29 červen 2015

Plus X Award 2015: Volkswagen získal ocenění „Designérský tým roku“

Plus X Award 2015

2015-06-22

Volkswagen získal ocenění "Designérský tým roku"

Designérský tým značky Volkswagen byl vyznamenán oceněním Plus X Award. Ocenění za inovace převzal jménem svého týmu Klaus Bischoff, šéfdesignér značky Volkswagen. Kromě toho obdržely tři modely značky Volkswagen prestižní pečeť kvality v dalších pěti kategoriích.

Značka Volkswagen

Značka Volkswagen patří mezi velké vítěze letošní soutěže Plus X Award, v níž si zajistila hned šest ocenění. Speciální ocenění bylo předáno designérskému týmu značky Volkswagen. Porota v oficiálním vyjádření uvedla: "Volkswagen vyvíjí po dlouhá desetiletí identitu své značky a neopustil ji ani tváří v tvář moderním trendům. Ve skutečnosti tomu bylo právě naopak. Odpovídající koncepty, od velkého celku až po detaily, od siluety až po stále důležitější světelný podpis, spojují funkčnost a emoce. Zejména s konceptem 'C Coupé GTE', představeným nedávno v Šanghaji, dokázal designérský tým značky Volkswagen, jak je aktuální designérský styl Volkswagenu aplikovatelný pro vozy všech velikostí a zároveň velmi ušlechtilý."

Dva modely značky Volkswagen získaly navíc ocenění Plus X Top "Nejlepší produkt roku": Passat Variant byl vyznamenán na základě "svého dokonalého zpracování a svého nadčasového designu interiéru a exteriéru" jako "Kombi roku 2015/2016". Také Golf Sportsvan, který podle poroty "nabízí rozhodující míru prostoru a funkčnosti a navíc posunuje téma mobility na úroveň, kterou zákazníci ocení", obdržel renomované ocenění Plus X Award jako "Kompaktní MPV roku 2015/2016".

Kromě toho byly modely Passat Limuzína, Passat Variant a Golf Sportsvan oceněny za inovace v oblasti "Vysoké kvality, designu a komfortu ovládání".

Mezinárodně uznávaná soutěž Plus X Award je pořádána od roku 2004 a každoročně oceňuje nejinovativnější a nejprogresivnější produkty, které mají alespoň jeden výjimečný prvek, jímž je umocněna přidaná hodnota produktu. Přihlášené produkty posuzovala nezávislá mezinárodní porota zastupující 27 odvětví.

Volkswagen Passat Limuzína a Passat VariantVolkswagen Passat VariantVolkswagen Golf Sportsvan

Zpět nahoru