02 září 2014

All-Inclusive s námi na dva roky

Volkswagen Golf Sportsvan

Operativní leasing "All-Inclusive" i pro soukromé osoby

Kompletní aktuální nabídka operativních leasingů

Operativní leasing již nemusí být volbou financování pouze pro firmy. Využijte nové nabídky tohoto typu financování nákupu nového vozu i pro soukromé osoby - pořiďte si nový Golf na operativní leasing a další dva roky se starejte pouze o to, kam se na své cesty vydáte. Vše ostatní za Vás vyřešíme "All-Inclusive".

Jaké benefity Vám operativní leasing přináší?

 • Nulová akontace
  Žádná platba předem Vás při pořízení vozu na operativní leasing "All-Inclusive" nečeká. Od okamžiku, kdy si Váš nový vůz převezmete do užívání, platíte pouze pravidelný měsíční paušál
 • Kompletní služby zahrnuté v "All-Inclusive"
  V rámci měsíčního paušálu, který za svůj nový Golf zaplatíte, máte zahrnutý i kompletní servis související s provozováním vozu. Kromě tankování pohonných hmot se tak nemusíte o nic dalšího starat. "All-Inclusive" totiž zahrnuje:
  • povinné ručení
  • havarijní pojištění s 1% nebo 5% účasti
  • ŠkoFin Asistent - pojištění právní ochrany
  • kompletní servis
  • sadu zimních kol včetně servisu přezutí vozu
 • Vůz stále v záruce
  Obměna vozu ve dvouletých intervalech znamená, že vůz máte stále v záruce a možné opravy řešíte v rámci garančního servisu a pravidelných servisních prohlídek.
 • Žádné starosti s prodejem vozu
  Operativní leasing Vás mimo jiného zbaví starostí, co s vozem, který nebudete dále využívat. Po dvou letech jednoduše můžete vůz vrátit prodejci, u kterého jste si ho přebírali. Zároveň se rozhodnete, zda zvolíte další dvouletý cyklus, nebo si zvolíte jiné řešení pro pořízení nového vozu, které Vám bude aktuálně nejvíce vyhovovat.

Aktuální nabídka operativního leasingu

Podmínky nabídky:

Nabídka není kombinovatelná s podmínkami pro velkoodběratele.
Maximální odběr na jednoho zákazníka činí 2 vozy.
Celkový nájezd kilometrů je omezen na 30 000 km za 2 roky.

Tento produkt je nabízen společností ŠkoFIN s.r.o., IČ: 45805369, se sídlem Pekařská 6, 155 00 Praha 5 (dále jen "ŠkoFIN"). Tato indikativní nabídka není nabídkou ve smyslu § 1732 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku, a jejím přijetím nevzniká mezi společností ŠkoFIN a druhou stranou závazkový vztah. Detailní nabídka je k dispozici u smluvního partnera Volkswagen a ŠkoFIN. Na poskytnutí produktu nevzniká právní nárok, každá zpracovaná nabídka (kalkulace) podléhá individuálnímu schválení. Uvedené ceny jsou s DPH.

Zpět nahoru