Nový VW Caravelle

  • prostor na úrovni limuzíny
  • flexibilní interiér
  • nový moderní design s čistými tvary
  • nové asistenční systémy a stabilizace vozu
  • nová generace motorů T6
  • bezpečnost cestujících na prvním místě

Caravelle šesté generace

Vnitřní prostor na úrovni limuzíny. Nový Caravelle se vyznačuje novým ještě kvalitnějším designem interiéru a nejmodernějším systémem Infotainment ve spojení s perfektně promyšleným místem řidiče. Nízká spotřeba paliva a efektivní BlueMotion Technology pak z Caravelle dělají dokonalý vůz pro přepravu cestujících. Komfortní výbava a mimořádná flexibilita prostoru pro cestující jsou důvodem již třicetileté vedoucí pozice vozu Caravelle v segmentu vozů pro přepravu cestujících.


VW Caravelle - Exteriér

VW Caravelle Exteriér

Všechny modely 6. generace spojuje nový moderní design s čistými tvary a výrazným vedením linií. Nová čelní partie upoutá pozornost zářivými chromovanými lištami na mřížce chladiče a také mimořádně výraznými světlomety. Nově tvarované zadní výklopné dveře a kola z lehké slitiny pak dodávají vozu výrazné akcenty i při pohledu ze zbývajících tří stran.


VW Caravelle - Interiér

Caravelle Interiér

Pro modely 6. generace je pro každý účel použití k dispozici odpovídající varianta interiéru kabiny. Promyšlený systém odkládacích prostor, přehledný design a nejlepší možný výhled z vozu podtrhují multifunkční možnosti využití. Individuální přizpůsobení sedadla řidiče přispívá k optimálnímu ovládání vozu.


VW Caravelle - Komfort

Volkswagen Caravelle Komfort

Maximální účelnost, vysoce kvalitní potahové látky a inteligentní systém vodicích lišt v prostoru pro cestující jsou zárukou absolutního komfortu na Vašich cestách. Ohromný úložný prostor a ergonomicky tvarovaná sedadla pak zajistí při každé jízdě komfortní a pohodovou atmosféru jak pro řidiče, tak také pro jeho spolucestující.


Caravelle T6 - Ceník a data

Ceník nové VW Caravelle T6

Ceník originálního příslušenství T6

Katalog Volkswagen Caravelle T6 (9MB)

Katalog kompletního příslušenství na VW Caravelle T6 (6,3 MB)

Technická data VW Caravelle T6

Konfigurátor VW Caravelle T6

Záruka Volkswagen 200 000 km, nebo 4 roky


VW Caravelle - Asistenční systémy

Moderní asistenční systémy mohou rozpoznat kritické jízdní situace již v jejich zárodku, což představuje výraznou pomoc při řízení. Mimo jiné k nim patří multikolizní brzda, která se aktivuje v případě, že dva na sobě nezávislé senzory rozpoznají náraz. Multikolizní brzda po srážce začne automobil zpomalovat a v ideálním případě může zabránit následným kolizím.

VW Caravelle - Asistenční systémy

 


Volkswagen Caravelle - Infotainment

Volkswagen Caravelle - Infotainment

6. generace definuje nová měřítka i pokud jde o Infotainment vozu. Nabídka zahrnuje nejnovější rádia a navigační systémy a zajišťuje nejlepší kompatibilitu multimédií. Rozhraní pro mobilní telefon „Comfort“13 zajistí nejčistší příjem mobilního signálu. Díky softwarovému rozhraní Car-Net „App Connect“ mohou být kompatibilní aplikace běžící na Vašem chytrém mobilním telefonu přehrávány na displeji rádia. Mobilní služby online Car-Net „Guide & Inform“ jsou pak komfortním rozšířením interního navigačního systému vozu.


Nová Caravella - Efektivita

Caravelle T6 - Efektivita

Nejnovější generace motorů se vyznačuje mimořádně nízkou spotřebou bez toho, aby se šetřilo na radosti z jízdy. Sériovou výbavou všech motorů splňujících emisní normu Euro 6 jsou také opatření BlueMotion Technology. V kombinaci s volitelným pohonem všech kol 4MOTION a volitelnou sedmistupňovou převodovkou s dvojitou spojkou DSG disponují všechny modely 6. generace pohonnou jednotkou, která je v této třídě unikátní.  • testovaci-jizda

Zpět nahoru