Volkswagen Amarok

Život přináší spoustu výzev. Jste na to připraveni?

Tam, kde ostatní dosáhnou hranice svých možností, Amarok jede svou vlastní cestou bez omezení
 • Volkswagen Amarok - Dva typy listových per

  Dva typy listových per

  Pro toho, kdo potřebuje převážet těžké náklady a přesto si přeje, aby jízdní vlastnosti vozu byly stejné jako u limuzíny, jsou nejlepší volbou listová pera "Komfort". Tato listová pera významně zvyšují jízdní komfort zejména při vysokých rychlostech a současně snižují hladinu hluku. Listová pera "Komfort" nejsou v nabídce pro Amarok SingleCab.

  Listová pera "Heavy-Duty" umožňují transport nákladů až do hmotnosti 1,1 t, zaručují vysokou úroveň bezpečnosti při přetížení a jsou konstruována tak, aby při plném zatížení lehce zvládla zejména jízdu v těžkém terénu.

 • Volkswagen Amarok - ABS s funkcí Off road

  ABS s funkcí Off road

  Více bezpečnosti v nepředvítalném terénu. Amarok může být kromě sériově dodávaného protiblokovacího systému vybaven také ABS s funkcí "Off-road", která byla speciálně vyvinuta pro jízdu po nezpevněných cestách. Po její aktivaci - stiskem tlačítka - dojde mimo jiné k prodloužení intervalu mezi brzdnými rázy. Kola jsou při brzdění kontrolovaně blokována, takže na šotolinových a písčitých cestách dochází k tvorbě malých brzdných "klínů" materiálu před koly vozu. To podstatně zkracuje brzdnou dráhu automobilu.

 • Volkswagen Amarok - Nájezdový úhel a brodivá hloubka

  Nájezdový úhel a brodivá hloubka

  Pickup, který si poradí s každou výzvou. Amarok zvládne prudká stoupání i hluboké kaluže. Jeho nájezdový úhel je impozantních 28 stupňů a sjezdový úhel 23,6 stupňů (28 stupňů bez zadního nárazníku). Maximální brodivá hloubka je 500 mm.


Vyjímečný v každém směru. I ve svém interiéru

Ať je pracovní nasazení jakkoliv těžké, ve voze Amarok Vás jen tak něco nerozhází. Disponuje totiž výbavou, jakou je možné vidět pouze u osobních automobilů.
 • Volkswagen Amarok - Kabina

  Kabina

  Jednoduché ovládání díky funkčnímu designu. Materiály nejvyšší kvality, jak na pohled, tak na dotyk a ergonomické důmyslné uspořádání ovládacích prvků vytvářejí nový standard ve třídě pickupů. Je zde spousta odkládacích přihrádek, mimo jiné v obložení dveří, ve středové konzole a na palubní desce, jež zajistí, aby drobnosti, bez kterých se na svých cestách neobejdete, byly bezpečně uloženy. Přihrádka na palubní desce je dokonce uzamykatelná. Velmi praktické jsou kulové výdechy ventilace, které umožňují přímou a přesnou regulaci proudu vzduchu.

 • Volkswagen Amarok - Sedadla

  Sedadla

  Obě přední ergonomicky tvarovaná sedadla jsou výškově nastavitelná a na přání mohou být vyhřívaná. Na straně spolujezdce vpředu je nástup do vozidla usnadněn díky úchytnému madlu, u modelů Amarok DoubleCab Trendline a Amarok DoubleCab Highline je úchytné madlo také na A-sloupku na straně řidiče. Dva držáky nápojů zajistí bezpečné uložení kávy a občerstvení. Dalším praktickým prvkem modelů DoubleCab Trendline a DoubleCab Highline jsou zásuvky pod sedadly, do kterých můžete uložit různé drobnosti. Samozřejmě je postaráno i o Vaši bezpečnost. Čelní airbagy řidiče a spolujezdce a dva hlavové boční airbagy Vás ochrání v případě nehody.

  V okamžiku, kdy se usadíte na jedno ze zadních komfortních sedadel vozu Amarok DoubleCab, nebude se Vám chtít hned tak vystoupit. Na zadním sedadle na Vás zapůsobí spousta prostoru nad hlavou i pro nohy. Nezbytná bezpečnost je zajištěna díky třem opěrkám hlavy, třem bezpečnostním tříbodovým pásům a úchytům ISOFIX pro ukotvení dvou dětských sedaček. Sklopné sedáky sedadel mohou být rychle a snadno zvednuty. Nastupování a vystupování je u výbav Amarok Trendline a Amarok Highline usnadněno díky dvěma úchytným madlům na B-sloupku karoserie.

 • Volkswagen Amarok - Úložné prostory

  Úložné prostory

  V obložení dveří řidiče a předního spolujezdce jsou odkládací kapsy s prolisy pro uložení 1,5litrové lahve. Pro modely Amarok DoubleCab jsou prolisy, do kterých je možné uložit litrové lahve, také v obložení zadních dveří.

  Držák nápojů je integrován do středové konzoly a zajistí bezpečné uložení Vašich nápojů. Ve voze Amarok DoubleCab Trendline a Amarok DoubleCab Highline se vzadu nacházejí další dva výsuvné držáky nápojů.

  Za řadicí pákou se nachází praktická odkládací přihrádka, která je pro výbavy Amarok DoubleCab Trendline a Amarok DoubleCab Highline sériově opatřena uzamykatelným krytem a současně slouží jako střední loketní opěrka.


Volkswagen Amarok - 8stupňová automatická převodovka

Technologie: 8stupňová automatická převodovka

O dvě rychlosti více

Osmistupňová automatická převodovka se dodává ve spojení s motorem o výkonu 132 kW/180 k. První převodový stupeň je určen pro rozjezd v terénu a pro rozjezd s připojeným přívěsem. Z toho důvodu není nutné použít dodatečnou redukci převodovky. Naproti tomu osmý stupeň má prodloužený převodový poměr a je koncipován pro úspornou jízdu při nízkých otáčkách motoru.

Není v nabídce pro Amarok SingleCab.


Volkswagen Amarok - Paket Technika

Komfort: Paket Technika

Dokonalá kontrola spotřeby paliva

Tempomat a multifunkční displej palubního počítače zajistí větší komfort jízdy. Multifunkční displej Vám zprostředkuje informace, díky nimž budete jezdit bezpečněji a úsporněji - mimo jiné např. dojezdovou vzdálenost. Pro Amarok DoubleCab Trendline a DoubleCab Highline jsou tyto prvky součástí sériové výbavy.


Volkswagen Amarok - Hmotnost nákladu

Ložná plocha: Hmotnost nákladu

Spolupracovník, na jehož sílu můžete spolehnout

Maximální užitečné zatížení vozu Amarok je 1 145 kg*. Tato hodnota je dosažena ve spojení s listovými pery "Heavy Duty", která mohou být kombinována jak s pohonem zadní nápravy, tak s přiřaditelným pohonem všech kol 4Motion.

Alternativou k listovým perům "Heavy Duty" jsou u vozu Amarok DoubleCab listová pera "Komfort". S nimi dosahuje hodnota maximálního užitečného zatížení 772 kg*. Listová pera "Komfort" je možné kombinovat s pohonem všech kol 4Motion, a to jak s přiřaditelným, tak se stálým.

Hodnota se může lišit v závislosti na výbavě a výkonové verzi motoru.


TECHNOLOGIE a bezpečnost: Synonymum pro bezpečí

Amarok díky mnoha asistenčním a bezpečnostním systémům snadno zvládne i jízdu v těžkém terénu. Je proto v každém ohledu ideálním automobilem pro plnění náročných úkolů všedního dne.
 • Volkswagen Amarok - Airbagy

  Airbagy

  V případě nehody Vás chrání ze všech stran. Každý Amarok je vybaven airbagy, jež využívají nejnovější technologie. Pouze několik milisekund poté, co nárazové (Crash) senzory zaznamenají kolizi, dojde k naplnění airbagů řidiče i spolujezdce vpředu směsí plynu. Tím je zajištěna ochrana hlavy a horní části trupu obou pasažérů. Po stranách obou předních sedadel jsou navíc integrované kombinované hlavové a boční airbagy, které jsou bezprostředně aktivovány v případě bočního nárazu.

 • Volkswagen Amarok - Technologie pohonu

  Technologie pohonu

  Pohon zadní nápravy. Při akceleraci se zvyšuje zatížení zadní nápravy, což zlepšuje kontakt jejích kol s vozovkou. Současně při pohonu zadní nápravy není na přední kola přenášen krouticí moment motoru, což má příznivý vliv na řízení automobilu.

  Přiřaditelný pohon všech kol 4Motion znamená spolehlivou trakci na jakémkoli povrchu. Po aktivaci prostřednictvím tlačítka rozděluje výkon motoru na obě nápravy rovnoměrně v poměru 1 : 1 a zlepšuje tak záběr. V náročném terénu a v prudkých stoupáních může být navíc ještě zapojena přiřaditelná redukce převodovky. Elektronický stabilizační systém pracuje i při zapnutém pohonu všech kol. Na zpevněných cestách se Váš vůz opět chová jako automobil s pohonem zadní nápravy.

  Stálý pohon všech kol 4Motion s diferenciálem TORSEN umožňuje maximálně využít všech výhod tohoto pohonu pro dynamickou jízdu jak po zpevněných cestách, tak v terénu.

 • Volkswagen Amarok - Bezpečnost jako součást sériové výbavy

  Bezpečnost jako součást sériové výbavy

  Elektronický stabilizační systém (ESP) pomáhá, aby se vozidlo nedostalo do smyku. Systém v kritických situacích vyhodnotí data získaná ze sítě senzorů - mimo jiné porovnává směr pohybu vozu s aktuálním natočením volantu a současně vyhodnocuje také informaci o hmotnosti nákladu. V případě potřeby může zasáhnout prostřednictvím cíleného brzdění jednotlivých kol a přispět tak k obnovení směrové stability. Činnost ESP je současně synchronizována s funkcí systémů ABS, MSR a ASR a je aktivní i u vozů s přiřazeným pohonem všech kol 4Motion. Avšak ani ESP nedokáže překonat hranice fyzikálních zákonů, a proto je nutné dbát zásad bezpečné jízdy.

  Speciálně přizpůsobené tažné zařízení Volkswagen doplňuje funkci elektronického stabilizačního systému (ESP) o stabilizací jízdní soupravy. V případě, že boční výkyvy připojeného přívěsu přesáhnou stanovenou mez, systém řízeným zásahem sníží kroutící moment motoru. Přívěs se tak stabilizuje a současně se zvýší bezpečnost jízdy. Hranice fyzikálních zákonů však ani stabilizace jízdní soupravy překonat nedokáže.

  Elektronická uzávěrka diferenciálu (EDS) zasáhne v případě, že se jedno z kol začne protáčet. EDS jej cíleně přibrzdí a odvede z něj veškerý výkon na druhé kolo zadní nápravy - v případě vozu s pohonem zadní nápravy, resp. na ostatní tři kola u vozu s pohonem 4Motion. EDS může být na přání kombinována s mechanickou uzávěrkou diferenciálu zadní nápravy.

  Varovná funkce brzdových světel se aktivuje v případě nouzového brzdění při rychlosti nad 50 km/h a projeví se blikáním brzdových světel. Po zastavení jsou následně aktivována varovná světla, která jsou po opětovném rozjetí a dosažení rychlosti 10 km/h automaticky vypnuta.


Ceník Volkswagen Amarok

Ceník Volkswagen Amarok

Ceník Originálního příslušenství Volkswagen Amarok

Katalog Volkswagen Amarok (7,7 MB)

Katalog Volkswagen Amarok Dark Label

Katalog kompletního příslušenství na VW Amarok (6,3 MB)

Technická data VW Amarok

Konfigurátor modelu Volkswagen Amarok

Nové skladové vozy Volkswagen Amarok


 NEJPRODÁVANĚJŠÍ KONFIGURACE: VOLKSWAGEN Amarok DC Trendline 2,0 TDI 4MOT 103kW 6G

Volkswagen Amarok - Nejprodávanější konfigurace

Ceníková cena bez 21% DPH: 703 107,- Kč
Individuální sleva: -36 437,- Kč
Zvláštní výbava celkem: 35 746,- Kč
Vaše akční cena bez 21% DPH: 702 479,- Kč

Financování - Volkswagen Business mobility

Revoluční financování užitkových vozů Volkswagen.

 • Zvláštní výbava (je zahrnuta v ceně modelu)

 • Barva vozidla hnědá "toffee" 15 014,- Kč
 • 4MOTION přiřaditelný pohon náprav 0,- Kč
 • Gumová podlaha v kabině řidiče a prostoru pro cestující 2 569,- Kč
 • Paket "Cool Sound" 9 820,- Kč
  • rádio RCD 310 se 6 reproduktory
  • klimatizace "Climatronic"
  • částečná kožená výbava: kožený volant, řadicí páka a ruční brzda
 • Potahy sedadel "Trail" látkové 0,- Kč
 • Tážné zařízení vzadu pevné 8 343,- Kč
  • Sériová výbava modelu Volkswagen Amarok

 • 12 V zásukvy 3 ks (na přístrojové desce, ve středové konzoli a v nákladovém prostoru)
 • 2 boční dveře v prostoru pro cestující
 • 2 sluneční clony
 • 3. brzdové světlo
 • 4MOTION permanentní pohon všech kol - ABS, EDS, ASR s elektronickou uzávěrkou diferenciálu: - asistent pro rozjezd do kopce
 • ESP elektronický stabilizační systém
 • Airbag řidiče a spolujezdce: - možnost deaktivace airbagu spolujezdce
 • Automatický spínač světlometů: - denní svícení
 • Boční airbagy vpředu s hlavovými airbagy
 • Centrální zamykání s dálkovým ovládáním: - vnější zpětná zrcátka elektricky nastavitelná
 • Determální skla (zelená)
 • Elektrické ovládání oken vpředu i vzadu
 • Elektronický imobilizér
 • Emisní norma EURO 5 plus
 • Kobercová podlaha v kabině řidiče i prostoru pro cestující
 • Kola z lehkých slitin "Taruma" 6,5Jx16
 • Komfortní kabina řidiče
 • Kontrola zapnutí bezpečnostního pásu řidiče
 • Kuřácké provedení - zapalovač a popelník
 • Lapače nečistot vpředu a vzadu
 • Mlhové světlomety
 • Multifunkční ukazatel
 • Odkládací přihrádka u spolujezdce: - uzamykatelná
 • Odkládací přihrádky pod sedadly řidiče a spolujezdce
 • Osvětlení zadního nákladového prostoru
 • Palivová nádrž 80 l
 • Plnohodnotné ocelové rezervní kolo
 • Pneumatiky 245/70 R 16 111T
 • Poloautomatická klimatizace "Climatic"
 • Potahy sedadel "Trail" látkové
 • Přední nárazník vozu: - lakovaný v barvě vozu - horní díl mřížky chladiče chromový, spodní díl černý
 • Příprava pro tažné zařízení
 • Rádio "RCD 210" s CD a MP3 přehrávačem: 4 reproduktory vpředu
 • Spodní kryt motoru
 • Stabilizátory vpředu
 • Středový tunel s odkládací přihrádkou: - loketní opěrka
 • Tempomat
 • Trojlavice v prostoru pro cestující
 • Tuhá zadní náprava s vícevrstvými listovými pery
 • Úchytná oka v podlaze nákladového prostoru: - 4 ks
 • Vnější zpětná zrcátka: - lakovaná v barvě vozu - elektricky nastavitelná - vyhřívaná
 • Výškově a sklonově nastavitelný volant
 • Výškově nastavitelné sedadlo řidiče a spolujezdce
 • Zadní nárazník vozu z pochromované oceli: - s integrovaným nástupním schůdkem
 • Zadní výklopné dveře uzamykatelné
 • Zdířka AUX-IN: - v přihrádce spolujezdce - připojení vnějšího zdroje zvuku pomocí konektoru typu Jack o průměru 3,5 mm ze sluchátkového výstupu libovolného přehrávače

 • Volkswagen Amarok - Klimatizace

  Klimatizace

  Zachovejte chladnou hlavu při jakékoli teplotě.

 • Volkswagen Amarok - Rádia a navigační systémy

  Rádia a navigační systémy

  Ukazují cestu a starají se o Vaši zábavu.

 • Volkswagen Amarok - Motory TDI

  Motory TDI

  Více radosti z jízdy v každém terénu.

 • Volkswagen Amarok - Stoupavost

  Stoupavost

  Užijte si nejvyšší výkon v každém terénu.

 • Volkswagen Amarok - Příčný sklon

  Příčný sklon

  Extrémní sklon.

 • Volkswagen Amarok - Systém Start-Stop

  Systém Start-Stop

  Při stání na červenou se uleví životnímu prostředí.


 Každá úloha má své řešení

Který Amarok je pro Vás ten pravý?

Užitkový automobil s nejširší ložnou plochou ve své třídě, listová pera "Heavy Duty" a volitelný pohon všech kol 4Motion pro těžké terénní podmínky? Nebo automobil, který představuje životní styl s volantem a hlavicí řadicí páky v kůži, s chromovaným zadním nárazníkem, klimatizací "Climatronic" a listovými pery "Komfort"? Nebo z obojího trochu? Amarok dokáže uspokojit nejrůznější přání. Díky různým koncepcím pohonu a možnostem odpružení stejně jako bohaté výbavě je Amarok připraven na téměř jakoukoli výzvu.

 • Volkswagen Amarok - DoubleCab

  Volkswagen Amarok - DoubleCab

  Velmi praktický a vhodný pro těžkou každodenní službu. V interiéru Amarok zaujme spoustou místa pro hlavu a nohy.

  - ložná plocha široká 1 222 mm
  - osvětlení ložné plochy a čtyři úchytná oka
  - na přání s pohonem všech kol 4Motion
  - airbagy řidiče i spolujezdce, stejně jako dva hlavové airbagy jsou součástí sériové výbavy
  - elektronický stabilizační systém (ESP) včetně, elektronické uzávěrky diferenciálu (EDS), ABS s funkcí "Offroad" a stabilizací jízdní soupravy
  - šestnáctipalcová ocelová kola jako součást sériové výbavy
  - rádio "RCD 210" jako součást sériové výbavy
  - a mnoho dalších

 • Volkswagen Amarok DoubleCab Trendline

  Volkswagen Amarok DoubleCab Trendline.

  Pickup, který nabízí něco navíc. Amarok Trendline nabízí spoustu komfortu a zapůsobí svým elegantním dojmem.

  - přední nárazník a madla dveří lakována v barvě vozu
  - šestnáctipalcová kola z lehké slitiny jako součást sériové výbavy
  - látkové potahy sedadel sériově, částečné čalounění v kůži jako součást výbavy na přání
  - středová konzola s odkládací přihrádkou a uzamykatelným krytem
  - 12V zásuvka na přístrojové desce
  - elektricky nastavitelná a vyhřívaná vnější zpětná zrcátka
  - elektrické ovládání oken dveří
  - multifunkční displej palubního počítače
  - rádio "RCD 210" jako součást sériové výbavy
  - poloautomatická klimatizace "Climatic
  - a mnoho dalšího

 • Volkswagen Amarok DoubleCab Highline

  Volkswagen Amarok DoubleCab Highline.

  Vysoce kvalitní a elegantní. Amarok Highline nabízí výbavu, o které lze říci vše, jen ne to, že je obyčejná.

  - přední nárazník s chromovými aplikacemi
  - chromovaný zadní nárazník jako součást sériové výbavy
  - částečně chromované kryty vnějších zpětných zrcátek
  - sedmnáctipalcová kola z lehké slitiny jako součást sériové výbavy
  - automatická klimatizace "Climatronic"
  - volant, hlavice řadicí páky a madlo ruční brzdy potažené kůží
  - sedadla částečně čalouněná kůží, výběr ze dvou variant kůže
  - rádio "RCD 310" jako součást sériové výbavy
  - a mnoho dalšího


 • testovaci-jizda
Zpět nahoru