Prodloužená záruka na vozy Volkswagen

Sjednejte si při nákupu vozidla prodlouženou záruku výrobce na celkem 5 let nebo do 150.000 km.

Číst dál
Financování Volkswagen+

Finance bez překážek.

V rámci nabídky Maraton Edition jsme pro Vás připravili mimořádně výhodné financování s bonusem navíc.
Pojďte si proběhnout ukázku financování a seznamte se s benefity, které Vás čekají.

Číst dál
Volkswagen Mobillity

Nový užitkový vůz Volkswagen je ideálním partnerem pro vaše podnikání. Díky flexibilitě si jej přizpůsobíte svým potřebám a jeho všestrannost vám pomůže i mimo podnikání. A s Business Mobility Programem si můžete každé 2 roky vybrat nový či lépe vybavený již od 3599 Kč měsíčně.

Číst dál
Volkswagen Passat - Financování

Pořízení vozu prostřednictvím Volkswagen Finance od Volkswagen Financial Services je opravdu jednoduché, rychlé a bez zbytečných formalit. Celý proces uzavření smlouvy vám navíc usnadní online nástroje Kalkulačka a Předschválení smlouvy.

Číst dál
Volkswagen Finance

Přemýšlíte o pořízení nového vozu Volkswagen, nebo jste si dokonce již konkrétní model Volkswagen vybrali? Zbývá jediné - zvolit způsob financování a uzavřít smlouvu.

Číst dál
Akční nabídky financování vozu s Volkswagen finance

Společnost ŠkoFIN nabízí prostřednictvím originální značkové řady Volkswagen Finance kromě dlouhodobě výhodného financování také speciální akční nabídky, díky nimž je možné pořídit vůz Volkswagen podstatně výhodněji.

Číst dál
Možnosti pojištění

ŠkoFIN pro vás připravil i nabídku doplňkových pojištění, která vám pomohou nejen na cestách, ale i v nepříznivých životních situacích (tyto pojistné produkty lze sjednat při uzavírání smlouvy u obchodníka v závislosti na akční nabídce, popřípadě přímo ve ŠkoFINu na telefonním čísle 800 100 800).

Číst dál
Financování užitkových vozů Volkswagen

V podnikání byste neměli mít jen povinnosti, ale také svá práva. Proto jsme pro vás připravili revoluční financování, které se přizpůsobí vašemu podnikání. Splácení si sami řídíte podle toho, jak se vám v podnikání daří, a za řádné ukončení smlouvy získáte i hodnotnou odměnu.

Číst dál
Financování - doplňková pojištění

Volkswagen Financial Services pro vás připravil i nabídku doplňkových pojištění, která vám pomohou nejen na cestách, ale i v nepříznivých životních situacích (tyto pojistné produkty lze sjednat při uzavírání smlouvy u obchodníka v závislosti na akční nabídce, popřípadě přímo ve Volkswagen Financial Services na telefonním čísle 800 100 800).

Číst dál
Zpět nahoru