Financování - doplňková pojištění

Financování - doplňková pojištění

Doplňková pojištění

Volkswagen Financial Services pro vás připravil i nabídku doplňkových pojištění, která vám pomohou nejen na cestách, ale i v nepříznivých životních situacích (tyto pojistné produkty lze sjednat při uzavírání smlouvy u obchodníka v závislosti na akční nabídce, popřípadě přímo ve Volkswagen Financial Services na telefonním čísle 800 100 800).

Havarijní pojištění vozidla a povinné ručení

Současně s využitím finančních služeb Volkswagen Financial Services máte možnost uzavřít havarijní pojištění financovaného vozidla i pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou provozem vozidla (povinné ručení) a tím získat mimo jiné následující výhody:

  • zvýhodněnou cenu pojištění vyplývající z množstevních slev pro Volkswagen Financial Services,
  • neměnnou výši pojistného po celou dobu trvání financování,
  • jednoduché vyřízení veškeré agendy v místě prodeje vozu bez nutnosti návštěvy pojišťovny.

Více o produktu zde.

Volkswagen Financial Services Asistent

Úkolem Volkswagen Financial Services Asistenta je pomáhat klientům při jejich cestách v ČR i v zahraničí. Volkswagen Financial Services Asistent poskytuje následující služby:

  • pojištění právní ochrany (právní služby spojené se spory klientů v souvislosti s provozem pojištěného vozidla),
  • administrativně-právní asistenci (asistenční služby administrativní a právní povahy spojené se situacemi, do kterých se klient dostane při cestování pojištěným vozidlem),
  • telefonickou službu právních informací (poskytování právních informací, které klientovi pomohou při řešení situací na cestách pojištěným vozem).

Rozsah služeb se liší dle velikosti balíčku pojistného krytí. Můžete si zvolit různý rozsah služeb, které budete následně využívat: Asistent XL, Asistent L nebo Asistent M.

Více o produktu zde.

Volkswagen Financial Services GAP

Běžné havarijní pojištění vozidla pokrývá v případě odcizení vozu nebo jeho totální škody jen aktuální časovou cenu ojetého vozu v době pojistné události. Volkswagen Financial Services GAP zajišťuje pojistné plnění až ve výši 100 % původní ceny nového vozu následujícím způsobem:

  • pojištění finanční ztráty při odcizení vozidla nebo totální škodě (pojistné plnění nahradí rozdíl mezi časovou cenou vozu v době pojistné události a původní cenou vozidla v době jeho pořízení),
  • pojištění spoluúčasti (pojistným plněním je pak celá spoluúčast odečítaná běžně z pojistného plnění z havarijního pojištění vozidla).

Volkswagen Financial Services GAP je možné sjednat jako doplněk k havarijnímu pojištění ve splátkách, a to ve třech variantách: GAP XL, GAP L nebo GAP M. Více o produktu zde.

Volkswagen Financial Services PPP

Pro případ neočekávaného výpadku příjmů vlivem nepříznivých životních situací (ztráta zaměstnání, dlouhodobá pracovní neschopnost atd.) Volkswagen Financial Services poskytuje pojištění platebních povinností. V jeho rámci je sjednáno hned dvojí pojištění: pojištění pravidelných splátek a pojištění zbývajícího dluhu.

Volkswagen Financial Services PPP je poskytováno ve třech variantách, které se od sebe odlišují rozsahem pojistného krytí - PPP XL, PPP L a PPP M.

Více o produktu zde.

Zpět nahoru