Servis vozidel Volkswagen

Servis vozidel Volkswagen

Servis vozidel Volkswagen

V Car Centru poskytujeme kompletní služby. Nejen, že prodáváme nové i ojeté vozy VW, ale také umíme poskytnout kvalitní servisní služby. Naše dílny jsou vybaveny nejmodernější technikou. Máme tým zkušených techniků a mechaniků, kteří si poradí s každým požadavkem či závadou. Proto jsme schopni nabídnout nejen servis vozidel VW v případě poruchy či havárie, ale také velmi kvalitní sezónní servis.

Nejen servis, ale i pravidelná údržba

Kterému majiteli vozu nezáleží na bezporuchovém provozu svého automobilu? Jsme přesvědčení, že žádnému. Proto je však potřeba navštívit autorizovaný servis Volkswagen nejen v případě poruchy nebo havárie, ale pravidelně, aby vůz dostal potřebnou servisní kontrolu a případnou sezónní údržbu. Ve spoustě případů tak lze předejít poruše či nadměrnému opotřebení některých součástek, což pro majitele samozřejmě znamená nejen úsporu peněz, ale i času. Navštivte nás, a najdeme optimální řešení i pro váš vůz.

Nejvyšší záruka kvality

Každá oprava nebo servisní údržba v našem autorizovaném servisu Volkswagen podléhá přísné kontrole kvality, která je zaštítěna normou ISO 9001:2000, pro kterou jsme naše servisní provozy certifikovali. Ať už se jedná o běžnou servisní prohlídku, odbornou diagnostiku, klempířské či lakýrnické práce, nebo o výměnu součástek, vždy je práce odvedena stejně kvalitně, jak určují vysoké standardy automobilky Volkswagen.

Kdykoli nás potřebujete!

Pro každého majitele vozu Volkswagen je důležitá informace, že využíváme non-stop odtahovou službu, která vždy zajistí dopravu nepojízdného vozu do našeho servisu. Stačí jen zavolat na číslo +420 602 404 489 (František Říha). Kdykoliv budete potřebovat servis Volkswagen, můžete využít non-stop asistenční službu na telefonních číslech 800 123 000 nebo +420 261 104 363.

Provozní doba servisu

Náš autorizovaný servis Volkswagen je pro vás otevřen jak v Liberci, Pondělí - Pátek od 7 do 18 hodin, Sobota od 8 do 12 hodin, tak i v Praze ve Vršovicích U Seřadiště 65/7, Pondělí - Pátek od 8 do 17 hodin. Domluvte si termín vaší servisní prohlídky s našimi techniky.

Kontakt servis VW Liberec

Těšíme se na Vás.

Zpět nahoru