Možnosti pojištění

Možnosti pojištění

ŠkoFIN pro vás připravil i nabídku doplňkových pojištění, která vám pomohou nejen na cestách, ale i v nepříznivých životních situacích (tyto pojistné produkty lze sjednat při uzavírání smlouvy u obchodníka v závislosti na akční nabídce, popřípadě přímo ve ŠkoFINu na telefonním čísle 800 100 800).

Havarijní pojištění vozidla a povinné ručení

Současně s využitím finančních služeb Volkswagen Finance od ŠkoFINu máte možnost uzavřít havarijní pojištění financovaného vozidla i pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou provozem vozidla (povinné ručení) a tím získat mimo jiné následující výhody:

  • zvýhodněnou cenu pojištění vyplývající z množstevních slev pro ŠkoFIN,
  • neměnnou výši pojistného po celou dobu trvání financování,
  • jednoduché vyřízení veškeré agendy v místě prodeje vozu bez nutnosti návštěvy pojišťovny.

Více o produktu zde.

ŠkoFIN Asistent

Úkolem ŠkoFIN Asistenta je pomáhat klientům při jejich cestách v ČR i v zahraničí. ŠkoFIN Asistent poskytuje následující služby:

  • pojištění právní ochrany (právní služby spojené se spory klientů v souvislosti s provozem pojištěného vozidla),
  • administrativně-právní asistenci (asistenční služby administrativní a právní povahy spojené se situacemi, do kterých se klient dostane při cestování pojištěným vozidlem),
  • telefonickou službu právních informací (poskytování právních informací, které klientovi pomohou při řešení situací na cestách pojištěným vozem).

Rozsah služeb se liší dle velikosti balíčku pojistného krytí. Můžete si zvolit různý rozsah služeb, které budete následně využívat: Asistent XL, Asistent L nebo Asistent M. Více o produktu zde.

AKCE - Nyní každým sjednaným s úvěrem nebo finančním leasingem od Volkswagen Finance obdržíte zdarma jako bonus pojištění ŠkoFIN Asistent M.

ŠkoFIN GAP

Běžné havarijní pojištění vozidla pokrývá v případě odcizení vozu nebo jeho totální škody jen aktuální časovou cenu ojetého vozu v době pojistné události. ŠkoFIN GAP zajišťuje pojistné plnění až ve výši 100 % původní ceny nového vozu následujícím způsobem:

  • pojištění finanční ztráty při odcizení vozidla nebo totální škodě (pojistné plnění nahradí rozdíl mezi časovou cenou vozu v době pojistné události a původní cenou vozidla v době jeho pořízení),
  • pojištění spoluúčasti (pojistným plněním je pak celá spoluúčast odečítána běžně z pojistného plnění z havarijního pojištění vozidla).

ŠkoFIN GAP je možné sjednat jako doplněk k havarijnímu pojištění ve splátkách, a to ve třech variantách: GAP XL, GAP L nebo GAP M. Více o produktu zde.

ŠkoFIN PPP

Pro případ neočekávaného výpadku příjmů vlivem nepříznivých životních situací (ztráta zaměstnání, dlouhodobá pracovní neschopnost atd.) ŠkoFIN poskytuje pojištění platebních povinností. V jeho rámci je sjednáno hned dvojí pojištění: pojištění pravidelných splátek a pojištění zbývajícího dluhu.

ŠkoFIN PPP je poskytováno ve třech variantách, které se od sebe odlišují rozsahem pojistného krytí - PPP XL,PPP L a PPP M. Více o produktu zde.

Zpět nahoru