Náhradní díly Volkswagen

Náhradní díly Volkswagen

Zapomeňte na náhradní díly

S Car Centru můžete na náhradní díly zapomenout! Nevěříte? Přesvědčte se…
Snažíme se vytvořit trochu jiné pojetí všech služeb, které nabízíme všem majitelům vozu značky VW. Náhradní díly pro nás nejsou předmětem z materiálu, ale službou, která všem majitelům vozů Volkswagen náhradní díly zpřístupňuje jako celistvou službu, bez ohledu na to, v jaké situaci jsou náhradní díly VW potřeba. Chceme, abyste se mohli soustředit na zážitky, které vám značka Volkswagen nabízí v každém ze svých modelů. My se za vás postaráme o to, aby vaše auto dostalo vždy jen ty nejkvalitnější náhradní díly VW, které budete potřebovat.

Originální díly nejsou drahé

Ano, známe to, také jsme to slyšeli... Originální náhradní díly VW jsou drahé! Jste na pochybách, jestli je to pravda?
Pojďte s námi počítat, a uvidíme, jaký nám vyjde výsledek.
Nejprve si řekněme, proč je neoriginální díl levnější. Může to být jeden z následujících důvodů:

  • Je vyroben z levnějších materiálů
  • Je vyroben levnější technologií
  • Nemá stejně kvalitní záruku jako originální díl

V Car Centru věříme tomu, že při vývoji každého modelu je věnována velká pozornost tomu, aby se cena vozu dostala co nejníže. Samozřejmě to platí pouze za podmínky, že bude dodržena optimální kvalita všech použitých dílů, aby se nesnížila životnost celého vozu. Že by vývojovým pracovníků automobilky Volkswagen uniklo, že mohou ušetřit na některém z náhradních dílů, aniž by to narušilo kvalitu celého vozu, se nám zdá velmi nepravděpodobné. Technologie výrovy náhradních dílů VW je na nejvyšší možné úrovni, a to jak v oblasti využívaných technologií, tak i v oblasti efektivity výroby. Pokud někdo umí vyrábět stejně kvalitní náhradní díly levněji, proč je nevyrábí přímo pro Volkswagen?
A nakonec je to vždy o záruce. Záruka je obrazem odpovědnosti, kterou má výrobce za nabízený výrobek. Co se stane, pokud při použití neoriginálního náhradního dílu dojde k poškození jiného dílu, který může být i několikanásobně dražší?

Nám z toho jednoznačně vychází, že používání originálních náhradních dílů VW je v konečném důsledku správným řešením, a to jak z hlediska odpovědnosti (záruky), tak i z pohledu nákladů (ceny).

Neztrácejte čas

Máte obavy, že budete muset na náhradní díly čekat? Nemějte! Právě proto jsme v Car Centru předzásobeni nejčastěji používanými díly na všechny typy automobilů značky Volkswagen. Náhradní díly, které nejsou dostupné skladem, objednáváme, jakožto dlouhodobí partneři společnosti Volkswagen auto, s těmi nejkratšími dodacími lhůtami. Takže neztrácejte čas, a nechte náhradní díly pro váš Volkswagen na nás!

Těšíme se na Vás!

Jste-li v situaci, kdy potřebujete náhradní díly VW, neváhejte a ihned nás kontaktujte. Víme, že k takovým situacím dojít může, a vždy pro Vás najdeme to správné řešení. S námi už nemusíte myslet nejen na náhradní díly, ale ani na další služby, které vám rádi poskytneme.

Zpět nahoru