Nový VW Transporter

 • nastavuje nová měřítka
 • maximální účelnost a flexibilita
 • nový design
 • nové asistenční systémy
 • nová generace motorů T6
 • bezpečnost cestujících na prvním místě

Transporter šesté generace

Flexibilní, všestranný a plný inovací: Nový Transporter je dokonale připraven pro potřeby profesionálů. Nejmodernější asistenční systémy, nová kabina s promyšlenými odkládacími přihrádkami a největší nákladový prostor ve své třídě dělají z vozu Transporter 6. generace ideálního partnera pro plnění náročných úkolů všedních dnů. Moderní vzhled s přesným vedením linií a čisté hrany pak vizuálně charakterizují tohoto předjezdce pravého Originálu.

Nový design T6

Přesné linie a čisté tvary dodávají novému vozu Transporter nezaměnitelný výrazný a profesionální charakter. Nové halogenové světlomety H4 a černá mřížka chladiče s chromovanou lištou dokonale ladí s designem čelní partie. Celkový vzhled je pak ztělesněním profesionality a kompetence a je tak předobrazem dojmu, kterým chtějí zapůsobit profesionálové.


Transporter šesté generace

Nové úsporné motory T6
 • T6 - Motory

  Motory

  Nový Transporter může být vybaven jedním z motorů nejnovější generace, které se vyznačují mimořádně nízkou spotřebou paliva – průměrně 5,5 l/100 km při emisích CO2 145 g/km7. Transporter kombi je navíc na přání možné vybavit adaptivní regulací podvozku DCC, která zlepšuje jízdní vlastnosti. Pomocí stisku tlačítka u ní lze individuálně přizpůsobit nastavení podvozku ve stupních NORMAL, COMFORT a SPORT.

 • T6 - 4Motion

  Pohon všech kol 4MOTION

  Pro plnění pracovních úkolů v náročném terénu může být Transporter na přání vybaven pohonem všech kol 4MOTION, který využívá také spojku Haldex nejnovější generace. Nový Transporter tak ve své třídě patří k vozům, které jsou nejlépe připraveny pro jízdu v terénu. V kombinaci se sedmistupňovou převodovkou s dvojitou spojkou DSG si díky plně automatickému řazení užijete mimořádný jízdní komfort.

 • T6 - BlueMotion Technology

  Efektivní BlueMotion Technology

  Nová generace motorů TDI splňujících emisní normu Euro 6 stejně jako osvědčené motory s emisní normou Euro 5 jsou u nového vozu Transporter sériově vybaveny opatřeními BlueMotion Technology, která zahrnují systém „Start-Stop“, využívání energie uvolněné při brzdění a pneumatiky se sníženým valivým odporem.


Transporter T6 - Ceník a data

Ceník Volkswagen Transporter T6

Ceník originálního příslušenství T6

Ceník VW Transporter podvozek

Katalog VW Transporter (12MB)

Katalog kompletního příslušenství na VW Transporter T6 (6,3 MB)

VW Transporter T6 - technická data

Konfigurátor VW Transporter T6

Nové skladové vozy Volkswagen Transporter

Ojeté a předváděcí vozy VW Transporter - prověřené vozy Das WeltAuto

Záruka Volkswagen 200 000 km, nebo 4 roky


T6 - Light Assist

VW Transporter "Light Assist"

Regulace dálkových světel

Systém „Light Assist“ automaticky přepíná dálková světla v případě, že zaregistruje prostřednictvím kamery zabudované v uchycení vnitřního zpětného zrcátka protijedoucí nebo vpředu jedoucí vozidlo. Při úplné tmě a při rychlosti nad 60 km/h automaticky zapíná dálková světla. Díky automatickému přepínání dálkových a potkávacích světel je vždy zajištěno nejlepší možné osvětlení vozovky.


T6 - Front Assist

Transporter T6 ACC a „Front Assist"

ACC a „Front Assist“

Automatická regulace odstupu ACC přizpůsobuje rychlost Vašeho vozu rychlosti vpředu jedoucího automobilu a udržuje od něj přednastavenou vzdálenost až do zadaného rychlostního limitu. Součástí tohoto systému je také kontrola okolí vozu „Front Assist“ s funkcí nouzového brzdění City Brake, která poté, co odstup klesne pod kritickou hodnotu, pomáhá zkrátit brzdnou dráhu a varuje přitom řidiče opticky, akusticky a také brzdným rázem.


T6 - Multikolizní brzda

Transporter T6 - multikolizní brzda

Multikolizní brzda

Multikolizní brzda zahájí po srážce proces brzdění a v ideálním případě tak zabrání následným kolizím. Aktivuje se poté, co dva navzájem nezávislé senzory zaregistrují náraz. Po krátkém zpoždění je automobil postupně brzděn až do rychlosti 10 km/h. Řidič přitom může kdykoli opět převzít kontrolu nad automobilem.


Nový T6

Zcela nová záď nového Transportéru
 • T6 - Zpětná kamera

  Zpětná kamera

  Zpětná kamera ukazuje na displeji rádia nebo navigačního systému v rámci zorného pole objektivu kamery prostor za vozem a je tak významnou pomocí při couvání a zejména při parkování. Obraz snímaný kamerou je doplněn pomocnými liniemi, které dále usnadňují parkování.

 • T6 - Parkpilot

  Parkpilot

  Systém ParkPilot varuje řidiče prostřednictvím akustických signálů před rozpoznanými překážkami vpředu i vzadu. S klesající vzdáleností od překážek se zvyšuje frekvence varovných tónů. V závislosti na verzi rádia, resp. navigačního systému je odstup od překážek zobrazován také opticky na displeji daného přístroje.

 • t6 brzdovy asistent

  Dveře zavazadlového prostoru

  Výklopné dveře zavazadlového prostoru nového vozu Transporter byly kompletně přepracovány a doplněny mimořádně velkým oknem, které zajišťuje více světla v prostoru pro cestující a také lepší výhled dozadu. Madlo zadních výklopných dveří je ergonomicky umístěno v pohodlně přístupné výšce.


Kabina řidiče

T6 - Multifunkční volant

VW Transporter T6 Multifunkční volant

Multifunkční volant

Multifunkční volant v kůži zaujme svým komfortem ovládání. Prostřednictvím tlačítek na volantu můžete ovládat např. rádio, resp. navigační systém, Váš mobilní telefon nebo tempomat.


T6 - Dvousedadlo spolujezdce

VW Transporter T6 - dvousedadlo spolujezdce

Dvousedadlo spolujezdce

V provedení valník nebo podvozek je Transporter sériově vybaven dvousedadlem spolujezdce, v jehož opěradle může být na přání výklopná odkládací přihrádka. V ní jsou pak integrovány dva držáky nápojů a držák na tužky.


T6 - Nejmodernější Infotainment

VW Transporter T6 - nejmodernější Infotainment

Nejmodernější Infotainment

Nové komfortní systémy Infotainment jsou vybaveny mnoha užitečnými funkcemi. Rádio „Composition Media“ například zaujme intuitivní dotykovou obrazovkou a snadným ovládáním. Důležité funkce může řidič ovládat pomocí hlasových pokynů, aniž by přitom musel sundat ruce z volantu. A pomocí USB rozhraní mohou být k systému připojeny externí nosiče dat, jako např. MP3 přehrávače.


Nový T6

Interiér
 • T6 - Nákladový prostor

  Největší nákladový prostor

  Nový Transporter skříňový vůz má nejvyšší nákladový prostor ve své třídě a pomáhává Vám bez problémů zvládat přepravu mimořádně velkých a těžkých předmětů. Dvě délky rozvoru a tři výškové varianty střechy vytvářejí nákladový prostor o objemu až 9,3 m3 a umožňují přepravit náklad o hmotnosti až 1,4 t. Transporter skříňový vůz s dlouhým rozvorem má místo dokonce pro 3 europalety.

 • T6 - Sedadla

  Sedadla s funkcí „Easy-Entry“

  Sedadla „Easy-Entry“ nového vozu Transporter umožňují cestujícím na 3. řadě sedadel rychlé a pohodlné nastupování a vystupování. Sedadla druhé řady je totiž možné jednoduše překlopit dopředu. Vozidla, která jsou vybavena bočními posuvnými dveřmi na obou stranách, mají sedadla „Easy-Entry“ rovněž po obou stranách.

 • T6 - Car-Net

  Car-Net „App-Connect“

  Díky sofistikovanému softwarovému rozhraní Car-Net „App-Connect“ je možné paralelně zobrazovat a ovládat aplikace běžící na Vašem chytrém mobilním telefonu prostřednictvím displeje rádia „Composition Media“ nebo navigačního systému „Discover Media“. • testovaci-jizda
Zpět nahoru