informačně-zábavního systému - díky tomu budete mít možnost vždy se kochat svou oblíbenou barvou.


VW Beetle - Paket Světla a osvětlení

Paket Světla a osvětlení

Pro Váš skvělý výhled

V dešti, za tmy nebo v kombinaci obojího vyžaduje řízení maximální soustředěnost. Ten, kdo se rozhodne pro volitelný paket Světla a osvětlení, si bude v takových chvílích vychutnávat mimořádnou podporu. Tento paket zahrnuje dešťový senzor, který v závislosti na intenzitě srážek reguluje frekvenci stírání oken. S vnitřním zpětným zrcátkem s automatickou změnou odrazivosti již nebudou problémem ani oslňující reflektory za Vámi jedoucích vozidel. Přední lampičky na čtení po setmění projasní interiér, zatímco doplňkové LED osvětlení interiéru zvýrazní důležité prvky jako je středová konzola.


VW Beetle - Zimní paket

Zimní paket

Vřelé prostředí navzdory mrazivému okolí

Nový Beetle je vynikajícím celoročním vozem. Nicméně pokud teploty klesnou pod bod mrazu, může to narušit Vaše potěšení z jízdy. V tomto směru Vám může pomoci na přání dostupný Zimní paket. O Váš komfort se postarají vyhřívaná sedadla, která budou bez ohledu na to, zda je zapnuté topení, chvíli po otočení příslušného knoflíku příjemně teplá. Protože jsou automaticky vyhřívány také trysky ostřikovačů čelního skla, kdykoliv budete potřebovat, budete mít k dispozici dostatek ostřikovací kapaliny pro očištění čelního skla a zajištění dobrého výhledu na silnici před sebou.


Vychutnejte si cestování v novém Beetlu

 • Kulaté světlomety VW Beetle

  Světlomety

  Kulaté světlomety neslouží jen jako rozpoznávací znak "brouků", ale zároveň v sobě ukrývají sofistikovanou technologii: tyto halogenové světlomety Vám po setmění zajistí prvotřídní výhled na cestu i okolní prostředí.

  Na přání jsou k dispozici také bi-xenonové světlomety s LED světly pro denní svícení a s LED směrovými světly, které povznáší motto "vidět a být viděn(a)" na novou úroveň. Obzvláště při nočních jízdách oceníte osvětlení v barvě podobné dennímu světlu, které méně namáhá zrak, a lepší boční osvětlení bi-xenonových světlometů. Díky LED světlům pro denní svícení a LED směrovým světlům je vůz snadno rozpoznatelný pro ostatní účastníky silničního provozu, na které navíc udělá dojem také atraktivní tvar písmene "C", které je vytvořeno prostřednictvím LED diod.

 • Interiér nového VW Beetlu

  Individualizace - barevný a osobitý

  Řidič nového "brouka" má nyní nezbytné jízdní informace k dispozici na přehledné kombinované přístrojové desce, která může být na přání doplněna moderním a elegantním přístrojovým panelem integrovaným v palubní desce. Oproti předchozím modelovým variantám je vůz vybaven také vnitřním osvětlením, které podtrhuje design interiéru.

  Potěchou pro oko se Vám stane především velmi barevný design interiéru nového Volkswagenu Beetle, ve kterém se odráží barva karoserie, protože jsou palubní deska a kryty prahů lakovány v barvě vozu. Ve stejném odstínu je lakováno také dekorativní vsazení volantu. Třešničkou na dortu je středová konzola lakovaná v šedém odstínu Platinum, který může být na přání nahrazen jedním z těchto barevných laků: žlutá Sandstorm, červená Tornado, oranžová Habanero, modrá Blue Silk nebo bílá Pure. Dáváte přednost spíše sportovně výraznému designu? Pak je pro Vás tím pravým řešením na přání dostupná palubní deska v IML provedení, v rámci kterého působí hladký povrch opticky jako strukturovaný, což vytváří velmi atraktivní efekt.
  Ryzí styl: interiér zvláštní edice "Denim" se nese ve znamení skutečně osobitého stylu. Jedinečnou atmosféru zde vytváří designové prvky jako jsou lišty dveřních prahů v tmavém grafitovém provedení s dekorativním nápisem "Denim", volant s kontrastním prošíváním a se znakem "Beetle" nebo hlavice řadicí páky s kontrastním prošíváním.

 • Bezpečnost v novém Beetlu

  Bezpečnost

  V novém voze Beetle Vás budou výborně chránit nejen čelní airbagy pro řidiče a spolujezdce, ale také boční airbagy pro cestující na předních sedadlech. Standardní výbavou vozu je také multikolizní brzda, která se v rámci svých limitů automaticky aktivuje při nárazu, aby pomohla předejít následným nárazům, díky čemuž se sníží závažnost dopravní nehody.
  Protože nejde "jen" o bezpečnost, ale také o zabezpečení, součástí na přání dostupného bezklíčového odemykání a startování "Keyless Access" je pojistka, která zablokuje páčky dveří a centrální zamykání. Pro ty, kteří touží svůj vůz zajistit ještě více, je na přání k dispozici také alarm "Plus" se sledováním prostoru kabiny.

 • VW Beetle - Audiosystém Fender

  Audiosystém Fender

  Chromované lemování reproduktorů v kombinaci s výraznými logy Fender® na trojúhelníkových reproduktorech a na subwooferu dávají jasně najevo, že Vás bude nový model Beetle doslova rozmazlovat hudbou. Srdce soustavy reproduktorů Fender® tvoří desetikanálový zesilovač třídy A/B, který nabízí výstupní výkon 400 W. O úžasně prokreslený zvuk se postarají čtyři výškové reproduktory s vysoce kvalitními textilními membránami, dva basové reproduktory s dvojitou a dva s jednoduchou kmitací cívkou a jeden subwoofer s dvojitou kmitací cívkou, který funguje jako uzavřený basový reproduktor v zavazadlovém prostoru. Aby byl hudební zážitek dokonalý, lze atmosféru ve voze umocnit prostřednictvím náladového osvětlení "Ambientebeleuchtung High" ve třech barevných tónech (bílý, modrý a červený).

 • Car-Net v novém Beetlu

  Car-Net App-Connect

  Systém Car-Net App Connect Vám umožní propojit Váš chytrý telefon s audio systémem "Composition Media" nebo s navigačním systémem "Discover Media". Díky tomu můžete pracovat s vybranými aplikacemi svého chytrého telefonu prostřednictvím palubního dotykového displeje. To však zdaleka není jedinou výhodou tohoto systému: díky nespočtu různých aplikací budete mít k dispozici také informace o vozidle a celou řadu užitečných a zábavních funkcí. Společnost Volkswagen nabízí tři rozhraní, prostřednictvím kterých lze propojit chytré telefony s různými operačními systémy: MirrorLink™, Android Auto™ společnosti Google a Apple CarPlay™. Informace o kompatibilitě různých chytrých telefonů s konkrétním rozhraním najdete na webových stránkách www.volkswagen.de/mobiltelefon. Rádi bychom Vás upozornili na to, že všechny nabízené aplikace nemusí být v rámci jednotlivých rozhraní a v závislosti na konkrétní zemi dostupné. Bližší informace o funkci systému Car-Net App-Connect najdete na stránkách: Volkswagen Car-Net

 • VW Beetle s tempomatem

  Tempomat

  Tohoto asistenta oceníte především na dlouhých cestách za neměnících se podmínek, protože s ním nebude stereotypní řízení tak únavné: v závislosti na stoupání a klesání silnice za Vás bude automaticky udržovat nastavené tempo. Mimo to, že nebudete muset nohou na plynovém pedálu neustále regulovat rychlost, budete snáze schopni dodržovat předepsaná rychlostní omezení. Jediné, co musíte udělat, je nastavit požadovanou rychlost, kterou je třeba upravit v závislosti na dopravních značkách a předpisech, a pak si jen užíváte jízdu, která není ani rychlá ani pomalá. Pokud začnete brzdit nebo sešlápnete spojku, systém se vypne.


Rozměry modelu VW Beetle a technické údaje


 • testovaci-jizda
Zpět nahoru